Jeden z producentů megahitu Síť přináší akcí nabité pokračování s hvězdou Nikki DeLoach v roli Hope Cassidy, půvabné počítačové expertky, která odjela do Istanbulu za prací snů a místo toho se okamžitě zaplétá do počítačového podvodu. Nonstop štvanice začíná a Hope musí využít všechny své schopnosti i půvab k tomu, aby znovu získala svou totožnost a celé záhadě přišla na kloub. Díky pomoci tajemného taxikáře a přitažlivé letušky se jí daří odhalit šokující pravdu o tom, do čeho se namočila. Dokáže napravit svou minulost dříve než jí zločinci připraví o budoucnost? Nebo bude lapena v síti? (oficiálny text distribútora)

cab

Levne zpracovani, ktere vypada jako pilotni dil noveho americkeho serialu je zasazene do tureckeho Istanbulu, ktery je aspon pro me neokoukany a exoticky. Hlavni hrdinka je mlada americka pocitacova specialistka Hope touzici po dobrodrustvi. Takze kdyz dostane atraktivnni nabidku z Turecka, okamzite po ni sahne. Ale vsechno neni, jak se na prvni pohled zda. Uz od sameho zacatku se deji absurdni veci, ktere vyvrcholi narknutim z vrazdy a ztratou identity. Jak se z toho mila holka dostane, zalezi na ni a na panu scenaristovi, ktery neni zadny Shakespear. Kdybych nevidel puvodni Sit a Firewall pred par dny, asi bych film hodnotil jinak. 55% ()

Easykk

Dokonalá televizní nuda, která nutí sledující se opravdu famózně nudit, tudíž nemáte čas být neznudění, protože nuda je nuda a statistika je oproti tomu zábava pro celosvětové hnutí za správně nudné výsledky. P.S.: Vypadalo to natolik televizně, že vidět to v kině, chrochtal bych si jakou mám parádní úhlopříčku - teda než by to začlo - pak bych zmizel i s úhlopříčkou ;) ()

Laku

Nezdálo se mi to až tak nudné a nezábavné... Dovedl bych si to představit o poznání horší. Na film určený výhradně pro video-distribuci jde rozhodně o to lepší nač můžete narazit. V podstatě jde o první díl na steroidech zasazený do atraktivního Istambulu. Co mě ovšem hodně pobavilo bylo hackování bankovního počítače, který mimochodem zabírá celou místnost (hold je asi nacucaný penězi :). Hlavní hrdinka si jen tak sedla ke klávesnici párkrát poťukala a hle, objevila chybu v systému - hold je asi dobrá ;). Nebo provádění fotomontáže přetažením jedné fotky na druhou... a šup... hotovo :) ()

kombajn odpad!

Opravdu hodně špatný informační film pro cestovky o Turecku s mnoha zpomalenými nebo naopak zrychlenými záběry a lá Baywatch. K tomu hodně interpolací (záběry bezpečnostních kamer).To že v těchto filmech funguje práce s PC jako jakási magie je samozřejmost, stejně jako to, že firewall je 3D koule z několika kousků (ale od dob OPERACE HACKER - SWORDFISH, se virusu říká hydra a je to 3D kostka, tak proč ne ;) ) Jedna hvězdička mohla být za 1 vtipnou hlašku: "Co to je?" "To je můj náramek proti uhranutí." "Možná bys měla vyměnit baterky zlato." Jenže hned potom hlavní hrdinka nejdřív vyhodí stráž z okna (v Turecku vůbec skolí chlapů jak Stallone) a vzápětí jak padá přes zábradlí, HO CHYTÍ !!!! WTF? Je to opravdu škvár, který by si ani TV Nova nedovolila odvysílat před půlnocí. ()

carodejb odpad!

Samozrejme, videl som aj horšie filmy. Naozaj. Ale odpad som dal z dvoch dôvodov: 1. Hrdinka je nesympatická hlupaňa. Takže jej nedržím palce a je mi jej osud ukradnutý. V tomto bode mi už aj klišé vadí. 2. Odporná forma. Zmätočná kamera i strihy. Proste sa na to nedá dívať. Takže: je to nudné a nepozerateľné. Vypol som to v polke. Čistý odpad, zbytočnosť. Klišé môže byť vo filmoch, ale má baviť. Tu sa to nedeje. ()

• Natáčení filmu probíhalo v tureckém městě Istanbul v dubnu 2005. (GASTON73)