Policejní tým S.W.A.T. vyšetřuje záhadnou VHS kazetu a objeví zlověstný kult, který má předem nahraný materiál, jenž odhaluje děsivé spiknutí. (mikki089)

TheEvilTwin

Opět soubor FF příběhů a opět pár lepších i pár slabších. Příběh z kanálů a z pohřebního ústavu jsou fajn, hutné, atmosferické horory, naopak další 2 příběhy jsou takové odlehčenější a jeden působí dokoncejako počítačová scifi/horor hra, takže pro fandy podobného žánru jako dělané. Nakláním se spíše k dvojce, občas je to prostě kopa prázdných záběrů, které jsou celkem dlouhé, a šumění kamery a horší kvalita tomu nijak nepomáhá, ale svoje publikum si film rozhodně najde. ()

pornogrind

Předem se musím přiznat, že série V/H/S mě až na druhej díl (3 hvězdy) nijak neoslovila. A přiznám se, že jsem chtěl V/H/S 94 vypnout už po dvou minutách. Vím, že je kvalita obrazu špatná záměrně aby to evokovalo starý VHSky ale já se ptám. Komu tím prospějete ??? Nakonec jsem vydržel a dokoukal to. STORM DRAIN - povídka o Ratmanovi není špatná a ani samotnej Ratman nevypadá zas tak špatně. Konec je ale celkem úsměvnej. Jen nevím jestli změrně. Nejvíc vše kazí vizuál. Ostatně jako u všech povídek(výjimkou je třetí povídka The Subject). Nejen, že jde o FFko a do toho ještě ta odporná (ne)kvalita obrazu. Proč ? První povídka je za slabší 3 hvězdy. Druhá povídka EMPTY WAKE je o obživlé mrtvole. 2 hvězdy. Třetí povídkou je  THE SUBJECT. Tahle povídka potažmo režisér Timo Tjahjanto byly tím rozhodujícím faktorem, že jsem nakonec do V/H/S 94 šel. A Tjahjanto nezklamal. Předložil cyberpunkovej gore nářez. Tohle je jednoznačně nejlepší a nejpovedenější snímek jak po filmové tak po obrazové stránce. 5 hvězd. TERROR - lacinej a nudnej příběh ve kterým přijde akce až na konci. 1 hvězda. Poslední HOLLY HELL propojuje všechny povídky. 2 hvězdy. Takže celkový hodnocení jsou za mě 3 slabší hvězdy. ()

Wade

Hodím sem komentář ve stejném stylu jako k předešlým filmům ze série VHS. Storm Drain : Příběh o městské legendě Ratmanovi mě bavil a určitě k tomu přispělo i skvěle vybrané prostředí kanalizace. Za mě zábavné s fajn závěrem. 78% Empty Wake : Stejně jako u předchozí části znovu dobře zvolené prostředí, protože pohřební ustav a ještě ve špatném počasí je super.  Celkově fajn atmosféra s podařeným finále a nevadil mi ani pomalejší rozjezd příběhu. 75% The Subject : Timo znovu ukázal že on prostě umí. Hodně mi to připomnělo Frankenstein's Army (013).  Jednoduše prostě skvělá gore šílenost. 85% Terror : Přiznám se, že tahle povídka mě moc nebavila a i když finále bylo fajn stejně to o moc nevylepšilo. 50% Holly Hell : Povídka rozprostřená do celého filmu, která mě fakt hodně bavila a to hlavně i díky tomu jakým stylem byl natočena. Finále pěkně zakončilo nejen příběh samotný ,ale i celý film.. 85% Celkové hodnoceí : Po té hrůze z roku 2014 neskutečné zlepšení a další skvělý dílek do VHS série a já chci určitě další.  75% -- 7/10 IMDb ()

borec999

The Subject(Timo Tjahjanto)-95%, Storm Drain (Chloe Okuno)-75%,Empty Wake (Simon Barrett)-60%, Holy Hell (Jennifer Reeder)-50%, Terror (Ryan Prows)-40%. Podobne ako vo VHS 2 aj tu Tjahjantova poviedka jasne vyčnieva nad všetkými ostatnými. The Subject ako príbeh o bláznivom doktorovi ktorému sa podarilo skrížiť človeka a stroj a vytvoriť z nich ultimátne vraždiace monštrá predstavuje nehoráznu nálož krvi,gore a odrezaných končatín so zbesilým tempom a asi jedinú poviedku s úplne prehľadnou kamerou. Perfektná chuťovka pre všetkých milovníkov podobných krvákov. Z ostatných príspevkov stojí za zmienku ešte prvý, atmosferická poviedka Strom Drain( ktorá hovorí o mýtickej bytosti Raatma žijúcej v kanáloch, kam ju príde v snahe o vytvorenie senzačného novinárskeho článku vyhľadať mladá novinárka s kameramanom) a ako tak ušla aj 2. poviedka z pohrebného ústavu (tá funguje pokým sa nezjaví onen mŕtvy, ktorý je viac na smiech ako scary). V závere však VHSke 94 ľahko dochádza dych- 4. poviedka Terror je nevýrazná, dejovo zmätočná a dosť nudná a rámcová poviedka je taktiež dosť o ničom (vlastne asi ako každá vo VHS sérii). Celkovo teda za lepšie 3* a 60%- po spriemerovaní všetkých príspevkov mi to na lepšie skrátka nevyjde. ()

MikeCool

Překvapivě slušná hororová podívaná, rozdělná do čtyř samostatných částí (video nahrávek) spojující jeden policejní zátah. ___ 1) "Ratman" - 65%, 2) "Kino" - 75%, 3) "Mengele" - 70%, 4) "Lovci" - 60%, 5) "Policejní zásah + závěr (spojující předchozí 4 příběhy)" - 50%. Celkové hodnocení: 64% ()

• Název filmu se objeví až na jeho konci. (Duoscop)
  • Členové SWAT týmu v povídce „The Subject“ používají útočné pušky HK 416 a brokovnice Benelli M3. Všechny tyto zbraně ale byly vyrobeny až dekádu poté (2005), než se odehrává děj (1994). (Guilemot)
  • Během jednoho hovoru je zmíněn Bill Clinton, což byl 42. prezident Spojených států vládnoucího mezi lety 1993–2001. (Duoscop)