Blbý a ešte blbší: Ako sa stretli

• Slovensko Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda (viac)

V roku 1986 sa to všetko začalo... V prvý deň na strednej škole je Harry Dunne (Derek Richardson) bezradný a hľadá niekoho, kto by mu pomohol, s kým by sa mohol kamarátiť. Ujme sa ho Lloyd Christmas (Eric Christian Olsen), ktorý býva v suteréne školy. Keďže skorumpovaný riaditeľ školy a jeho priateľka chcú získať niekoľkotisícový grand, robia nábor študentov do umelo zriadenej triedy - a Lloyd a Harry sú ľahkou korisťou. Pomôže im dostať sa z tohto podvodu krásna Jessica (Rachel Nichols)? (TV Markíza)

Fiftis

Na tento film som bol zvedavý. Pôvodný film mám veľmi rád a videl som ho nespočetne krát. Dosť som pochyboval, že neznámi mladí herci prekonajú, alebo sa aspoň vyrovnajú fantastickému Carreymu s Danielsom. Moje pochybnosti sa naplnili. Nesympatickí herci, blbé a niekedy ešte blbšie vtipy, ktoré ma veľmi nerozosmiali. Česť výnimkám. Škoda, že filmári nevyťažil z dobrého nápadu trochu viac. ()

JohnnyD

Eric Christian Olsen skvelo napodobňuje Jima Carreyho a tam asi všetky klady končia. Je to tupé, bez humoru, s mizernou hudbou (stačí si spomenúť na geniálny soundtrack jednotky), postráda to inteligentnú absurditu pôvodného filmu, takmer vôbec tvorcovia nepracujú s mytológiou okolo Harryho a Lloyda (Frida Feltcherová len ako malé cameo?) a vlastne koniec koncov tu nie je prakticky nič, prečo by sa to oplatilo pozrieť, lebo i takí Shia LaBeouf, Eugen Levy, či Luis Guzman tu podávajú len priemerné výkony. Zbytočný film. ()

kingik

Ředitel Collins systematicky okrádá školu a chce získat stotisícový grant podmíněný založením zvláštní třídy, aby si mohl se svačinářkou Hellerovou koupit bydlení na pláži Waikiki. Harry s Lloydem jsou tedy zařazeni do zvláštní třídy. Od inspektora se dozví, že přijede sám zakladatel grantu, aby mu předal šek. A milý Harry s Lloydem překazí plány arogantnímu řediteli, a ještě se tak trochu zamilují do jedné slečny. Pobavil jsem se, ale zase ne nějak královsky, ale gagů je na skladě hodně a bylo poměrně z čeho vybírat. Navíc, Eric Christian Olsen a Derek Richardson jsou svým předlohám z předchozího filmu podobní a jejich mladší vydání Harryho a Lloyda táhne film velmi spolehlivě. ()

Frajer42

No, že by to bylo až o tolik horší než první díl to si teda nemyslím. Zahráno je to naprosto uboze. O tom žádná. Ale děj je správně praštěný. Se stopáží to tvůrci naštěstí nepřepískli a i přesto jsem měl během poslední dvacetiminutovky filmu dost. Nicméně, tu lze nalézt naprosto úchvatnou scénku s potenciálními hovny, která mě dostala. Ještě se mi celkem zamlouvala hláška, že holky jsou pro buzíky. Tím jsem bohužel vyčerpal to povedené. Zbytek je trapnost, trapnost a ještě větší trapnost. I když se k vám snaží humor protlačit ze všech stran, jako by byly zavřené dveře. Lepší hvězdička. ()

Slarque odpad!

Účinkuje v tom sice pár herců, které jste mohli vidět dobře hrát ve slušných filmech. Ale tady nepředvádějí nic. A dávat jednu hvězdičku jen za to, že hlavní hrdinové opravdu vypadají jako mladší verze herců z prvního filmu, rozhodně nehodlám. Naprosto nevtipná trapárna. ()

Bauer odpad!

No tak tohle to je příšernost , nechutnost a totalní debilita!!!!! Neuvěřitelný!!!!Kdo neuvidí neuvěří.Na to jak sem se válel smichy u Blbý a blbější , tak u toho to filmu sem se 4 krát pousmál.Neuvěřitelně dementní snénář , příšerný herecký výkony.Kde proboha vyhrabali představitele Harryho a Llyoda??Nejspíš v krámě s dementama! .Nechci to vidět a ani o tom slyšet už nikdy v životě!! ()

matestlust

Trapnej pokus získat slávu na o mnoho mnoho mnoho zábavnějším,pro mě kultovním snímku s Jimem Carreym a Jeffem Danielsem.Hodina a půl trapných vtípků,trapných gagů a trapných herců.Troy Miller má kurva veliké sebevědomí,když čekal,že se toto ujme... ()

oLí odpad!

Kdyby v tomto případě byl záměr natočit parodii na parodii, pak bych dal i 4 hvězdy. Zahrát to špičkoví herci úmyslně tak, jako v tomhle filmu hráli ti dementi přirozeně, byla by to dobrá komedie. Původní BLBÝ A BLBĚJŠÍ je úplně jinde. ()

bouncer

No, tak to je docela trapas...škoda, že to nedopadlo, protože v těch hercích vězí docela komediální talent, ale s tím hrozným scénářem nic dělat nemohli. Tu hvězdičku zato, že jsem se párkrát zasmál, jen už nevím čemu a to jsem to viděl včera (možná těm sra*kám...jojo, fekální humor :-) ()

corpsy

Skvele som sa zabavil, síce nie tak dokonalo ako na origináli, ale pre mňa to stálo za to. Podobne trhlí humor ako minule a aj podobnosť hercov s pôvodnými postavami sedí. Netreba to odsudzovať. ()