Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

nick_sekac

Po přečtení recenze, jsem čekal, že to bude kopírovat jedničku, ale že až takhle? Jediný, co mě potěšilo, byly fotky v závěru, jinak jsem hodně zklamanej. Naprosto zbytečný pokračování. ()

vetsinezobri

Hodně podobné jedničce, ale o něco horší. Už to prostě není ta svěží novinka. Za stylovou opičku a kotvení člunu přihazuji hvězdu navrch. ()

datos

Pařba ve Vegas je jen jedna a tak by to mělo zůstat. Bangkok nám nenabídne nic novýho a není ničím vyjímečný, jako byl vegas. Je to na stejný princip, zápletky jsou uplně stejný a humor zůstává ve stejných vodách. Rozhodně se u toho zasmějete, ale nijak zvlášt to nepřekvapí. Má to světlé momenty, ale i ty tmavé a těch je tam bohužel víc. ()

godspeed

Slušná porce zábavy. Děkuji pěkně. Jedničku jsem sice viděl asi dvakrát, ale dobrých komedií je jako šafránu, tak nevidím důvod stýskat si nad tím, že je Part II podobná. ()

Don82

Tady není moc co řešit: Pařba se prostě jen přesunula z Vegas do Bangkoku, jinak vše zůstalo při starém a jen se trochu obměnili souvislosti. Jelikož tedy nejde o pokračování, ale o kopii prvního dílu, diváka už nepřekvapí stejná konstrukce děje, přesto jde o dobrou zábavu, takže proč ne. ()

beso74

Žiadne prekvapenie sa nekonalo, pokračovanie nedosiahlo úrovne sojho predchodcu. Na vine je hneď niekoľko faktorov: 1. scenár ma tú istú kostru, rozlúčka so slobodou + alkohol = okno ako na Bangkokskom mrakodrape - jeden člen partie. Zvyšok filmu sa podarená vlčia svorka snaží spomenúť čo všetko stihli postvárať, čiže žiadne prekvapenie. 2. Dochádza k opakovaniu istých situácii. 3. Ani priberanie ďalších hlavných hrdinov neprináša nové vtipy, pôsobí to skôr ako bezradný výstrel do vzduchu. 4. KOnčí sa to ako inak, pozeraním sa na fotky náhodne nafotené onej inkriminovanej noci... Ale... Stále je to pozerateľné, dá sa na tom zasmiať, dokonca niekoľko krát aj poriadne, od srdca, rozhodne to nenudí a niektorých snáď aj svojím nekorektným prístupom pobúri... Suma sumárum, nadpriemerne priemerná komédia... ()

TommyDiamond

Nenadchnul ani neurazil. Něco zde bylo zábavné a něco naopak přehnané. Je to vlastně kopie prvního dílu, což je hodně špatné. Příště nás asi čeká Pařba v Rusku....... Největší příšerností bylo ovšem zpívání Mika Tysona na svatbě na konci. I když byl Tyson v prvním díle, tak v tom druhém už pro něho zbylo pouze místo zpěváka. Ve trojce bude asi za striptérku. Asi nejlepší byly fotky na konci filmu. Ty vážně důstojně zakončily film a vše objasnili. Celkově 50% ()

filip289

We had a sick night, bitches! Hangover Upgraded, nasmial som sa ešte dokonca viac ako na jedničke a tentokrát som neváhal na to ani zájsť do kina. Ken Jeong je proste Boh, jeho Mr. Chow nemá konkurenciu a tentokrát dostal zaslúžene oveľa väčší priestor."Oh, you having a bad day? Did you die?"-"I got shot."-"But did you die?!" A že opakovaný vtip nie je vtipom? Pfff.. V tomto prípade still funny. V kine neskutočná zábava s kopou skvelých hlášok a scén. Fuck the police! Strašne rád by som uvítal aj trojku. A radím pozerať v originále, nie so zbytočným dabingom. ()

xpantherx

Ale no !!! Take slabe hodnotenie? Podla mna to bolo urovnovo rovnake ako predchadzajuci diel a na niektorych scenkach som sa neskutocne zasmial (hlavne ked pretiahol shemale :D ). Pre mna 75% Na komediu to podla mna bolo dost dobre, aj ked urcite tam boli niektore nelogicke veci. ()

Zombiepod

Zasa ďalšia "dvojka". Rovnaké vtipy, žarty a scénky, ktoré až tak vtipné už druhý raz nie sú, zmena miesta a pár nových postáv. O tuctovú americkú komédiu našťastie nejde a párkrát som sa skutočne nasmial až mi zabehlo. Osobne ma prekvapila kriminálna zápletka s Giamattim, ale aj tak to už žiaľ nemá také gule. Predsalen, na porovnanie je to to isté, Hangover bola výborná prelomová komédia a dvojka je už proste len dvojka. Menej možností, menej nápadov, ale stále kopa srandy. ()

iKosser

Po jedničce, kde jsem místy měl opravdu nefalšované minutové záchvaty krutého smíchu, při kterých mi bylo jak na rajském plynu, přichází tohle. Trapný pokus o to samé v jiném kabátě. Někde prostě soudružky udělaly chybu, když klukům neřekly, že opakovaný vtip není vtipem...A vůbec ne tak strašně násilně, zvlášť po tom, co jednička působila tak nenuceným dojmem a jen díky tomu se z ní stal výborný film...Tady je špatně všechno a je to dost zklamání, čekal jsem o hodně víc. ()

smajliss

Tak tohle je prostě průměrný film. Po zábavném první dílu je to zklamání. Tvůrcům zřejmě došly nápady, protože se snažili nedostatek vtipných scén vybalancovat čím dál většíma katastrofama, které osoby ve filmu zažívají. A to je málo. ()

departed

Jasně že je to přes kopírák, akorát s jinou lokací. Ale co na tom, když je to pořád vtipný a zábavný? Nedělat hulimrdy a raději se bavit. Pokud vyjde trojka, tak se budou dávat odpady jenom proto, že je to vlastně "úplně to samé"? ()

Smerfetka88

Popravdě nebylo to tak hrozné, jak jsem čekala. Ano, byl to stejný úvod do děje. Ano, byl to stejný děj. Ano, byly tam zase fotky na konci. No a co? Jde o to, že se člověk pobavil a zasmál, podíval se na nenáročný film. Ono popravdě nešlo ani nic moc navíc vymyslet. Slabší než Vegas, ale žádná ostuda. ()

Stanix

Bez invence, v podstatě ta samá kocovina jako předtím, jen s jiným pozadím a krapet drsnější. A snad jen díky tomu, že jsem od filmu nic jiného nečekal, jsem se, světe div se, docela pobavil. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)