injoy

Tak mohlo to být o trochu kratší... Považuju se za náročnějšího diváka co chce od filmu pobavit. Což se tady podařilo tak na půl. Každopádně jde o snímek, který stojí za to a vyčnívá mezi tím co jsem poslední dobou viděl. 7O% ()

Paokara

Na gangsterku nějak málo přestřelek a příliš mnoho romantiky na můj vkus...taky zapojení Garyho Oldmana víc do děje mě chybělo,na to jakej to byl "kápo"a kolik měl kolem sebe "přicmrdovačů" tak byl z 5 fízlů pěkně připosranej!!škoda,dalo se z toho vymáčnout víc,mnohem víc,takhle jen 45,tolik jsem z toho zase neuchcával. ()

A.MacGyver

Mám rád mafiánské filmy a ještě, když jsou podle skutečné události. Film je určitě hezky natočený a má dobré obsazení. Ovšem v ději jsem se trochu ztrácel a zase nalézal. Není to film, na který bych se podíval zase a zase. Za skutečný příběh, bych dal čtyřku, protože si uvědomit, že tohle někdo prožil, je zajímavé. Ovšem zas ne tak, abych dal čtyřku jako jiným povedeným filmům. Proto hodnotím 50%.... ()

montel

V době prohibice se v malém městě ve státě Virginia živí tři bratři Bondurantové pálení nelegálního alkoholu stejně jako ostatní obyvatelé. Do města však přijíždí zkorumpovaný zástupce šerifa Rakes (Guy Pearce), který svým brutálním chováním zastraší všechny lidi ve městě, až na bratry Bonduranty. Rakes je na ně krátký a tak si najímá zločince, aby bratry zlikvidoval. Ti se však úspěšně brání všem problémům, až do chvíle, kdy to Rakes přepískne a tak je potřeba vzít zákon do svých rukou...Drsné kriminální drama z ještě drsnější doby, kdy se nikdo s nikým příliš nemazlil a kdy schytat kulku bylo stejně jednoduché jako vypálit dobrou láhev kořalky. Trochu mě překvapilo, že zde Tom Hardy nehraje tu nejhlavnější postavu, ale to vůbec nevadí. Alespoň není film předvídatelný a Shia LaBeouf to za něj vzal skvěle a odvedl dobrou práci. 70% ()

landavid

Shia Le Blaf je jeden z nejhorších herců a nevěřím mu ani že je mužského pohlaví a na tuto roli se nehodí a sràží celý film úplně na dno ať se snaží scénàrista, režisér kameraman nikdo díky jeho nehereckému nevýkonu. Rozzuřený vypadá tak směšně .......... ani příměr k tomu nelze nalézti :). Možná by mohl hrát v novém filmu Zdeňka Trošky a nebo v Ulici. ()

fabregas1

Gangsterský snímek ve kterém fandíte lumpům, kteří jsou sympatičtější než kdokoliv jiný ( až na Jessicu Chastain ). Tento film je opravdu země bez zákona neboť zde uvidíme mnoho škaredostí jako podřezávání tepen, brutální techniky mučení, mlácení boxerem, znásilňování ovcí ( kecám ) atd. Atmosféra ze starší doby je dokonalá a herci jakbysmet od brumly Hardyho až po slizkého Pearce. Dal bych o hvězdu víc, ale gangsterky nevyhledávám a co se týče střeleckých akcí, tak tam jsem byl trošičku takový nesvůj ( buď nikdo nikoho netrefil nebo naopak lehce bez nějakého krytí to koupil ). ()

v0jt1s3k

Pro mne ve stejne skatuli jako LA Confidental a China Town, luxus. Jason Clarke je vyborny i v The Chicago Code, dalsi vetsi hvezdy bez debat ()

Dataminer

Opravdu to tam není (alespoň pro mne). A Tom Hardy na tom bohužel nezmění nic ať si dává po tlamě komu chce. A ani ultra slizký Guy Pearce to nezmění. Možná jsek dost ovlivněn postavou Shia LaBeoufa, který se herecky někde zaseknul a hraje pořád stejně. Pár dobrých okažiků fim rozhodně má, vizuálně na tom také není špatně, ale prostě po vzhlédnutí jsem cítil neskutečný pocit zbytečnosti.Bohužel. ()

stret

Veľmi dobre obsadený a veľmi dobre zohraný film - okrem LaBeouf-a, ktorého výkon a prerod od citlivosti k drsnosti nebol nijako uveriteľný. ()

Ofi7

Tak jsme se po delší době dočkali pěknýho filmu. Byl jsem zvědav hlavně na výkon Hardyho a moc mile mě překvapil. Hurá:) ()

