Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti. (Netflix)

xxmurphyxx

Stačila minúta pätnásť sekúnd a hneď počas úvodných teplých tónov intra som vedel do akej sračky sa rútim. Dej plný klišé, akcia nasnímaná Steve Wonderom a zostrihaná epileptikom, groteskný zloduch, ktorému jedno oko zabieha do boha a druhé do krista so zubnou protézou Bugs Bunnyho, partička svet zachraňujúcich a hlavne kvóty plniacich nesmrteľných pošukov ( strong female character Charlize Theron, hnusný zradca biely heterosexualny Matthias Schoenaerts, dve bukvičky, ktorých mená sú mi u prdele a jedna BLM opička ) a do toho ,, hudba '', tak neskutočne prvoplánová, teplá, umelá, detská hip hop popovo zlezbená hudba.... toto už bol strašný záhul aj na mňa. Takto narýchlo si fakt nepamätám, kedy naposledy ma tak neskutočne, ale fakt že neskutočne srala hudba vo filme. A tie lgbti kecy a filozofovanie o nesmrteľnosti chrobáka OMG. Toto mohol byť vcelku fajn nadpriemerný fantasy akčňák, nebyť tých debilných kecov a hudby. Celý ten film sa snaží byť tak strašne moc cool až je to na smiech. A to mám Charlize a Matthiasa fakt moc rád, ale toto prestrelili. Pozrieť sa to dá, len príliš často mi pri tom krvácali oči a uši. Mozog som našťastie vypol hneď na začiatku. ()

Plaque

Bojové scény sú jediné, na čo sa v tomto prípade dalo pozerať, ale aj tie boli bez napätia, keďže hlavní hrdinovia sú nesmrteľní. Inak to bolo samé "strašne ma bolí na duši, že ma nejde zabiť" a to akčňáku moc nesvedčí. A ešte ma srali tie historické papeky, čo vláčili so sebou a pritom ich použili asi tak dva krát za celý film. Na čo to bolo teda dobré? ()

Dejf4

Žánrová jednohubka. Nebo spíše jen úvodní prolog do světa komanda nesmrtelných. A moc toho nenabízí. Děravý scénář, který je plný dialogů o smyslu života a existence. Strašně nezajímavé, stereotypní charaktery a celý film táhne jen Theron. Akční sekvence nezáživné. Zkrátka tam není skoro nic a je to škoda, protože potenciál zde byl. 3/10 ()

blazma

Pro mě asi nejlepší akční film za rok 2020. Fakt nevím, bylo to super. Charlize je výborná. Je drsná, nebojácná a zároveň jí to neskutečně sekne v každé minutě. Prostě ano tohle je film co mě bavil od začátku až do konce. Nebudeme si nalhávat, záporák v podobě nevlastního bráchy Harryho Pottera co je farmaceutický magnát ani trochu nenahání strach, spíš je až moc trapnej, když se snaží hrát zlého. Což filmu strašně ublížilo. Nic méně konec filmu který může lákat na pokračovaní a řekněme si narovinu pokračování s daleko zajímavějším záporákem? Ano! doufám že se toho dočkáme. ()

Muff

Viděl půlku a nevím, jestli někdy vůbec dokoukám. Spatlanina tajemna a drsňácky mluvící a hrající hlavní hrdinky nepůsobí přirozeně, naopak působí děsně lacině. To neměla Charlize za potřebí. ()

johnsnow odpad!

Priznám sa takúto bolesť som nečakal. Nuda, nuda , nuda, totálna volovina, typu máme 5 nesmrtelných z toho dvaja sú inak orientovaný, náhoda ala netflix. Potom tu máme dve(keď rátam dudleyho tri)známe ksichty a zvyšok je neznámy, čiže je vidieť že sa šetrili lóve. A akčné scény sú síce alá john wick ale je ich pár, sú chujovo ozvučené a skončia tak skoro jak začnú. A do minulosti sa ledva pozrieme. Snáď nepríde dvojka a ked aj príde ja na ňu zvysoka serem. Boha a tak som sa tešil. ()

hufnagel

Nová variácia na tému Highlander.Charlize Theron je skvelá a zaslúži plus jednu hviezdu,ale scenár je otrasný a deravý,takže to vyzerá v konečnom hodnotení na prepadák. ()

Ace.A.T.L.

