Aby sa dostali domov, boli ochotní veľa riskovať. Napríklad leteli v lietadle pilotovanom tučniakmi. Napriek tomu hrdinovia filmu Madagaskar doteraz nedorazili do svojich pelíškov v newyorskej zoo. Dobrá správa je, že vďaka fenomenálnemu úspechu predchádzajúcich dielov dostali tretí pokus, či to teraz vyjde, zostáva vo hviezdach. Po panenskom ostrove Madagaskar a veľkých afrických pláňach si budú hľadať cestičku k domovu džungľou európskych veľkomiest. Rafinovaným tučniakom sa s pomocou hrubej sily šimpanzov podarilo opraviť lietadlo, v ktorom naši hrdinovia havarovali v priebehu letu z Madagaskaru do Afriky, a vyrazili si užívať do kasína v Monte Carlo. Leva Alexa, hrošicu Gloriu, zebru Martyho a žirafiaka Melmana ale na palubu nezobrali, čo štvoricu donúti doplávať za nimi po svojich cez Stredozemné more. Tučniakov nevyhnutne potrebujú, pretože bez nich nemajú šancu sa vrátiť domov. Zjavenie divokých, aj keď priateľských šeliem v epicentre európskej zábavy pochopiteľne vyvolá rozruch, ktorý dostane za úlohu skrotiť kapitánka Chantal DuBois. Je to elitná agentka organizácie na odchyt zvierat, pre ktorú je jej práca aj poslaním. Predstava, že svoj životopis obohatí o ulovenie žirafy, leva, zebry a hrošice ju vyburcuje k nadľudskému úsiliu a k rozhodnutiu dostať sa im na kobylku za každú cenu. V Afrike sa schovali celkom ľahko, uprostred civilizácie im poskytne jediné maskovanie kočovný cirkus, ktorý sa po európskom turné chystá aj do New Yorku. Ale ako byť cirkusantom, keď nič zvláštne neviete? (TV Markíza)

Sharleen

Opäť veľmi milé a vtipné, plné skvelých hlášok. Malo to svoje muchy, ale ako celok vydarené. U mňa to vyhrala scénka "rande v Ríme" so zamilovanou medvedicou a kráľom Juliánom, spievajúcou Chantal DuBois a hláška Martyho o slečne Daisy (na Alexa) v aute :) ()

Prankster

Čiré zklamání z toho jak se dá zneužít úspěšná série. Po úžasném Madagaskaru přišla slabší dvojka, ale to co tvůrci předvedli tady... těžko hledám slova pro tuhletu šílenou splácaninu, která sice oslňuje efekty a pozlátkem, ale kde je sakra Madagaskar? Mám pocit, že režisér všechny ty zvířata pořádně ošukal a pak z nich nadělal zmalované nicky... ()

dalibor.durcak

Po skvělé jedničce a slabší, zdlouhavé a nudné dvojce, přišel tento barevný spektákl, který jsem si naprosto užil a skvěle tak zakončil nakonec povedenou trilogii. Dočkal jsem se více tučňáků i více lemurů z Madagaskaru, jen škoda, že Moritz byl malinko odstaven bla bla do pozadí. ()

pekas

Po trochu slabší dvojce je sinusovka opět v horní úvrati, protože co se dělo v cirkuse, to byla opravdu světová show. Uvidím po dalších shlédnutích, teď plný kotel. 95% Po dalších shlédnutích hodnocení zůstává, nebo je spíš ještě mírně lepší. 97% ()

marek29

Prej logika jde stranou :D kudla se mi votvírala v kapce co 5 minut vo tom žádná, ale o to u animáků ani nejde, žejo.. Spíš sem hodnotil film z pohledu zábavnosti oproti 1 & 2. A z toho my 3. díl vychází jednoznačně jako hodně vytahaná mikina ve smyslu úspěšnej pokus opět nalákat lidi do kina (děkujeme T2 za rozbor tržeb). Párkrát sem se zakřenil, spád to má tak napůl. Nejlepší je ta francouzka :D A otřepanej styl "když nevíš co s tím, tak to protáhni přes Evropu ve které krom Francie, Itálie a Monaca neni jinej stát" :) tomu na zábavnosti taky nepřidá. Ale koukat se na to dalo. Lepší průměr ()

helrohir

Oproti dvojke mierne zlepšenie, a to aj v príbehu, ale hlavne pribudlo viac zábavnejších situácií a zopár nových postavičiek. Najmä prvá polovica filmu je v tomto ohľade fakt výborná. Neskôr však tempo začne upadať a film sa viac sústreďuje na príbeh než na gagy či hlášky, ale tak zabavil som sa a som rád. 60%. ()

