Stroskotanci

• Česko Trosečníci (viac)

Amber je hezká, bohatá a arogantní čtyřicátnice, která nemá děti a v ničem nenachází štěstí. Její manžel, hodný a pasivní Tony, by jí rád udělal radost a proto jí připraví překvapení dovolenou na soukromé lodi plavící se z Řecka do Itálie. Na palubu pozve ještě dva páry, ale věčně nespokojená Amber si svou agresivitu vylévá na všech nejvíc však na lodivodovi, který se jmenuje Giuseppe. Mladý rybář jen těžko snáší nadutost amerických klientů, a hlavně Amber, jež ho přesto přitahuje, má brzy plné zuby. Když však její vinou loď ztroskotá a moře vyplivne dvojici trosečníků na opuštěném ostrově, role se nečekaně obracejí. Teď je pánem situace Giuseppe a Amber je na něm zcela závislá (oficiálny text distribútora)

Jara.Cimrman.jr

Miluji filmy, ve kterých půl hodiny buzeruje ona jeho, půl hodiny on ji a nakonec se do sebe zamilují. Tak to prostě u sado-masochistů bývá, ale pro diváka, který fackování protějšku nepovažuje za nejlepší předehru, to asi není nejzábavnější snímek. Ony v něm jsou sice skvěle udíleny zajímavé lekce z kapitalismu, ale jiná pozitiva jsem nenašel. Chyba bude tradičně ve mně, protože jsem nehledal dostatečně hluboko v Madonně, ale je tam tma, vlhko a stísněné podmínky, na což jsem výjimečně neměl náladu. ()

Indiana

No, jediné, co se mi na tomto filmu líbilo, byl skvělý výkon bohužel dosti (co do prostoru) omezeného Bruce Greenwooda a replika dona Corleona z Kmotra. Jinak výprava, ostatní herecké výkony a scénář (osobně pochybuji, že by se na tom ostrově dali dohromady, ale budiž), to všechno je tady dost pod úrovní a to nemluvím o režii, Guye Ritchie, autora samotného Podfu(c)ku. ()

castor

Pokus o romanci? Pokus o komedii? Pokus o drama? Romantika a humor schází, napětí by líp sfouknul leckterý televizní amatér.. Tak proboha pokus o co??? Příběh nulový, dialogy hloupé. Nevím, čím donutila Madonna svého manžela k tomu, aby se pustil do této rádoby další variace ztroskotání na opuštěném ostrově. Původně šlo o napjatě očekávaný projekt originálního autora (příjemnou je snad jen kamera, místy i hudba), ale ve finále jde jen o pokus divákovi trpělivosti. Madonna (na ostrově byl asi kosmetický stánek) svoji arogantní roli absolutně nezvládá, hrát se patrně už nikdy nenaučí, spolehlivě jí nevěříme její přerod rozmazlené fifleny na zamilovanou a uvědomělou ženu a o hudební ikonu, která jindy oplývá sex-appealem, bych si tentokráte neopřel ani kolo! OBROVSKÉ zklamání, hloupé, předvídatelné, nicotné!! ()

otík

Ačkoliv se tento ubohý romantický film tváří jako moderní remake Zkrocení zlé ženy, je to jen nepovedená napodobenina a ubohý zlomek nápadu o nápravu poněkud marnivé ženušky bohatého muže. Madonna si „zahrála“ velmi nechutnou ženu, která s chudým rybářem ztroskotá na opuštěném ostrově, tam zažije docela drsné ponížení, aby si uvědomila, jak se má správně chovat a jak jednat. Ale buď jak buď, když už zde byla snaha o romantický film, je škoda, že nebyla dovedena do konce. Závěr je možná reálný, ale vzhledem k vývoji filmu trapný. ()

Heroine

I když si občas docela ráda zacituji "nejsem žádný Pipi", nic jiného výrazného ve filmu není. Madonna je příšerná herečka, to tu asi píše každý. Já osobně si o ní myslím že je i velice špatná zpěvačka, a taky velice nesympatická a hnusná ženská, ale to už bych odbočila od tématu. Film je to blbý, nudný, trapný, ale je na něm něco "ritchiovského", co se mi tam občas malinko zalíbí. Ale jinak považuji Ritchieho manželství s Madonnou za fiasko, které kdyby se vyhnulo filmovým plátnům i obrazovkám všeho druhu, byla bych jim velice vděčná. ()

• Film sa nakrúcal na Sardínii a Malte. (JančiBači)
  • Adriano Gianinni a Madona ziskali v roce 2002 za své výkony Zlaté maliny v kategorii nejhorší filmový pár. Madonna současně získala stejnou cenu pro nejhorší herečku. (Terva)
  • Jedná se o první a zatím i posledním společný snímek Madonny a jejího druhého manžela Guye Ritchieho. (hippyman)

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)