Emma a Dexter spolu po promoci stráví noc a ráno si jde každý vlastní cestou. Jejich osudy už ale zůstanou navždycky pevně svázané. (Netflix)

Bajinka

Nádherné! Herecké výkony Leo Woodall a Ambika Mod famózní a s postupem seriálu se snad ještě zlepšují. Chemie mezi nimi naprosto uvěřitelná, žeru jim úplně všechno. S výborným soundtrackem a celkově koncertem tvůrců zapnete Netflix a na jeden den se od něho neodlepíte, atmosféra a životy hlavní dvojice vás naprosto pohltí. Zhlédla jsem (téměř) najednou, prožitek za mě násobně silnější než u filmu z roku 2011, postavy mi díky delší stopáži opravdu přirostly k srdci. Nejen konec bolel jako prase, ale 100% to stálo za to. Kapesníky nestačily, triko taky durch. Ničeho nelituji, až se trochu otřepu, dám si tuhle emoční horskou dráhu znovu. :) ()

Petr.Wiesner

Koncept jako takový je skvělý, provedení už tolik ne. Scénář je zbytečně dlouhý a herecké výkony nejsou tolik přesvědčivé. Poslední dva díly to docela zachraňují… Každopádně veliká škoda. ()

hateorlove

Nečetla jsem to, ani film jsem neviděla, vlastně jsem o tom nikdy neslyšela, a tak jsem netušila, do čeho jdu. Kdybych měla měřit kvalitu seriálů množstvím prolitých slz na jednoho cynika, jako jsem já, musela bych tomuhle seriálu udělit nejméně deset hvězd. To ale nejde, tak dávám pět. Především za uvěřitelný herecký výkon Lea Woodalla v posledním díle. Ten se mě držel pěkně dlouho. Dávejte na sebe všichni pozor, ano? Každého z nás má někdo rád tak moc, že tohle pro své blízké nechcete. ()