The Batman: Deleted Arkham Scene

všetky plagáty
Krimi / Dráma / Krátkometrážny
USA, 2022, 5 min

tron

Toto je šialené, prečo je na filmovej databáze VYSTRIHNUTÁ scéna? Ale keď už tu je... Je to samozrejme mrazivá pecka a na jednej strane chápem, prečo to Reeves vymazal a na strane druhej je to proste škoda. ()

Stanislaus

Barry Keoghan má nezaměnitelnou vizáž alá 'dej mu pěstí po čuni' a přidáme-li ještě navíc děsivý makeup a afektované, ale působivé herectví, máme co dočinění s dalším osobitým Jokerem. Souhlasím s názorem ostatních, že tato scénka by ve výsledném filmu až příliš vynikla, takže její vystřihnutí bylo taktickým tahem a lákadlem na (případné) pokračování. ()

PKD

Mělo to tam býti a zároveň ne. Ovšem, klobouk dolů před tím novým Jokerem. Něco tak odporného i na pohled, jsem ještě v DC filmu zcela jistě...neviděl. Ani snad v comicsech. Jsem znechucen a fascinován zároveň. 1. film není žádné extradílo (od rež. 2 opičích vypalovaček jsem čekal o dost více a až příliš se zde spoléhá na vizuál alá Nolan skřížený s Burtonem a konstantně nasraný výraz hl. představitele, což si mnozí mylně v posl. letech u této profese vykládají jako herectví, spolu s přehnanou délkou tomu taky moc nepomáhá) ale stojí aspoň za 1-2 shlédnutí. Excellentní mjůzik je samoz. vyjímkou. Ovšem, dokáži si představiti, že 2 s tímto Jokerem jako hl. antagonistou, bych si snad i dokonce...nechal. Kdo ví? Uvidíme. Co tím chci ale říci....tato 5 min. mi příjde (už když jsem na ani narazil po1.) lepší, než celý film. To se stalo v minulosti snad jen v př. Superman returns, kdy též u vystřižené a dodnes úchvatné (tentokráte úvodní) 5min. mě napadlo, že to je lepší než výsledný produkt. ()

LUKICKK

Tahle scéna je moc silná. Opravdu kvalitní, stejně jako zbytek filmu. Asi chápu proč ji tam nedali. Jestli Joker bude v následujících projektech takovýto, tak budu velmi spokojen. Šílené herectví ze strany Barryho Keoghana. Jsem rád, že tuhle scénu zveřejnili. Reálně to slouží jako dobré promo na další filmy. ()

hrumsrt

Upřímně tohle ještě dostat, ba dokonce mezi závěrečnými titulky, tak mě šlehne! Naprosto epicky natočená scéna od A do Z, vrcholem je brilantní kamera. Barry jako Joker se poctivě drží komiksové předlohy a já z něj mám malinko hrůzu.. Navíc je ještě podepřen zatím jednoznačně nejděsivějším vzhledem, který klaun v Batmanovských filmech dostal. Brilantně zahrané a totálně propadám, tomu jak Joker převezme jakoby nic kontrolu i přesto, že je za mřížemi, nebo jak z pár řádků dokáže vycítit pravou podstatu situace. Asi chápu proč ve filmu nakonec není, když Joker je tak dobrá postava, že si to nějak vždy strhne na sebe, tenhle případ není vyjímkou... Nechci ho jako dalšího záporáka, zbytečné plýtvání času a energii, nakonec stejně nepředežene Heatha, ale dát mu v klídku třeba pár minutek zase zpoza mříží kvituji. Mám pocit, že kdyby to tehdy v kině tímhle končilo, bude mi ten jeho smích znít v hlavě ještě pár dní... ()

blondboss

Táto krátka vystrihnutá scéna možno zamrzí, nakoľko Joker je neodmysliteľnou súčasťou príbehov spojených s Batmanom. Každopádne ale Barry Keoghan vyzerá byť sľubným prínosom do tejto série v podobe tohto záporáka. Na druhej strane ale šípim, že Heath Ledger ostane neprekonaný. 75 % ()

liborson

Velmi silná a těžká scéna. Prakticky se jedná o jedno kamerové "šílenství". Nový Batman je prostě jinde než současná komiksová tvorba. ()

Miki26

Doufám, že se Jokera dočkáme aspoň v seriálu GCPD, protože tahle vystřižená scéna je fenomenální a Barry jako Joker je taky absolutně fantastický, ale možná je i dobře, že scéna nebyla použita ve filmu, jelikož s filmem má malou spojitost. ()