Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

soukyd33

Už začátek filmu ukazuje na to, že se nudit nebudete. Taxík si tentokrát k policii přidal i armádu. 😀 Rozhodně je to opět něco nového. 👍 Hlášky super, scénky super. 😀 Je to slabší než první díl, ale alespoň jsou tu nové věci. Soundtrack TOP 👍. Poznámka: Petra je zde konečně lapena, a stojí to za to. 😀👍 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

babuška

no jednička byla lepší, ale za emmu, musím dát jednu navíc, a za fotra zelenáče a šéfa policie další, jinak byto bylo za dvě ()

Thalin

Je to přesně ten typ nenáročné komedie, u které člověk vypne a pobaví se. Postavy jsou fajn, většina vtipů taky. Člověk od toho nečeká převratnou zápletku a děj natřískaný k prasknutí. Má to být oddechovka k pobavení a to se povedlo. ()

Zabriskie

Tolik do očí bijících nelogičností jsem snad v žádném filmu neviděl. Například když parta zločinců mizí v dáli a policajt se po určité době konečně vydá za nimi, jak je možné, že je hned v první ulici chytí? Anebo když si jedna policistka nechá na záchodě kalhotky, jakto že ve scéně souboje jasně vidíme, že je má na sobě? Nejvíc mě ale u Taxi taxi dostal konec. Pořád jsem čekal, že se hlavní zápletka filmu nějak rozjede a najednou tu byly závěrečné titulky. ()

Janos

Upřímně řečeno,čekal jsem víc.Nejsmutnější ovšem je,že se Francouzi tak úzkostlivě snaží dohnat americké akční filmy,až z toho vzniklo něco úplně směšného,jako v tomto případě.Když už se kurva po někom opičím,tak se přece aspoň trochu snažím ne? ()

Mausik

Druhž díl Taxi celkem ušel. Nejlepší scénky v tomhle filmu aspoň pro mě je jak předjede na závodním okruhuzávodní auto:D:D ()

bax

Veľmi dobrá akčná komédia a pri tejto sérii sa vždy najviac teším na jazdy v taxíku. V tomto smere film nesklamal a dobre som sa bavil aj na ostatných vtipných scénach. Na európske pomery slušná zábavka :) ()

CrashHP

Dvojka, ktorá nezaostáva za očakávaniami po vydarenej jednotke. Samyho Naceriho proste môžem, fajn oddychovka a skvelá akčná komédia. ()

MAKITA

Bohužel se mi opět potvrdilo, že dvojka už tak dobrá nebude, sceny byly o co víc nevtipné, dějově hodně podprůměr, sakra ale ta kára to hold podržela a eště velmi trefné hlášky na německé medvědy... ()

hrabac

Luc Besson je pro mne jako člověk tajemství. Jeho filmy do značné míry také, ale většina z nich i obrovskou radostí, Taxi, taxi je jedním z nich. Propracovaný příběh, neuvěřitelné herectví představitelů hlavních podivínů mě pořád překvapuje. Obrovský spád děje a zároveň čekající kráska vytváří nádherný kontrast. Jak to ten Besson dělá, že jeho herci nevypadají trapně jako ti Soukupovi? A jak to ten Besson vůbec dělá......... ()

raiha

O něco vícekrát slabší než jednička, jak to tak u trilogií a tetralogií atd. bývá, šílenější, rádoby humornější. Nicméně postavy nestrácejí ani šmrnc ani svojí charakteristiku a pardon všem, kterýmž se to nelíbilo, ale zasmějete se u toho taky téměř tak, až spadnete ze židle. I taxi dvojka zkrátka pobaví. Stále tvrdím - více takových komedií. Nejvíc mě bavil ten super extra vytuněnej taxik. Paradní jízda se super akčníma scénama a prima postavama :-) ()

Profík

V podstatě stejné jako jednička, možná někdy i krapet ujetější. Ale pořád je to svižné a vtipné a ne moc trapné. A já se znovu bavil. 75%. ()