Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování – to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble (Will Ferrell) a Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové – jsou to „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili? (oficiálny text distribútora)

Mort09

Prvních 5 minut jsem si myslel, že to bude pecka. Omyl, celý film je naplněn vtipy tak trapnými, že jsem se zasmál snad jen dvakrát. Hvězdičku tomu dávám jen za začátek, který je fakt boží. ()

Pickardino

..velmi divny hybrid parodie, satiry a politickeho apelu. Film by chtel jit tolika rozdilnymi smery, az nejde nikam, a presto jsem behem nekterych verbalnich prestrelek proste rval smichy (Ferrelluv servis se obcas blizil az Pythonovsky nezaujatemu podani, a to ja muzu..). Wahlberg zustava kozeny a presto obcas uveritelne vystupuje ze sveho stinu (...Terryho krizovatka) a Michael Keaton znovu potvrzuje, ze neni malych roli.. Zapomente na vybuch a akci na plakate, o tom tenhle film neni. Ale neptejte se me, o cem je. ()

Majklkm

Zvláštní to filmek, se zvláštním typem humoru, jaký se jen tak v hollywoodské tvorbě nevidí. Chvílama jsem se chlámal jak divý a chvílemi jsem kroutil hlavou nad trapností. Celkový dojem však podprůměrný. ()

Mr.Lordi

Buď jsem něco nepochopil, nebo mi něco ušlo, ale nudil jsem se takovou mírou, že jsem měl film rozsektorovaný - rozdělené spánkem... 30% ()

P@\/EL

Ucházející komedie, u niž stojí za zmínku více méně pouze několik vypointovaných dialogů a povedených srandovních situací. Dějově mě film ovšem moc nenadchnul, protože mi připadalo, že akční, ale i jiné scény nemají prostě spád. Místy jsem se u filmu docela i nudil. ()

Profík

Velmi průměrná komedie po nadějném začátku, Wahlbergova postava není, jak bych si ji představoval, a že ten chlap v komediích hrát umí. A Will Ferrell taky nic moc, nejlepší jsou Jackson a The Rock, kteří ale bohužel záhy zmizí. 55%. ()

Hrobař

Velmi trapná a hlavně dlouhá unylá podívaná, která jakoby dostala dotaci, velký rozpočet, a přemýšlela jak nejlépe ho zabít - fajn tak rozmlátíme skvělý auta, techniku, baráky a něco dalšího protože to bude skvělý. Jo a pak to má být i komedie tak zaplatíme třicet dolarů chlápkovi, co sepisuje fórky do srandokapsů a bude. A bylo. Bylo to hrozné. ()

Keys1

Hlášky ako: ,,Someone has been played GTA,, alebo ,,Mier to do tých kríkov,, sú nezabudnuteľné z tohto filmu... Prvá pol hodina skvelá, potom chvíľu menšia pauza a zase skvelé pokračovanie ... Tieto filmy boli vždy moje (podobné: 21 Jump Street, Poldové) ()

ZekiZeki

Pár skvělých vtípků a zajímavých nápadů promíchaných s kopou nepovedených vtípků a neinvenčních nápadů a to vše zabaleno do dvou hodin nudného, nezajímavého a předvídatelného příběhu, okořeněného hromadou špatných hereckých výkonů vzbuzující nulové sympatie. Ale mohlo být i hůř. Mohl v tom hrát Sandler. ()

bergeron

Ukecané, bez akcie ktorá by stála za to, humor ktorý trošku fakt nemal ani byť na humor. Nechápem ako toto vôbec mohlo byť v kinách. ()

zeromen

Docela to ujde, ale mohlo to být mnohem lepší. Je to takové nedovařené, něco to mu chybí aby to bylo dokonalé. Čím to asi bude...:-) ()

Jardatekk

Miř do toho křoví!! Bezďáci s hořčicí a psem v toyotě hybrid, Sheyla se chce se zapsat kurzu alternativního vzdělávání na umění orálního sexu, jako vždy myslí jen na sebe :D Takhle jsem se dlouho nenasmál :D pro mě super a výborná hudba. ()

Robbie

Už dlho som nepozeral komédiu s takou chuťou ako tentokrát. Absurný Ferrellov humor s kamenným ksichtom môžem a v tomto filme to dokonca ani nehnal do takých extrémov ako obvykle, tak to bolo veľmi príjemné a málokedy silené. Scéna keď Marky zisťuje kto je Ferrellova manželka ma dostala, takisto návšteva bývalky alebo koniec Dansona a Highsmitha a tichá hádka a bitka na pohrebe.. Táto komédia je akoby natočená podľa absurných scenárov, ktoré si chlapi vymýšľajú z dlhej chvíle pri pive. A to je presne ten typ humoru, na ktorý mám niekedy strašnú chuť! ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (viac)

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (viac)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (viac)