Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiálny text distribútora)

charge odpad!

Teploušský rozkoše mě fakt nezajímaj, kdyby to zde bylo jen okrajově, tak to může být jakýsi doplněk k humoru v ponorkovým prostředí, ale když divák nakonec zjistí, že personál letadla je osazen pouze z buzerantů opíjejících se kořalkou, který se dokážou bavit akorát o tom jak kdo a koho dobře vykouřil nebo opíchal do řiti, zřícením letadla by se zde dovršilo k štastnýmu happyendu. Mimo homoklád je zde přehlídka dalších nezáživných postav i s jejich osobními problémy jako plešatej čtenář novin, bývalá pornostar, nájemnej zabiják, bréca vypadající jak kurva z perlovky, ale označující se za pannu, herec, kvůli kterýmu chce spáchat na zemi jeho stará harakiri, nebo zfetovanej pár. Chápu, že Almodóvar točí o tom v čem se vyzná, tzn. buzno-trans movie, ale tzv. Rozkoš v oblacích neplní svůj účel ani ze setiny procenta, vtipný to neni ani trochu, hodně teploušení, moře žvástů o gejovinách, nebo keců obecně o ničem a špičkou debility je tanec stewardů na song I'm So Excited od The Pointer Sisters. Hodně přeceňovanej Almodóvar chce asi sdělit světu poselství, že planeta se začíná přihřívat. 0% ()

Florfila

Parádní odlehčená komedie v typickém Pedrově stylu. Mám sice pocit, že si to Almodóvar natočil "jen tak", aby se neřeklo, ale copak on, on si to může dovolit. A tak jsem to i vnímala. Žádné šílené drama, jen jedna humorná perla za druhou, s výborným tanečkem jako třešničkou na dortu. Opravdu jsem se skvěle bavila. Jestli někdo očekává šílené drama ála Almodóvar, nedočká se. Tentokrát nemusíme přemýšlet a rvát si srdce z těla. Stačí si jen sednout a koukat, zasmát se a jít domů. Tohle jsme potřebovali...tentokrát se s tím tak nepárat... :o) ()

Dudek

Almodóvar v této pozoruhodné taškařici uskutečňuje sen a přichází s determinačním filmem subžánru gaysplotation. Rozkoš v oblacích zcela jisté bude pro většinu diváků těžko uchopitelné a zejména hodnotitelné dílo. Přesto se jedná o výtvor, který se natolik vymyká (přestože se s radostí samo škatulkuje) současné tvorbě, že rozhodně stojí za to jej zhlédnout. ()

zette

Blazniva komedie, ve ktere se to teplousema hemzi vice nez v jedne nejmenovane opavske fabrice:-)! Film sice hodne zaostava za zbylou tvorbou Almodovara, presto je tam nekolik vtipnych pasazi. Stevardi zarucene pobavi i heterosexualni divaky. Scenar neni nicim zajimavy, herecke vykony jsou vyborne a postavy originalni. Trosku jsem vsak z kina odchazel zklamany. Pedro, chtelo by to konecne zase nejake poradne drama! ()

slunicko2

Od teďka lítám výhradně s aerolinkami Península. 1) Almodóvarovy filmy jsou holt jiné, což část mainstreamových diváků neskousne. Pět hvězdiček tomu nedám, ale docela jsem se bavil. 2) Banderas je na plakátech, ale ve filmu si střihne jen nepatrnou roličku stejně jako Penélope Cruz. 3) Zajímavý koment: fredísek*****. ()

• Cecilia Roth mala záväzok odohrať divadelné turné po Argentíne. Potom ju však oslovil Almodóvar a ponúkol jej rolu v tomto filme. Hoci nemala zo seba dobrý pocit, celé turné zrušila, len aby si tu zahrala. (Arsenal83)
  • Jako obvykle si ve filmu Pedra Almodóvara zahrál malou roli i jeho bratr Agustín Almodóvar. (Cheeker)
  • Jedná se už o pátý film Pedra Almodóvara, ve kterém si účinkuje Penelop Cruz a dokonce o šestý s Antonio Banderasem. Dvojice se herců si však vůbec poprvé zahrála společně. (Dr Lizal)