Grand Tour - Season 1 (2016) (séria)

Enviro-mental (S01E04)

(epizóda)
  • USA Enviro-mental
Komédia / Talk-show / Športový
Veľká Británia / USA, 2016, 1 h 2 min

Štúdiový stan Grand Tour je opäť vo Whitby v Anglicku, a to z rôznych komplikovaných dôvodov, z ktorých niektoré má na svedomí James. Jeremy Clarkson testuje Porsche 911 GT3 RS, pričom sa zúfalo snaží zostať nezaujatý, keďže vie, že rovnaký model vlastní aj kolega Richard Hammond. Potom ho porovnáva s modelom BMW M4 GTS, ktoré je zamerané na okruhy. Na programe dňa je však ochrana životného prostredia a udržateľnosť. Hammond, May a Clarkson musia vyrobiť ekologické autá zo skutočne udržateľných materiálov  a prepraviť sa na neďalekú lúku, aby sa zúčastnili pretekov, ktoré sú označované ako ekologický motoristický šport. Celebritným hosťom je komik Jimmy Carr. (TV JOJ)

Frajer42

Tvůrci diváky pozvali opět do Whitsby. Dlouho jsem se u ničeho takhle nezasmál. Jednoznačně prozatím nejvtipnější díl. Souboj hliněného, rostlinného a živočišného autíčka neměl nejmenší chybu. Jináč taková klasika. Kritiku si užilo BMW M4 GTS, které je příjemné na pohled a nepříjemné na dotek, které svým metrákem opět potrápil nevtipný tlouštík. A především byl imigrantům představen nový návod, kterak se infiltrovat do svých oblíbených krajin. Spolusledovatelka mi bohužel naznačila, že by se snad nemělo jednat o čistou improvizaci, čímž mě malinko zaskočila. Asi budu od příště malinko kritičtější. ()

HellFire

May a jeho idiotský nápad rozkopat celou krajinu kvůli výrobě cihel, což bylo v konečném důsledku naprosto k ničemu! Co je do očí bijící, tak že některé momenty jsou dlouho dopředu domluvené. ()

FeriusParfax

Vůbec se mi nelíbí nový "Stig" a rozhodně nejsem na vlně jeho humoru. Jsem zvědavá, jak dlouho ještě bude obtěžovat pohodové a zábavné klima. Pánové si na tento díl připravili zajímavé nápady s enviro auty. Z každého jejich dílu samozřejmě jen srší plýtvání a zamořování planety. Není divu, že Jeremy není kamarád s Gretou. Humoru byl opět dostatek. ()

MegaBite

Dlouho už jsem se takhle nenasmál. Auto vyrobené z 5 tun bahna, následně z cihel a nakonec z kravinců, auto z kostí a kůže a auto z živého plotu? Bez nadsázky říkám, že jsem se smál v kuse asi 10 minut. Zatím nejlepší díl. ()