Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

solver

Rocky kombinovaný s Transformery. To co chybělo robotovi na duši (tj. všechno) doháněl film na vztahu otce a syna, ale trochu se to rozpláclo v čase. Na konci bylo toho patosu a těch háků už neúnosně. Jedna hvězda je za E. Lilly ()

sona.1990

I kdyby mě film nedostal na kolena jako celek, tak závěrečná bojová scéna mě totálně rozložila a plakala jsem až jsem na to skoro neviděla. Já jsem se nenudila, ba naopak. Dobrá myšlenka, dobří herci. Kvalitní film!! ()

Chlo0opek

Já vím, že je tak to trochu naivní, už 100x to tu jistě bylo, ale tohle prostě mělo tu správnou atmosféru a ti roboti byli zkrátka BOŽÍ!:) Lepší 4*. ()

shinlove

Také mně to připomnělo Stalloneho Over the top, ale musím říct, že jsem od tohoto filmu vůbec nic nečekal, jen mě překvapil, že je v červených číslech, když je to vlastně jen další scifi s roboty a trochou boxu. Pustil jsem si to a 2 hodiny utekly ve svižném tempu, samozřejmě se hrálo i na city, jak už to v Hollywoodu bývá :) Ale nic to nemění na tom, že to nebyly ztracené 2h a tak nemám problém dát lepší 3* ()

JimWalker007

Ukážkový kalkul made in Disney production. Neurazí, nenadchne, originality ani za náprstok. Tri hviezdy za chladnú prácu profíkov zo štúdia a za Hugha Jackmana... Kedy sa už konečne dočkám, že si nasadí hipster okuliare, vypestuje briadku a s páčidlom v ruke nebojácne vkročí do sveta Black Mesy? ()

valmet

Docela jsem se těšil, ale celkem je to zklamání. Inspirace Over the top je zřejmá, ale film se Stalonem je mnohem lepší. Tady mi dost vadilo chování postav, ať už se jedná o fotra vola, nebo mladýho chytráka, ani ostatní nevybočili z řady. Všechno dost jednoduše a přímočaře směřuje k nevyhnutelnýmu cíli, kdy všichni zaslzí a padnou si kolem krku a to mě fakt nebavilo. ()

tabackej

Jak malý tvrdohlavý kluk štve tátu Wolverina, který nemá jako zbraň drápy, ale dálkový ovladač. Celkem nenáročný 2h film s plynoucím dějem. +1* za Evangeline :-) ()

regin

"... a co bude teď?" "Druhé kolo." To je levý, levý, pravý a levý hák na inteligenci... Klučík ponocuje, pije litry coly a motá se ve světě hazardu. A přitom jsem za celé dvě hodiny nepotkal žádnou sociální pracovnici, i když se o slávě Atoma promítalo snad na všech BING monitorech. Tohle je na mě moc, už to tím kvantem efektů a klišé uráží. Film totálně bez přidané hodnoty. Bum, bum, prásk... ()

Marco625

Jelikož miluju Roboty, budoucnost a taky Hugha Jackmana je pro mě opravdu úžasnej. Od začátku filmu jsem si užíval skvělou "atmosféru", efekty, herce, no prostě všechny ! Nemohl jsem tomuto filmu nic vytknout kromě toho ukřičenýho dítěte Dakoty Goyo ! 9/10 ()

Filatov

Jak zde bylo psáno, je to v podstatě Over the Top (sbližování otce se synem) a Rocky (boxerské zápasy dohromady), ale mě to bavilo, i když je jasné, že je to prostě jenom zábava. Hlubší kontext v tom nehledejte. I přesto se na to pěkně dívá, chlapecká hvězda filmu hrála dobře a byla sympatická. Elfmanova hudba je podmanivá a i nějaké emoce proběhly, i když je jasné, že Atom je prostě jenom robot. ()

sanpedrosan

Kromě robotů vcelku otrava. Wolverine je tady dlouho za hroznýho sobeckýho natvrdlýho čuromedána a musím říct, že mě nebavilo koukat na to, jakej je kretén a kdy se už konečně trochu polepší. Film mě zklamal, ale robotí akci můžou závidět i Transformeři, protože tady je krásně přehledná a dá se vychutnávat. Ne jako bayovské dvouvteřinové střihy a bordel na plátně, kdy člověk netuší která bije, co je co a kdo je kdo. Obecně jsem z toho zklamaný, čekal jsem lepší film. ()

Mr.Lordi

Ač je tento film rozporuplně komentovaný, stále se drží v červené linii filmů nad 70%. A to proč? Protože poslední dobou si diváci stále více žádají to, co obsahoval tento film - akci, napětí, sílu, emoce, techniku. Takže nevidím nejmenší důvod přirovnávat tuto záležitost k odpadu nebo rektální sondě, jak si někteří recenzenti dovolili zmínit. A těm bych chtěl vzkázat - pokud nemáte co říci konstruktivního, raději nepiště nic. 85% ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky