Šesť rokov po udalostiach z filmu Deadpool 2 žije Wade Wilson pokojným životom, pretože časy žoldniera Deadpoola nechal za sebou, až kým ho TVA – byrokratická organizácia, ktorá existuje mimo času a priestoru a monitoruje časovú os – nevtiahne do novej misie. Keďže jeho domovský vesmír čelí existenčnej hrozbe, Wilson sa neochotne pridá k ešte neochotnejšiemu Wolverinovi na misii, ktorá zmení dejiny Marvel MCU. (Cinemart SK)

stitch7

/// Marvelovky pro mě moc nejsou, ale fakt jsem si myslel, že se u filmu pobavím. To se skoro vůbec nestalo, naopak jsem se šíleně nudil při všech těch nekonečných a nenápaditých digibitkách. Nějaký vtípky se povedly, zejména potitulková scéna byla dost vtipná, jinak se ale střílí až příliš náhodně. A na mě ten za pochodu vycucaný příběh prostě nefunguje. 5/10 ()

Almásy

Ono všetky pochybnosti šli do preč keď som videl Jackmana znova v úlohe pre ktorú sa jednoducho narodil a ktorú by naozaj mal hrať až do svojej 90tky. Over-the-top akčný film ako z 90tych rokov ktorý doručuje presne to čo má. 5* dávam za nezabudnuteľnú atmosféru v kine kde som sedel obklopený veľkými nerdmi a cosplayermi. Vtedy majú také film obzvlášť šmrnc. A prídem určite ešte raz. ()

andalin

Báječnost. Internet je nebezpečné místo, kde se dá spousta věcí omylem vyspoilovat a bez těch početných momentů překvapení (a ohromného fanservisu) by to nebyla zdaleka taková pecka. Názory, že je Deadpool stupidní a plný blbých vtipů jsou bohužel úplně mimo, protože Deadpool je prostě tak geniálně meta, že ho hlupáci nechápou. A v tom je celá krása. ♥ ()

TroiMae

Cameo cornucopia…. You’re the one that I want… Vlastně je to takový camp. Za mého dospívání si chlapy vyřizovali účty tak, že jeden druhému usekl ruku a pak ho s ní zmlátil. Teď tě zmlátí celým jiným chlapem… Wolverinem :)) A já mám konečně pořádný mužský multiverzální vzor. A české titulky nejen že vystihovaly smysl vtipu, ale posouvaly to ještě o úroveň výš. Přišlo mi, že jdou deadpoolovější než Deadpool :) ()

Comics.jto

Deadpool se vrací a tentokrát s Wolverinem. Fox umřel Disney vše koupilo a Marvel se rozpadá.  .  Kanaďan Shawn Levy (Ocelová pěst 8/10, série Noc v muzeu 6/10, Free guy 7/10) převzal štafetu v režii. A vytvořil skvělou letní akční popcornovku se spoustu krve, sprostých slov a vulgarit.  Dýchá to atmosférou těch šílených komiksů.  .  Zatímco scénaristicky to selhává a dostaneme pár lokacích po kterých se postavy motají aby to bylo cool. Spousty příběhových berliček a nelogických uvažování postav.        Co to spravuje je charismatické obsazení - Ryanem "💀💩L" Reynoldsem (Free guy, X-men origins, Green Lantern) který se pro tuto roli narodil a jde vidět že si to fakt užíval a má tuto franšízu jako srdcovku, navíc si zde obsadil svojí rodinu. A druhej borec Hugh "Rosomák" Jackman (Fontána 7/10, Ocelová pěst 8/10, Logan 8/10) který se na přelomu z 50 na 60 let vrátil do role vidláka s vydličkama. Mají spolu skvělou chemii jak v nenávisti tak v bromanci.   .  V dalších rolích tu je Emma Corrin, jenž hraje občas creepy, občas divně rozhodujícího se záporáka. A Matthew Macfadyen zajímavého týpka z TVA.        Samozřejmě tu nebudu vyjmenovávat obsazení. Protože na tomhle ten film stojí. Obří fandom. Který selhává v tom že pokud neznáte X-meny, Logana, staré superhrdinské filmy a celkové dění v korporacích v a mimo filmy. Tak se vám nemají jak vykompenzovat scény a oblouky co jsou na tomhle vybudované.  Pár cameí mě překvapilo a stejně jako boření 4.zdi + meta vtipy mě oslovily. Ale lidi co tohle nesledují a chtěli jen další díl vtipného Deadpoola mohou být zklamáni. Pokud vám nevadí že se budete ztrácet v narážkách. Můžete si užít skvělou letní řachandu. A dost možná poslední dobrý marvel film. Spolu se Strážci 🌌 to bude skvělá rozlučka. ()