Syna.1990

Jeden z nejlepších animáků vůbec. Hlášky, postavy, humor .. naprostá špička, nemám co bych vytknul. K naší milované čtyřce se připojily další super postavy. Když začne hrát Katy Perry a k tomu začnou všude svítit ty pestré barvičky? Byl jsem jako malé dítě - otevřená pusa a slzičky na krajíčku. 100% ()

Mistr_Moon

Tolik skvělých nápadů, škoda jen, že když se postavičky na chvíli zastaví, je to poměrně nuda. Z nových postav u mě každopádně vyhrála medvědice, to je snad nejkomičtější animovaná postava vůbec. Jo a dabing u této série je velice povedený ()

Brano

Pozerateľný prvý diel a celkom dôstojná dvojka, ale toto sa už dopozerať nedalo. Ak by som mal desať, tak by som možno plesal od radosti. Nuda, humor pre deti a veľa zbytočných nových postav, takto možno charakterizovať tretí diel. Jednu hviezdu dávam za tučňákov, ktorý dostali najmenej priestoru, ale i tak to boli najpozerateľnejšie postavy a soundtrack. /20%/ ()

zubrik66

Puntíky to jednoducho nezachránia. Na vtipný film nestačia dve či tri vtipné scény, je potrebné oveľa viac ako neustále variť polievku iba s pridaním bujónu... ()

ostravak30

Filmy jako Doba Ledová, Shrek či Madagaskar fakt miluju, neboť ač jsou to filmy pro děti, ale já bych řekl mnohdy i náctileté, tak jsou to filmy strašně zábavné. Najdete v nich velké množství vtipů a odkazů na různé další věci, které pobaví i dospělé. Madagaskar a Madagaskar 2 byly vynikající. Tady bych si ale dovolil říct, že kvalita šla trochu dolů. Vtipů a zábavných situací je zde opět celá řada nicméně...to co platilo v jedničce a dvojce zde už neplatí tak výrazně. Samozřejmě, že se zasmějete a ne málo, ostatně už spojení zvířat a jejich vlastností je zábava sama o sobě. Již pohled na Martyho či tučňáky prostě pobaví, ale pořád si myslím, že jednička a dvojka byly originální, tady už to trochu známe a čekáme víc. Možná je to i tím prostředím, možná tvůrci nedokážou vymyslet tak zábavné hlášky. Nicméně ještě musím dodat, že velkým plusem tohoto filmu je hudba. Moderní hity roztančí i tu nejchladnější Francouzku a do snímku se hodí. Přidává to nějaký punc kvality a modernosti. Abych to shrnul, pobavil jsem se, ale v předchozích dílech víc. Nicméně tenhle díl nehaním, stále si udržel velkou kvalitu. ()

OJan

Musím říct, že tohle je asi nejlepší díl, vydařené vtipy, animace vynikající a není to otravné jako u předchozích dílů a i přes občasnou nudu je to dobrý animák. |75%| ()

DrSixhead

Tak Madagaskar 3 po několika letech skouknut, a musím říct že ještě nikdy mě animák (dobře, možná ještě Spider-verse) takhle emocionálně nevyždímal. Reálně jsem cítil jako malej fakan v roce 2012-13, když jsem šel na toto do kina ve 3D. 9/10 ()

waltosin

Je tu další madakaskar, z kterého se snaží vyždímat poslední kapky a docela se jim to povedlo. I když je to furt stejná písnička chtěj se vrátit domů a cestou narážej na jiný postavy. Aspoň že je to jako v jedničce a dvojce prostě sranda a mě osobně se opět líbili tučňáci a jejich hlášky. :) Jinak doufám že to byl poslední díl, protože to nemá cenu dál rozebírat! Všichni jsou štastní že jsou doma a to je Madakaskaru konec :) ()

88macco88

Ešte teraz sa smejem, rozprávočka ako vyšitá. Eric Darnell nesklamal ani po tretíkrát a hudba dodávala k filmu neopísateľné čaro. Film odporúčam každému kto má rád dobré rozprávky, chce sa zabaviť a schuti zasmiať. Nejde to inak ako 4*. ()

Systematic

Ten film je tak ulítlí, přehnaný, šílený a psychedelický, až je dobrý. U každé scény s kapitánkou Chantal DuBois jsem si říkal "Ježíší, to jsou volové!" a potutelně se usmíval. Hans Zimmer skvěle zakomponoval současné pop hity do soundtracku. Kéž by takhle dopadla i Doba ledová 4. To už je ale jiný příběh. ()

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (viac)

Bacha na zlé holky!

Bacha na zlé holky!

16.01.2011

Lena Headey (foto), Frances McDormand a Charlize Theron si ve svých následujících filmech zahrají hlavní záporačky. První z nich se připojila k obsazení akční sci-fi Dredd, kterou v Jižní Africe… (viac)