Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mohou planetu zachránit před hrozícím zničením. Celesta, čerpající všechny informace o pozemském životě ze své encyklopedické kabelky, potká Millse na večírku. Vědec je lepou dívkou okouzlen a rozhodne se s ní oženit. Jeho třináctiletá dcera Jessie vytuší, že její nová matka není běžnou lidskou bytostí. Celesta se přizná ke svému původu i ke svému poslání na Zemi, ale trvá na tom, že její city k Millsovi jsou opravdové. Duplikace radarového vysílání zachrání vzdálenou planetu a Celesta může zůstat na Zemi. (oficiálny text distribútora)

JohnnyD

Tak som si to pozrel po niekoľkých rokoch. Bol to jeden z filmov môjho detstva, tak ako množstvo ďalších komédií z osemdesiatych rokov a zo začiatku 90s. Disponuje množstvom inteligentného humoru (bozk, sex, nakupovanie ...) a je tu množstvo skvelých hercov. Každého heterosexuálneho príslušníka mužského pohlavia určite zaujme Kim Basinger. Dan Aykroyd je tiež výborný a Jon Lovitz je priam božský. Z mladých hercov tu môžeme spoznať ešte deti - Alyson "Willow" Hannigan a Setha "Ozz" Greena, ktorí si neskôr zahrali v brilantnom seriále Buffy. Krásna mimozemšťanka je klasická komédia z 80s - okrem inteligentného humoru, skvelých hercov je tu tradične skvelý soundtrack plný syntetizátorov a automatických umelých bicích. Proste tak ako to mám(e) rád(i). Krásne spomienky na krásny film, krásnu Kim a krásne časy. ()

T2

V určitých medziach znesiteľná komédia, s niekoľkými vydarenými vtípkami a trikmi aj keď nie špeciálnymi. Basinger a Aykroyd v úlohách, keď boli ešte stráviteľný na výslní. ║Rozpočet $16miliónovTržby USA $13,854,000Tržby Celosvetovo $- ()

tron

Skvelá Kim Basingerová sa síce v 80. rokoch 20. storočia preslávila, avšak predovšetkým svojou fyzickou krásou, za čo v nasledujúcich rokoch platila vysokú daň a až v zrelom veku divákom ukázala, že na to má i ako dramatická herečka (L.A. - UTAJENÉ SKUTOČNOSTI, DVERE V PODLAHE). Romantická sci-fi komédia KRÁSNA MIMOZEMŠŤANKA rozhodne už z názvu nepatrí k filmom, ktorými by sa Basingerová (resp. hocikto) chválila. Je to nudne bizarná záležitosť s Danom Aykroydom a vesmírnym radcom, ukrytým v dámskej kabelke. No neviem... ()

gudaulin

Některé komedie z 80. let, byť nemají ambice větší než jednoduše pobavit, mám opravdu rád, viz oba díly Ghost Busters, ale tahle rádoby komedie má jeden problém - pro mě ale zásadní. Její pokus o humor na mě vůbec nefunguje, je to plytké a strašně rychle zapomenutelné. Pokud bych měl udělovat hvězdičky, pak jedině za půvaby Kim Basinger a sympatické vystupování Dana Aykroyda - a to mi přijde málo. Takže je mi líto, celkový dojem: 25 %. ()

castor

Ještě, než vyprávěla historku o tom, jak si jednou na hudebním táboře strčila flétnu…, vytušila dospívající dcera Alyson Hannigan, že její nová matka není běžným člověkem. Otec je totiž vědec a radarovými paprsky hledá mimozemské formy života. A při zopakování svého experimentu může zachránit planetu jisté mimozemšťanky, která je vyslaná dolů na Zemi a která pochopitelně nejprve totálně tápe v pozemských poměrech. Výsledkem je typický americký produkt, který sází na (vesměs neoriginální) situační gagy. Průběh děje nijak nepřekvapí, takže ty tři dietní hvězdy jsou hlavně za sexappeal Kim Basinger a sympatickou komiku Dana Aykroyda. ()

juta

Fajnový, leč průměrný film s Danem Aykroydem, něco na způsob kuželek. Přesto dokáže několika momenty pobavit, takže zatracovat se mimozemšťanka nemůže. ()

Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +ještě krásná Kim Besinger, která měla zajímavé schopnosti, začínající Alyson Hannigan, efekty -strašně moc trapný, málo uvěřitelný/// No tak tohle mi moc nesedlo. Je to zajímavé a když Celesta používá svoje schopnosti a nebo je u toho ta "kabelka" je to rozhodně koukatelné. I rodinné zázemí a vztahy byly zajímavé. Ovšem už zde to bylo málo uvěřitelné a navíc když přišel brácha k TV, tak jsem se červenal a zalézal pod deku. Prostě jsem se cítil trapně. Tohle je film možná tak pro děti./// Celkem 47%/// ()

kingik

Kim Basinger je asi největším lákadlem na tomhle poměrně naivně vystavěném snímku. Sympatický Dan Aykroyd, který se v osmdesátých letech stal prototypem pro postavy neatraktivních mužů s dobrým srdcem, je rovněž adekvátní volbou. Jenže film jako celek je až moc splácaný v jakousi mimozemskou a blíže neidentifikovatelnou hmotu. Klady: sličná Kim Basinger + milý Dan Aykroyd. Zápory: z námětu se dalo vytěžit víc, naivní pojetí příběhu, nulová šance na vydařený gag a to je na komedii dost zásadní, slabé režijní zpracování, osmdesátková nuda. Mé hodnocení: 20% ()

Anderton

Mnohí muži, narodení okolo roku 1980 budú mať krásnu mimozemšťanku v Krásnej mimozemšťanke spojenú s jednou z prvých erekcií. Vetu, keď sa Kim pýta, čo je to sex, považujem za čistý dadaizmus. ()

nash.

Stará, místy téměř bláznivá a přitom inteligentní komedie, která dokázala pobavit i po letech nečekaným množstvím zábavných situací a vtípků. Signál do vzdálené galaxie dorazí ve vteřině a to i oklikou, stará odrhovačka a kýchnutí zachrání Zemi a Kim Basinger je ve své roli úžasná, mnohem zábavnější než Aykroyd. A scéna polibku podle encyklopedie nemá chybu, stejně jako první sex či snídaně. ()

dopitak

Dan Aykroyd, Kim Basinger, kontakt s mimozemšťany, okolnostmi donucený starý mládenec, a stejně to nefunguje. No jo, podařilo se. Od Richarda Benjamina jsem viděl ještě Dům za všechny peníze, a taky jsem na zadek nesedl. Jo a nepoznal jsem Alyson Hannigan, zrzku z Prciček. ()

eraserhead666

Zajímavé odhalení tajemství dámských kabelek. Stejně zajímavý pohled na to, jak se točilo před lety, ta lehkost a jednoduchost, kdy šlo o příběh, postavy a herce a ne kulervoucí střih, lokace a digitální triky. Neméně zajímavý pohled na tehdy mladičké herce (Alyson Hannigan - kdo by to byl řekl, že si tam tahle roztomilá holčička jednou bude vrážet flétnu?, Seth Green - ten mě docela rozsekal). Aykroyd je dost zvláštní neherec, Kim jedna z mála blondýn, které můžu (a to ještě hlavně ve starším provedení) a Jon Lovitz je prostě miláček. Filmy samotný je jen tak tak pohromadě držícím slepencem vaty, dobrých scén (kabelka, Celestin nástup na oslavu) a pokažených scén (líbací scéna je přestřelená až za hranice výdrže a dobrého vkusu). Já se ale do osmdesátek vracím vždycky rád, takže nakonec to je pohodová podívaná. ()

Lacike

Osemdesiatkova sci-fi komedia s Danom Aykroydom? Myslel som, ze to nemôze dopadnut zle. A dopadlo. Vsetky tie pokusy o humor mi pripadali trapne a postavy neznesitelne. Zapletka vôbec nefungovala. Proste trapas. Zaujali ma len Alyson Hannigan a Alyson Hannigan,ale aj tym, ze som mal moznost ich vidiet ako vyzerali za mlada. Nakoniec ma najviac potesil dom na plazi v ktorom byva postava Jona Lovitza. Je to presne ten isty dom v ktorom v BH 90210 byvali Kelly a Donna. ()

BoPo

Celé to stojí a padá na Kim Basinger. Len je škoda, že scenárista oveľa viac nevyužil potenciál objavovania ľudských zvykov a telesných pochodov. Takto je to skôr len akási časová schránka pre dnes už vrásčitý pôvab Kim. ()