LondonGirl

Nemala som očakávania a bola som až v šoku, ako som sa zabávala. Úžasné hlášky, skryté narážky, skvelí herci. Toto som potrebovala. Ďakujem, Marvel. 🙏🏻 ()

spikey1

ultimátní fanservis kde je naprosto všechno co si od toho přejeme a na co se podařilo sehnat budget, nebo na to kývli herci. Slzičky kapou nad vzpomínkami na plátně, koutky se roztahují nad vším tím nekonečným mrkáním na diváka a  krev stříká vzduchem. K dokonalosti chybí jen to aby to celé nebyl prostě jen bastl ve kterém se mají protagonisté “někde setkat” a “něco dělat” což dokáže nekonečné bourání čtvrté stěny hezky zahladit a tyhle nedostatky s chutí odpustíte a užijete si jízdu. ()

WathanajX

SPOILERY!!! Psal se rok 2017 a já mířila do kina na film Logan a věděla jsem, že to bude srdcervoucí nejen kvůli závěru tohoto filmu (což opravdu bylo) ale hlavně kvůli definitivnímu konci Hugh Jackmana v roli Wolverina. Definitivnímu? Naštěstí ne!!! Existuje totiž někdo jako Ryan Renolds kvůli kterému se Hugh do role znovu vrátil. Film Logan jsem viděla jen jednou a to právě v kině. Ne, že by se jednalo o špatný film právě naopak ale mé křehké fanouškovské srdce nemohlo snést vícekrát pohled na to, jak tato postava odchází. Ryan v podobě Marvel Ježíše nám hladovým fanouškům znovu Logana předhazuje (doslova) a to v nové vylepšené verzi. Od chvíle, kdy jsem viděla Deadpoola 2 (přibližně v tu dobu Hugh ohlásil svůj návrat) jsem se modlila a modlila, aby něco tak epického neposrali. A oni to NEPOSRALI!!! Z kina jsem odcházela s úsměvem od ucha k ucha a s neskutečně dobrou náladou. Čekala jsem fakt dost a opravdu jsem se zároveň na film těšila a zároveň se ho hrozně bála. Ale netušila jsem, jaké porno to pro doslova úchylného fanouška Marvelu (toho starého pozor) a hlavně X-menů bude. Logana miluji od toho okamžiku, kdy jsem ho poprvé viděla ve filmu X-men 2 a to je láska na celý život a nebojím se ho označit jako svou nejoblíbenější postavu vůbec. Netřeba asi více rozebírat, že Hugh Jackman se pro roli narodil a NIKDO opakuji NIKDO ho nemůže nahradit. Nikdy jsem nevěděla, jak moc potřebuji jako fanoušek vidět dvojici Deadpool a Wolverine, dokud jsem je neviděla spolu za zvuků Like a Prayer na plátně. Deadpool si držel svůj osobitý ukecaný styl z předchozích filmů přesně tak jak jsme na něj zvyklý. Logan byl přesně takový jakého ho diváci milují. Dokonalá dvojka co dodat? Co se týče filmu samotného tak jasně vtípků tady byla hromada ale poprvé za VELMI dlouhou dobu co sleduji Marvel jsem se nad nimi netvářila zděšeně nebo mi z nich nebylo trapně ale opravdu jsem se bavila. KONEČNĚ fanoušci dostali přesně to, co chtěli. Přesné postavy podle komiksů ať už v podobě jednotlivých variantů a nebo kostýmů. A comeback starých známých legend? Epické! Nutno dodat, že i když si film užijí i diváci, kteří nejsou takový zapřisáhlí fanoušci jako já tak přeci jen budou ochuzeni o dost možností se zasmát, neb jím bude chybět spousta souvislostí. A jak říkám, jelikož já jsem takový fanoušek a Hugh Jackmana obdivuji přesně tak dlouho jak dlouho hraje Wolverina, já si VŠE užila. Včetně potitulkové scény u které jsem dosti slzela to už se nedalo. Myslím si, že po promítání v IMAX ve 3D jedna židle ani oko nezůstalo suché. V kině jsem film viděla zatím 4x a rozhodně si nenechám ujít minimálně ještě jedno promítání protože… tohle už na plátně jen tak někdy neuvidíme. Klaním se skutečně, jelikož jsem si myslela, že po Infinity War a X-men: Budoucí minulost se u žádného Marvel filmu tolik nedojmu, nebudu z něj tak vyřízená a jako bonus se u toho nezasměju. Znovu obrovská poklona a dík tvůrcům, že to neposrali!!! ()

Maynard.

Bohužel, ani tento Marvel mě nepřesvědčil :(. A to už je skutečně co říct. Přišlo mi to extrémně přeplácaný džoukama, který potom už ale přestávají džoukama být. Hodně sem na to spoléhal, že když všechny Marvel šly do kopru, tak že to Deadpool spasí, a spasil tak kravskou pípču. Je to hrozná škoda co se s tím vším krásným z dop Iron mana stalo... Ani Wolverin to nezachránil. ()

iXtr3m3

Čo sme (ne)chceli, to sme aj (ne)dostali? Čo dodať. Je to pravý Deadpool, ktorému ani rodinné Disney nič neubralo na jeho "typickosti", alebo "ty pičo kosti"? Je to krvavé, je to nie uletené, ale doslova utrhnuté z reťaze, búranie štvrtej bariéry je tu najčastejšie zo všetkých troch filmov, je to ale taktiež mišmaš všetkého so všetkým a tak to nie každému sadne. Nebyť Logana, tak to nazvem tretím dokonalým komixom v sérii. Takto tomu dávam "len" 90%, nakoľko napriek nesporným kvalitám, po ktorých Marvel od Endgame už môže len snívať, tak napriek tomu podľa mňa mala postava Wolverina zostať "pri ľade" po úžasnom a dokonalom "závere postavy" v Loganovi. Neurobilo mu to hanbu, napriek totálne nepredvídateľnému pracovaniu s tým "známym" koncom postavy, ale stráca sa tým "definitívnosť" Logana. Viem, že dnes a aj v budúcnosti budú väčšinou filmovým svetom hýbať len čísla financii, ale napriek tomu by som trošku srdiečka a úcty k "padlým" uvítal. Tak, ako si neviem predstaviť recasting Jackmana a Downeyho Jr., minimálne túto dekádu, tak si neviem predstaviť ani ďalšie pokračovanie s rovnakými hercami, ktoré sa len skryje za nálepku "to je multivesmír, píčo, tu je všetko dovolené". Ale to som už trošku negatívnejší, ako by som si možno prial ja osobne na základe vlastných pocitov. Pokiaľ to beriete len ako film a nie etapu života (24 rokov s jedným hrdinom a jedným hercom je v tejto chvíli väčšia polovica môjho života, keďže mám 41 rokov), tak si to určite užijete, pretože tak nahláškovaný komix sa len tak nevidí s výnimkou predchádzajúcich častí, viac cameí a easter eggov mal v súčasnosti len Ready Player One, čo je trošku iná liga čo sa obsahu týka a minimálne dve z nich boli ultrabombové, jedno kvôli Marvel histórii vo filme a jedno kvôli obľúbenosti herca aj postavy z konkurenčnej rozumej zakladajúcej komixovej stajne. V kútiku srdca ľutujem, že film v tejto podobe vznikol, ale ani zďaleka neľutujem, že som ho videl v Ultra-X a Dolby Atmos kvalite, tak si z toho vyberte, čo chcete, ale hlavne choďte na to do kina, aby ste si urobili svoj názor. Neviem, či to bude Marvel Jesus, to by boli asi silné slová, ale je pravda, že po Endgame prišli také suchoty, ktoré na chvíľu rozvlnil len posledný Spiderman, ale až tretí Deadpool pohol ľadmi. Uvidíme, čo dostaneme ďalej, nakoľko názory na štvrtého Capa sú viac negatívne ako pozitívne, aj keď ja sa naňho teším, tak sa obávam, že ak Thunderbolts neprídu s niečím "neokukaným", tak Marvel bude ďalej prebíjať dno svojej produkcie, či už na poli filmov, tak aj na poli seriálov. ()