Smejca

No musím říct, že natočené to je hezky, ale tím to asi končí....bez šťávy a napětí...k postavám sem nic necítil, takže zda je někoho zastřelí, znásilní, pořežou atd..mi bylo nějak jedno...** + * za hudbu ()

sigr

Už dlouho jsem neviděla film, kde by tak huhlali. Mám ráda Toma, ale takového mručícího morouse - dobráka hrát nemusel. Shia snad má prostě jen smůlu na role kde by mu člověk nejradši jednu vrazil. Třetího bráchu jsem skoro nezaznamenala. Mia je kouzelná. Gary neměl prostor. Atmosféra dobrá, skočila jsem jim na to ( až na ten přežitý podříznutý krk). Příjemná gangsterka na večer. Váhám mezi *** a ****. ()

thejurox

Pri tomto filme sa snaď ani nedá neoblúbiť si bratov Bondurantov, do deju vtrhnete dá sa povedať priamo po hlave a mafiánka z doby prohibície zobrazenej z iného ako z velkomestského pohladu a mafiánskych rodín je na svete. Priznám sa, že patrím k fanúšikom klasiky ako je Krsný otec, v poslednej dobe serálu Boardwalk Empire, ale tento film sak ukazuje ako iný a je to dobre. Výborná dráma s naozaj nečakanými humornými scénami a fantastickým koncom nemohla dostať iné hodnotenie ako *****. ()

vlk++

Tohle tedy bylo něco... poctivý film z 20.-30. let minulého století z doby prohibice ve Státech. Tvrdí chlapi, tvrdý život, krásná auta. Svým způsobem krásné ženy. Dobré herecké výkony (krom Shia), dobrá kamera, dobrá stopáž. Trochu mi nesedělo, že takový běžný průstřel nebo dva nic neznamenal, lékařská věda v té době asi uměla zázraky. Celkově ale 4*. ()

Estemax

Skutočná udalosť ako predloha pre film nejednému akoby ublížila. V tomto prípade mu však dodala to, čo robia bublinky v prípade šumivého vína. A to, že pocitové "bublinky" vám z tohto zážitku, ktorý vám film sprostredkuje, zaiste tak rýchlo nevyšumia, si môžte byť jednoducho istí. A najmä ten pocit a zážitok je alfou aj omegou tohto filmu. Skvelý výber postáv s ešte premakanejšími výkonmi, aj keď treba povedať, že to nie je 100 percentný opus. Pár vystrihaných scén a jemná zmena scenára najmä v závere by mu určite pridala na lesku. ()

Mr.Hackels

Tom Hardy se svým "naserte si" pohledem, je každým filmem blíž a blíž do mojí topky. Tohle byla krásná nefalšovaná Amerika ze starejch časů a přesně podle mých představ a gusta. Chlapci se s tím nemazlili a nenechali si narušit svůj svět. Policajti byli většinou podmazatelný (jaký to rozdíl proti dnešku, že? :) ) a tak nedělali problémy. No a ti, kteří si mysleli, že si z nich každej sedne na prdel, brzo zjistili jak se chodí s kudlou v zádech nebo s kulkou v prsou. Když se dobře natočí časy americké prohibice, je to k nezaplacení. Děkuji pane Hillcoat! 90% ()

Motyuek

Američané mají z dob prohibice celonárodní trauma a proto chápu jejich fascinací jakýmkoliv příběhem z tého doby. Toto jediné vysvětluje, proč někdo takový příběh vůbec natočil. Ale když už takový filmík je na světě, proč na něj nekouknout, že? A chybu rozhodně neuděláte. Je potřeba si uvědomit, že jde o true story, to znamená, že nemá smysl přemýšlet co byste vy na místě hrdinů udělali jinak ani hledat nelogičnosti děje. A rozhodně nemůžete čekat, že vás to uchvátí tak, že z toho nebudete dva dny spát. Pokud se ale necháte příběhem jen nést, pak se Vám dostane slušné porce starosvětské zábavy. Atmosféra filmu je slušná, herecké výkony na maximu. LaBeouf odvádí svůj standard, ale například Tom Hardy ukazuje, že nemá jenom svaly, ale i mozek a hlavně i nějaké herecké vlohy. Od Garyho Oldmana nic nečekejte, má tu je štěk, ale šerif Guy Pearce je neskutečně slizký parchant a i když je de facto na straně dobra, taky si budete na konec přát aby chcípnul v ukrutných bolestech. ()

zekon

3 1/2 Nejlepší na tom je že se to odehrává na venkově a ne jak všechny filmy z prohibice v Chicagu apod. Nicméně film dostává nafrak záverečnou přestřelkou kdy kombojové střílejíc od boku a za jízdy z auta bez tlumičů trefují jak Vilibald Tell jabka. Škoda. No a Shia LaBeouf, ten by měl přestat hrát, to je skutečně katastrofa hodná komparsu. ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Nejblonďatější sexbomba z padesátých let má momentálně víc pozornosti než řada jejích současných kolegyň. V Mém týdnu s Marilyn dostala tvář Michelle Williams (Prokletý ostrov, Blue Valentine),… (viac)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (viac)