Nebylo to úplně marný a myšlenka je rozhodně super. Jen je škoda, že půl filmu se jen otrkávaji postavy a pak se objeví jen pár menších akcí a potenciál všeho, se jen tak načne. Bylo by fajn, kdyby bylo pokračování, aby se dalo využít všeho. Nejsem ohromenej, ale ani zklamanej. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Thug_Leo

Pár zajímavých scén(převážně ty z minulosti) a nápadů to má, ale jako celek je po podprůměr. Absence humoru, děravý příběh plný klišé, nucené menšinové obsazení, otřesný soundtrack, akce nic moc nehledě na fakt, že po stoletích je stále volba zbraně omezená na nepraktickou dvojsečnou sekeru a pistolku, záporák je k smíchu, background postav je omezený na dvě věty a pak ty rádoby promluvy plné moudrosti a smutku...někde mezi 2 až 3*. Škoda, mohla to být jízda, takhle to upadne v zapomnění než skončí lunární fáze. ()

Rian_witcher

Slušný mix Highlandera a Johna Wicka. A zbylo i trochu času na osudové přemýšlení. Nikdo z nás netuší, kolik mu ještě na tomto světě zbývá času a co ještě má vykonat. Děvčata v hlavních rolích jsou stylová a sympatická. V druhé polovině začne děj pokulhávat, ale s přimhouřením obou očí lze přesun do "mrakodrapu" tolerovat. Film hlavně v poslední třetině působí jako by mělo následovat ještě nějaké další filmové nebo seriálové pokračování. Netuším jaké má Netflix plány, ale já bych se klidně na další pokračování podíval. ()

Heywood

Tak takovou bídu jsem nečekal. Když pominu "nesmrtelnost" hojením, tak na to si seriál Killjoys udělal padesát dílů a najít hrdiny v minulosti , tak to už jsem evidoval u 12 opic. Náměty staré a okoukané. Parta "hrdinů" musela splňovat politickou korektnost, chyběl asiat, brzy bude. Otřesné klišé. Dva homosexuály už máme a LBGT chybí je menstrující muž. Klišé. Tomu v dnešní době se už tleskat nebude. Hudba děsná, uřvaná bez nápadu, vybraní herci jsou tak lhostejní, že jen padouch , Harry Melling a opět v té globalistické roli geniálního idiota bez morálky zaujme. Předem víme, jak to s ním dopadne? Ano. Klišé. Další. Jedna hvězda za Charlize Theron, na kterou se dá dívat. Jinak ve světě peněz se tady u "Bandy" žádné neřeší a Chiwetel Ejiofor předvádí přesně toho dobrosera, co se na úpadku dnešní civilizace podílejí nejvíce. Zda to byl záměr nebo kouzlo nechtěného, nechť si rozhodne divák. Na další díl se asi podívám, ale netěším. Tahle bída se jen tak zvednout nedá. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Oscarova herečka Charlize Theron (Srážka s láskou, Šílený Max: Zběsilá cesta) zvládá docela v pohodě kombinovat jak ambiciózní dramata, tak studiové velkofilmy, tak nezávislou scénu. V poslední době… (viac)

Pokračování filmu Old Guard má scénář

Pokračování filmu Old Guard má scénář

05.07.2021

Přestože divácká odezva nebyla nijak oslnivá, Netflix byl se svojí adaptací komiksu Old Guard: Nesmrtelní poměrně spokojený. Natolik spokojený, že mu rychle odklepnul pokračování a dotlačí jej před… (viac)

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

15.07.2020

Režisérka Gina Prince-Bythewood si čerstvě udělala v Hollywoodu jméno akčním snímkem Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron v hlavní roli. Ten už má na Netflixu prakticky jisté pokračování, ke… (viac)