666Carnage

Začal bych tím, že Deadpool je moje guilty pleasure. A třetí díl je prostě fan servis, jako prase. Nacpali sem všechno co jen šlo a není to ani na tlak. Každá postava má, tak akorát svůj prostor. Deadpool a Wolverine mají vynikající chemii a celý to šlape. Ten film si prostě natočili pro sebe a pro fanoušky. Raynolds si nebere servítky s ničím. Narážky na Marvel, Disney, Fox, nekorektní humor, krev a sprosťárny to je přesně to co Deadpool umí a hlavně může. Tohle ocení hlavně fanoušci a lidi co mají nakoukané opravu vše, nejenom MCU. Jeden odkaz za druhým a taky paroduje snad všechno, co se v poslední době promítlo v kině. Je to fakt bomba, ale to říkám hlavně protože z Deadpoola teču. Tenhle film otevírá dveře mutantům do MCU. Byla to jízda a doufám, že tohle budou dělat do těch devadesáti, jak ve filmu říkali. 95% ()

Devadesát Dva

"BEHOLD! THE HEAD OF YOUR PRECIOUS QUEEN FURIOSA!" Skoro mám chuť tu pátou hvězdu přihodit, za to jak moc troll ten film byl. Deadpool udělal opět skvělou práci v hraní Ryana Reynoldse a množství neskutečně nabitého promotingu (který mimochodem aktuálně doteď pořád jede a postují se další a další videa, interviews, games 'n shit) a fakt, že tenhle bromance chtěli oba herci a dobří přátelé (s unmatched chemistry) natočit už od X-Men Origins: Wolverine (2009) svědčí o tom, jak skvěle se propojuje přátelství s filmem a film s přátelstvím. Obojí je vtaveno mezi, dovnitř a tentokrát Deadpool nastavuje laťku dál a bere si na paškál snad úplně všechno, jak je u něj, jakožto self-aware 4th wall postavy typické a jak Reynolds vlastně = Deadpool. Ten R rating (mimochodem první Marvel/Disney s Rkem) tam taky není jen tak, přitom ani ne tak proto, že by byl nějak vizuálně "nevhodný" nějakýma prasárnama, jako, že je spíš ostrý ve svých vtípcích a že je v něm hodně násilí, zabíjení a krve. Příběh nabízí i celkem suprirsing cameos, které i mě, ne nějakého honimíra Marvel universu, přiměly jít "whaaat" protože jsem po x letech viděl postavy, co jsem naposledy měl možnost spatřit jako kluk. Holt Deadpool se stal pojmem, ke kterému nemá řada lidí problém připnout svoje jméno. A konečně se dočkáváme Wolverinea v jeho ikonickém obleku a na konci uvidíme i masku, tohle je hodně vlhký sen pro kdejakého geeka... sexy lady Deadpool (je Reynoldsova manželka, Blake Lively, nebo se spíše hodí, jak byl Ryan uveden v jednom videu, Hugh Jackman - Actor, RYAN REYNOLDS - Blake Lively's Husband). A ačkoliv jsem si myslel, že trojka bude další luxování peněz populární frančízy oblíbeného antihrdiny, nakonec mě překvapilo, jak moc srdce měl a jak moc vtipný to bylo, snad jen kromě trochu nucené zápletky a od poloviny mdlejšího standarDního (mmm, jp! i got this one!) děje, který je ale rychle vykoupen skvělou akcí a závěrem, pořád ale o několik tříd výše, než standardní marvelovské křeče, ze kterých si to celou dobu utahuje, jak by ostatně ale Deadpool měl. Sice to není takovej falling in love, jako to bylo u prvního dílu, když si člověk ukecaného hrdinu zamiluje pro jeho neomluvitelný entusiasmus, ale fest mě to překvapilo. Navíc se tu opět skvěle pracuje s emocionálním rozměrem, ze kterého si to utahuje, pak se bere vážně, pak zase utahuje. Věřím, že Reynolds, který sám hledal ve svém herectví útěk, tu hodně projektuje a v Deadpoolovi se ani ne tak našel, jako JE zkrátka tenhle hrdina. Představa, že by ho hrál někdo jiný působí skoro stejně křečovitě, jako se snažit nahradit Wolverina Hugha Jackmana. "FYI, your tailor is a predator, but I love it." (...) "Tha mask is really intimidating, huh? It's like Batman, except he can move his neck." (...) "C'MON MAN, IF YOU'RE NOT GONNA SWALLOW, SPIT IT OUT!" (...) -Whoever you think I am, you've got thr wrong guy. -You are always the wrong guy, untill you are not. (...) "You're right, one of us would've been killed, but you hooded Wolverine and Deadpool together, make them hold hands while listening The Madonna? Indestructible, motherfucker." (...) "I wanna show you something. Something huge." "Thats what scoutmaster Kevin used to say." (...) Disney makes him do it till he's 90! () (menej) (viac)

kenkaku

7 minut pryč a já jsem nasranej. Já nechci bejt nasranej, tohle je Deadpool a toho já rád. Proč ty emoce? Protože to začalo a film automaticky požaduje znalost seriálu Loki. Seriálu, který u mě nepadl na úrodnou půdu. Pak naštěstí přišlo efektivní rozptýlení. Pak další… a další… a utahováni si ze všeho možného. A to zabralo. Lov na odkazy a camea v plném proudu (napoprvé určitě nepůjde chytnout vše). Vždy když mě začala nudit nějaká konverzační vycpávka, přišel další a další příděl. To je jako Expendables Marvel postav. A po té žumpě, kterou nás Disney krmí poslední roky, je to zdaleka nejlepší Marvel od No way home. ()

Finskej

Je to hrozně vtipný, rozumíte, smějte se, ha ha ha, smějte se, je to hrozně vtipný, no a těch drobností (prakticky o ničem v žádném dalším směru) si nevšimnete nebo nevšímejte, ha ha! Jo je taky děsně vtipný, že furt žvaním, to úplně stačí, pak už ani není potřeba aby to bylo vlastně vtipný, jenže je to vtipný, protože jsme to tak napsali, ha ha! ()

NifKor

Prakticky skoro bezchybný soundtrack, svižné tempo, skvělá kamera u akčních scén, nadupané intro (konečně někoho napadlo udělat podobné intro, které měl Peacemaker...), pár vtipných vtipů, návrat Wolverina vyšel nakonec dobře a musím říct, že jde vidět, že Jackman si roli užil jelikož tahal celý film hlavně on. Camea jsou fajn (hlavně superman), jen některé věci s multivesmírem jsou už na mě moc.  Holohlavá záporačka prakticky o ničem a pro mě osobně nezajimavá, CGI ne vždy vypadalo dobře, několik vtipů a obecně někdy humor byl až moc (neplatí o humoru s kokainem ofc) na sílu. Za mě upřímně asi nejlepší díl. 8/10 ()

sQelle

Třetí Deadpool je pořád stejná jízda jako v prvních dvou případech. Sice ho předem předcházely jisté obavy o odkoupení Disneym, kde se lidi báli, jestli náhodou díky rodinnějšímu  konceptu společnosti, neztratí tempo. Jenže to se neděje, humor, brutalita a vulgárnost zůstává a naopak možná funguje ještě mnohem líp. Marvel tady do sebe střílí a je nezastavitelný, což je tak zábavné a husté, že to v některých momentech začíná přetahovat jistou hranici snesitelnosti. ()

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

19.08.2024

Dominance na tržebním vrcholu po spanilé krasojízdě končí. Nový hororový snímek Vetřelec: Romulus od Fede Alvareze (Smrt ve tmě), jenž pochválil i otec série Ridley Scott, překonal všechna očekávání… (viac)

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

12.08.2024

Bylo to jen otázkou času. Tržby letošního marvelovského hitu Deadpool & Wolverine režiséra Shawna Levyho (Free Guy: Hra na hrdinu, Projekt Adam) se nabalují jako sněhová koule a už třetí víkend… (viac)