V roce 1942 vidělo mnoho obyvatel na nebi UFO. O několik desítek let později se mimozemšťané vracejí, aby ovládli naší planetu. Dovede lidská rasa odvrátit jejich útok? (pavels94)

vlKousek odpad!

Nevím na co uživatel Pavels94 koukal, ale já jsem koukal na další hodně zdařilý výblitek společnosti asylum, střílet revolverem na lítající talíře, tvářit se u toho fakt drsně, to dokáží fakt jen v tomhle filmu :D Efekty jako kdybych v loutkovém divadle mával poklicí od hrnce přivázanou na tlaničce od bot. Sračkaaaaaa, ale příšerná :)) ()

tkey

Hele už jsem viděl větší odpad. Když jsem viděl jakej to tady dostalo hejt, tak jsem si řekl, že to musím vidět. A jo, má to spoustu hovadin, ale když vypneš mozek, tak uvidíš nějakou akci, pár známých tváří, trochu přehrávání, nesmyslů... Ale dokoukat se to dá. Navíc některé vojenské postupy jsou tam správně, vojáci sbírají střelivo od padlých druhů (to se moc nevidí), takže pořád neřvou, že nemají co střílet. A celkovej koncept taky není zlej. Jen je z toho cítit lacinnost. Na 2 hvězdy tak akorát. ()

sirien odpad!

Mimozemšťani se při invazi chovaj jak idioti, jejich technologie je uvěřitelná asi jako animace South Parku, Americká armáda se chová jak banda fakanů na výletě (oh, wait, tohle by mohlo bejt realistický...), efekty nic moc, smysluplnost žádná, postavy že jen doufáte, kdy je konečně někdo odstřelí... na závěr samozřejmě povinná záchrana z rukou US Air Force - jen teda bez hrdinných pěšáků jsou ty stíhačky z nějakého důvodu k ničemu. Nejhorší není, že to je úplně blbé - nejhorší je, že to není dost blbé na to, aby to člověka bavilo. ()

Kangax odpad!

Reku, pozriem si po čase aj nejaký novší sci-fi a nie horor. To som si zase dal... Nemám slov, vydržal som asi 60 minút (čo je fakt dosť) a musel som sa ísť vyzvracať... Neuveriteľná hovadina, fakt niečo neskutočné ako sa tvorcom podarilo naplieskať všetky klišé, stupidity a všetky politické korektnosti čo mi už lezú krkom do jediného filmu. A nie... ja som sa nepomýlil, viem že je ešte jedna Bitva o Los Angeles a je to podobná kravina.... Aj tam len všetci strieľali, nikto nevedel po kom a nakoniec vyhrali tuším sympatický černoši s mexičanmi. Vivat multikulti! :) ()

Shitonit odpad!

Ninja Kunda versus E.T.mimozemšťan ! No do svatý díry, co to jako kurwa mělo bejt ?? Hrstka pomrdanejch mariňáků pobíhá semotamo a snaží se zachránit ten náš pojebanej svět před totálně totální emzáckou zkázou. No, to k ději. Dál to vymrdal už jen režiser, scénárijuš, ředitel kamerostroje a ten pičus, kterýho někdy něco tak vymrdanýho napadlo. Doufám že ho co nevidět napadne pěkně vypasená mimozemská obluda, a třímetrovým čurákem mu vymrdá prdel !!! Kurwa ! Hodinaapůl mýho pohodovýho lajfu je v totálně v totální mimozemský prdeli !!!!!! ()