Špecialistka na vraždy je na stope dvom mladým ľuďom, ktorý zrejme spáchali perfektnú vraždu. Títo mladí muži veria, že ak spoja rafinovanosť s inteligenciou, podarí sa im vykonať perfektný kriminálny čin. Veria tiež, že sa im tak podarí uniknúť spravodlivosti. Detektívka ide do tohto prípadu s vedomím, že sa jej ho podarí vyriešiť s pomocou inštinktu. Dostáva však mladého neskúseného partnera, ktorý všetko robí ako podľa knihy. Musia spolu nájsť spôsob, ako budú spolupracovať. Taktiež si musia dávať pozor, aby páchatelia nezistili, že sú im na stope. Ona vie, že je to veľký prípad jej kariéry. On je rozhodnutý dokázať, že spáchali úkladnú vraždu a nedovolí, aby sa vykrútili zo zodpovednosti za svoj ukrutný čin. Mladí vrahovia zistia, že jedinou chybou v ich pláne bola ona. (oficiálny text distribútora)

montel

Richard a Justin chodí spolu na střední školu. Oba jsou naprosto rozdílní,ale jedno mají společné. Dokonale naplánují a provedou vraždu. I když je falešný pachatel brzy dopaden,v patách jim je detektivka Cassie, která je podezírá hned od začátku....Docela dobrý thriller, kterému chyběla větší rafinovanost. Ale i tak to stojí za skouknutí. Sandře Bullock tato role sedla perfektně. Škoda jen, že se při milostné scéně nesvlíkla. Hezkých 60% ()

SONYAGENT

Zajímavý příběh hřeší na mužských hereckých výkonech a ne zrovna šťastně vybranné hudbě. Škoda, že se filmu neujal režisér větší přestavivostí, protože z námětu se mohl stát kultovní film ()

jay are

Výborně rozjetý film. Od začátku jsem věděl, že mě bude bavit. V průběhu však ztrácí na tempu a začíná být velice lehce předvídatelným až nudným. Já nevím. Asi bych potřeboval, aby jim tenhle "dokonalý zločin" vyšel nebo aby spáchali sebevraždu a tím dokázali, že věří té myšlence. Možná by mi i stačilo, aby na konci umřela S. Bullock. Nic z toho se nestalo a film se stal nezajímavým s trapně dokonalým happy endem. Ryan Gosling mě jako vždy bavil. S. Bullock ne. 3* ()

cocaine

Hm...pro jednou hezký, ale nějak to do budoucna asi nezreprízuju. Příjemná detektivka na pozdní večer Ale mile překvapila Sandra, normálně jí moc nemusím, ale v téhle roli mi docela sedla... ()

dochvvv

Pro mě rozhodně jeden z nejlepších filmů. Škoda že vyšetřovatelkou je S.B. Kdyby konec dopadl tak, že to těm klukům opravdu vyšlo, tak by to bylo geniální, stejně jako jejich dokonalá vražda... ()

zero_zelo

boj mezi 3 a 4*. nakonec, díky výkonu Ryana Goslinga se musím přiznat, dávám 4. má to spád, i když je občas děj poněkud překombizovanej nebo zbytečně rozpatlanej, tak je to docela slušná dedektivka posledních let. nic tak světabornýho, to zase né, ale S.B. neni bláznivá a roztomilá, oba kluci sou dostatečně psycho a vopravdu, ryan tomu vévodí, foutek jak má bejt. ()

Stupet

Hodně zajímavá kriminálka. Úplně mě pohltila do děje. Jen koncem jsem byla zaskočená. Prostě jsem čekala, že druhý z vrahounů opravdu zůstane na svobodě, protože byl jen zmanipulovaný. Ale prostě pecka film. ()

JCS

Tenhle film jsem viděl před 11 lety a tehdá mě nadchnul, teď když vidím hodnocení, je mi ho trochu líto a příjde mi hodně nedoceněný ... A Michael Pitt je jeden z top herců u kterého si řeknete: "jo toho už jsem někde viděl." ale jméno si nikdy pamatovat nebudete, ale introverty hraje vždycky špičkově! :) ()

lepinla792

No, nějaký mouchy to má. Třeba nejprve přehlédnuté hodiny na zemi, skoro pod nohama, potom přibližná doba vraždy 21:26. Že jsou někdy a některé opice agresivní je reálné, že je pokousání do ruky tak vážné, asi už není tak pravděpodobné. Ve filmu je dost kravin, zároveň má ale dobrou zápletku (škoda, že nekoukali na detaily). A taky postavy jsou zvláštní, až nesympatické. Bez výjimky. Zpracování v dějové i časové rovině je celkem dobré a film mě bavil od začátku do konce. ()

Neel

Policejní vyšetřovatelka s pohnutou, leč nezajímavou minulostí na stopě dvěma mladým inteligentním vrahům. Nutno podotknout, že Sandře po těch usmrkaných komediích sluší vážnější tvář o dost víc a poprala se s tím fakt docela statečně. Nicméně co naplat, když vcelku chudý scénář táhlo duo dvacátníků Gosling-Pitt, kteří zkušenější kolegyni zastínili natolik, že tomu prostě ty 4 hvězdy beze studu odpálím. ()

T369

Dost zajímavý a napínavý film s moc dobře vymyšlenou zápletkou, který bych si ale nikdy nepustila před spaním. Sandra Bullock byla ve své roli moc dobrá. ()