Réžia:
Walter C. MillerÚčinkujú:
Angela Lansbury (moderátor), Joan Allen, Scott Bakula, Amy Irving, Sarah Brightman, Matthew Broderick, L. Scott Caldwell, Nell Carter, Richard Chamberlain, Michael Crawford, Jim Dale (viac)Účinkujú
Angela Lansbury (moderátor)
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Sweeney Todd (1982) (TV film)
Plynové lampy (1944)
Kráska a zviera (1991)
Joan Allen
USA
Najlepšie filmy:
Bournovo ultimátum (2007)
Bournov mýtus (2004)
Hačikó: Príbeh psa (2009)
Scott Bakula
USA
Najlepšie filmy:
Americká krása (1999)
Zdrojový kód (2011)
Dům života (2001)
Amy Irving
USA
Najlepšie filmy:
Traffic - Nadvláda gangov (2000)
Vzdialené vrcholky hôr (1984) (seriál)
Jentl (1983)
Sarah Brightman
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Fantom opery (2011) (divadelný záznam)
Andrew Lloyd Webber: Koncert k 50. narozeninám (1998) (koncert)
Repo: Genetická opera! (2008)
Matthew Broderick
USA
Najlepšie filmy:
Leví kráľ (1994)
Glory (1989)
Miesto pri mori (2016)
L. Scott Caldwell
USA
Najlepšie filmy:
Utečenec (1993)
Lost: The Final Journey (2010) (TV film)
Osudné rozhodnutí (2009)
Nell Carter
USA
Najlepšie filmy:
Vlasy (1979)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Lúčna harfa (1995)
Richard Chamberlain
USA
Najlepšie filmy:
Sklenené peklo (1974)
Šogun (1980) (seriál)
Traja mušketieri (1973)
Michael Crawford
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
Fantom opery (2011) (divadelný záznam)
Hello, Dolly! (1969)
Milovník války (1962)
Jim Dale
Veľká Británia
Najlepšie filmy:
The Iron Maiden (1962)
Nurse on Wheels (1963)
Carry On Cleo (1964)
Blythe Danner
USA
Najlepšie filmy:
Oddělen (2011)
Manželia a manželky (1992)
Pán prílivu (1991)
Loretta Devine
USA
Najlepšie filmy:
Crash (2004)
Ja som Sam (2001)
Nejtvrdší zápas (1996) (TV film)
Colleen Dewhurst
Kanada
Najlepšie filmy:
Annie Hall (1977)
Anna zo Zeleného domu (1985) (TV film)
Anna zo zeleného domu II (1987) (TV film)
Alison Fraser
Najlepšie filmy:
Spomienky na minulosť (2005)
Zvuk ticha (2019)
Hluboký řez (2020)
Joanna Gleason
Kanada
Najlepšie filmy:
Into the Woods (1991) (divadelný záznam)
Hana a jej sestry (1986)
Zločiny a poklesky (1989)
Joel Grey
USA
Najlepšie filmy:
Kabaret (1972)
Tanečnica v tme (2000)
Vianočná koleda (1999) (TV film)
Anthony Heald
USA
Najlepšie filmy:
Mlčanie jahniat (1991)
Akta X: Samantha (1999) (video kompilácia)
8 MM (1999)
Gregory Hines
USA
Najlepšie filmy:
Biele noci (1985)
Subway Stories: Tales from the Underground (1997) (TV film)
Cotton Club (1984)
Bill Irwin
USA
Najlepšie filmy:
Interstellar (2014)
Horúce strely (1991)
Quarry (2016) (seriál)