Newyorský novinár a mediálny konzultant Stu Shepherd (Colin Farrell) je ťažký suverén. Cestou po Mannhattane dôležito oslňuje svojho asistenta znalosťou mediálne známych ľudí , ale aj svojou morálkou. Novinár by nikdy nemal klamať. Stu je so sebou spokojný, ako sa však ukáže, nie je to s jeho morálkou také úžasné. Každý deň pravidelne z telefónnej búdky na ulici telefonuje svojej potenciálnej milenke Pam (Katie Holmesová). Keď dotelefonuje, zrazu prístroj zazvoní. Stu zdvihne slúchadlo, a to je fatálna chyba. Jeho život sa v minúte zmení. Stane sa väzňom v malom priestore, väzňom šialenca, masového vraha, ostreľovača. Ten ho má na muške a neľútostne vydiera, pretože o jeho zdanlivo bezúhonnom živote vie všetko. Násilný incident v blízkosti búdky privedie na scénu políciu, ktorá sa zo všetkých síl snaží vyslobodiť Stua z telefónneho zajatia. Skutočne sa polapením podozrivého vražedná hra skončila? (TV JOJ)

Yoshimitsu

Výborně zahraný thriller v telefonní budce.Kdo by to řekl, že se dá natočit film v délce 81minut jen v budce a je tak úspěšný.Colin Farrell v roli naprosto úžasný zobal jsem mu z ruky a záporák Kiefer Sutherland v roli odstřelovače zabijáka, mluvícího po celý fim do telefonu taky parádní.Napínavé od začátku do konce a ani chvíli jsem se nenudil. " Není to zvláštní ? Slyšíš telefon, ale může volat bův ví kdo, ale když zvoní telefon, tak se musí zvednout ". ()

BoncheR

Najprv som videl posledných 20 minút z filmu a tak ma oslovili, že som si ho stiahol a pozrel. V angličtine chutí najlepšie! Neskutočne mrazivý triler, ktorý sa môže pokojne postaviť vedľa Prekliateho ostrovu alebo Se7en. Thumbs up! (( 80% )) ()

Dreaker.24

Tak tenhle borec že má na starosti pád celé Batmanovské značky před příchod Chrise Nolana? Člověk by si po tom, co zrežíroval Joel Schumacher film Batman a Robin na to asi opravdu nevsadil, ale tohle bylo tak originální a tak dobře zpracované, že jsem tomu nemohl uvěřit, za hodinu a 15 minut, což se zdálo jako by to bylo půl hodiny se nenašla jediná slabší minuta. Pro mě neskutečné překvapení. ()

Fleetguard

J.Schumacher předvedl, že i za málo peněz se dá natočit skvělí thriller. Který jako když z oka vypadne Hitchcockovskému filmu Okno do dvora, který je mimochodem také naprostá špička. Tím nechci říct, že jsou si podobné dějem, ale tím stylem. C.Farell předvedl asi (zatím) svůj nejlepší výkon a vzhledem k tomu, že celí film stojí a padá na jeho postavě, tak to klobouk dolů. ()

Beatle

Vím, že by názory měly být objektivní, ale já nemohu napsat nic jiného, než že tenhle film je nejlepší thriller, jaký jsem kdy viděla! Je v něm akce, každá minuta vás drží napnutého, jako strunu v kytaře. Nevíte co se stane, co si ten sniper zase vymyslí a jak se na to zachová chudák vystresovaný Stuart. Podle mě je tohle zároveň nejlepší herecký výkon Colina Farrella (ještě s Alexandrem Velikým). Ještě nikdy jsem neviděla nikoho tak přesvědčivě zahrát strach, úzkost a bezmoc. A když se pak Stu ve filmu vyznává ze svých hříchů, i to mě trhalo na kusy. Navíc si myslím, že role Kiefera Sutherlanda, jakožto odstřelovače není ve filmu až tak záporná...svým způsobem to totiž byl on, kdo Stuartovi zachránil manželství. ()

dANo

Chválim hlavne filmársky prístup Joela Schumachera, ktorý spravil tento film ozaj veľmi zaujímavo. Čo sa týka samotného príbehu, tak musím uznať, že to bolo dosť napínavé, miestami aj zábavné, ale predsalen mi tam niečo vadilo... trochu mi chýbala logičnosť niektorých (hlavne policajných) postupov. ()

yeniczek

Film, který dokáže svou "jednoduchostí" a tím, že se odehrává na velmi malém prostoru, doslova uzemnit. Škoda jen finále, které bylo až moc happy a poučující + obří kufr od sniperky:) Cože? že jsem dal 5*? Hm.. To bude za to propocené tričko z kina;) ()

Brandon

Drama v telefonní budce, originální úlet. Když ji opustí, tak ho odpráskne sniper magor, když zůstane, tak ho rozstřílí poldové. Ukázková schizofrenní situace. Vadou na kráse byly upištěné šlápoty, policejní vyjednávač chytrej jak rádio a vůbec příšerně křečovité postavy. Silné 3,5 * ()

shantim

Tak jsem tento snímek viděl již potřetí a ani tentokrát jsem se nenudil. Skvělé napětí a vůbec ne banální scénář dělá z tohoto filmu velmi dobrý zážitek. 87% hvězdiček ()

Mihail123

Bravúrny komorný thriller, ktorý vás na 80 minút neskutočne vtiahne. Perfektný Colin Farrell. Telefónna búdka je dôkazom, že aj s obmedzeným rozpočtom sa dá spraviť niečo také dokonalé. ()

Danny F.

Do teď nevím čím je tento film tak úchvatný? Po většinu děje stojí jeden o**s v budce a nechává se buzerovat nějakým blbem. Opravdu zábavné. Ale na druhou stranu se při této ukolébavce dobře usíná:-D 5% ()

drake31

Dôkaz toho že na malom území s nie tak veľkým rozpočtom sa dá nakrútiť perfektný film. Výborný námet, excelújúci Colin Farrell. Istého času môj najobľúbenejší film. ()

swe

Nenapadá mě nic, co by zde nezaznělo, takže: originální, napínavý, dobře natočený a výborně zahraný triller. Farell je holt třída a já si jej co nevidět zařadím do své TOPky herců. Alexander Veliký odpuštěn. 85% ()

JoseBenes

Můj úplně první film, který jsem viděl z ripu na počítači, na takové se nezapomíná. A Kiefer má správný hlas posedlého zabijáka. ()

KimmyJ

Bohužel pouze skoro dokonalý film. Perfektní a hlavně originální myšlenka a v hlavní roli neméně dobrý Colin Farrell jsou jistě základem úspěchu. Bohužel se autoři nevyvarovali několika klišé, jako např. náprava zvrhlého hlavního hrdiny a jeho zpověď s želvím brekem, které jsou v každém druhém americkém filmu. Velká škoda. Přesto jsem velmi, velmi dlouho uvažoval o 5*. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor

07.12.2020

Matt Reeves má momentálně plné ruce práce s jeho Batmanem, který nakonec do kin (a zjevně i na streamovací službu HBO Max) dorazí až v roce 2022. Nicméně mezitím se tvůrce hodlá věnovat také produkci… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz