Taxikár Daniel (Samy Naceri) so svojím špeciálnym taxíkom, ktorý by mu mohpl závidieť aj James Bond, sa preháňa po uliciach Marseille a pomáha svojmu kamarátovi, policajtovi Émilienovi (Fréderic Diefenthal) s naháňaním kopy rafinovaných zločincov. V uliciach mesta totiž operuje nový gang – zlodeji prezlečení do kostýmov Santa Clausa a vylupujú jednu banku za druhou. Nebezpečný gang vedie zmyselná Aziatka Ťiu (Bai Lingová) a zdá sa, že každý je na ňu krátky. Daniel a Émilien musia podať pomocnú ruku nešťastnému komisárovi Gibertovi (Bernard Farcy). Zároveň sa od svojich nežných polovičiek – Lily (Marion Cotillardová) a Petry (Emma Sjöbergová) – dozvedia, že budú otcami... (TV JOJ)

gizi

Velmi zdařilá parodie na Četníka se Saint Tropez (a taky na bondovky). Samozřejmě se to musí brát s nadhledem jako odreagovačka. Viděl jsem podruhé a stále se dobře bavil, takže 85%. ()

Mr.Lordi

Třetí film. Jakoby se snažil dodržet pořekadlo "do třetice všeho dobrého a zlého", avšak jej plnil jen ba druhou polovinu. Až na některé hlody je film výrazně méně vtipný než předchozí díly (způsob mučení policisty od japonské zlodějky ale stál za to). partnerky obou hrdinů se dostávají do nejšťastnější fáze svého života. A v začátku filmu se dokonce objeví Sylvester Stallone jako jediný nepoblivšíse klient taxíku. 60% ()

chicotomas

...už to není taková legrace, jako byla ve dvojce, dokonce bych řekl, že se některé legrácky opakují pořád dokola. Stále tam ale jsou scény, které mi vtipné přišly a rád jsem se tomu zasmál. Je to takové milé a na nic si to nehraje. ()

Grid

Chyba: Kdyz sef policie pada padakem tak ze vzdaleneho pohledu ridi padak rukana. Pri blizsim se jen drzi lan a nic neridi. ()

Kinderr

Francouzská komedie u které se dokonce v některých scénách i zasmějete, ale spíš působí trapným až laciným dojmem. Působí to na mě jako třetí díl z donucení.....hlavně ten hlavní komisař jak je pitomej, někomu se tento humor líbí,ale mně bohužel ne:-( ()

Nechic

Sahal jsem i po dvou hvězdách, ale přece jen jsem se u toho i trochu bavil a ta nová originalita mne vykouzlila úsměv na tváři než jsem si začal klepat na čelo. Na to jaká to je znouzectnost to vlastně dopadlo docela dobře ()

soukyd33

Začátek filmu je prostě super honička se vší parádou, kterou naše 406 umí. 😀 Soundtrack je TOP 👍. Akce je trošku přehnaná, a občas je tu až moc chyb. Tento film baví vlastně asi jen hudbou. Ta je totiž super. Poznámka: Značně jsme zpomalili, bohužel s humorem. 🤔 Hvězdiček 3 ()

Sa.sa

Další pokračování šíleného filmu o taxíku a poldovi... Jsem těhotná v 8 měsíci... :)) mimochodem takové pupek by si nevšiml ani slepej... Nechápal jsem ten květák co měl jako znamenat... Jinak ty pásy na autě jsou boží ()

the_weaver

Vtipný úvod, ale potom nasleduje už len reťaz silených scénok s priblblými policajtami, ktoré nezriedka okrem humoru postrádajú i zmysel. Paradoxne, zábavné sú akurát niektoré scény s partnerkami, čo je trochu smutné vysvedčenie pre akčnú komédiu. Taxi 3 je (môj) prvý film, v ktorom mi herecký výkon Marion Cotillard nepríde divný ale prirodzený (vážne, to ide!). S trochou nadhľadu sa dá pozerať aj na exotickú Bai Ling. ()

Rehaki

Bohužel hodně nepovedené pokračování. Téměř žádné akční scény, humoru poskrovnu. Jediným pozitivem je stejná partička herců z předešlých 2 dílů. ()