Poté co přežila útok Godzilly na San Francisco Cate šokuje další skandální tajemství. Obklopená řadou hrozeb se vydává na dobrodružné pátrání po celém světě za pravdou o své rodině a tajuplné organizaci zvané Monarch. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Tomulka k tomuto seriálu (2)

Monarch: Odkaz monster (2023)

Předposlední a poslední díl poslali tento seriál na úplné dno. Spoiler! Nikdo vlastně neumírá, jen se propadá do jiného světa, kde zůstane mladý a pak starý tam zůstane a ten mladý jde zpět, aby pokračoval v tom co začal ten starý. Je to guláš jak od amatéra. Scénář, režie a hlavně herecké výkony a dialogy jsou totálně (nebudu vulgární) slabé a korunu tomu dali zase efekty. V poušti má godzila oko větší než auto a ve svém světě je tak malinká, že si může zahrát fotbal s koulí na transport fotbal. Někdo nechápe perspektivu a nebo je to jen blbě natočené asi. Nevím. Každopádně se na ten seriál nedalo dívat! Končím s Monarchem a jeho neschopností nejen seriálu už nadobro. Leda by měl lepší recenze. ()

Děsivé zázraky (2023) (S01E06)

kecy, kecy, minulost, která neříká nic zásadního, kecy, kecy. chvilku Godzila a kecy, kecy, kecy. To je jako vše? No tak to je o ničem. Totálně o ničem. Nejen, že je celá zápletka prokeclá, ale ještě se obkecává pořád dokola jako by to bylo tajemství. t oje fakt směšné. Jsem hrozně zklamaný! ()