Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všetky plagáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

Celý film

Mort09

Ze všech tří traileru k Grindhouse je tenhle nejmíň oldschoolový, ale za to má největší potenciál pro případný film (Machete ho bohužel předběhl), a to i přesto, že by se muselo jednat o naprosto zvrhlou prasárnu stojící na hranici mezi brutálním hororem a pornem. PS: Naprosto nejoriginálnější Cagova role :D ()

Matty

Zvrhlé, nechutné, perverzní - pokud bych si přál, aby některý ze série fiktivních Grindhouse trailerů příslušel skutečnému filmu, pak tento. Trailer sám o sobě by mě do kina asi nenalákal, není tak docela jasný žánr (horor? akce? porno?) a ty největší úchylnosti jsou pouze lehce naznačeny, nicméně ta myšlenka, myšlenka filmu s fešnými áríjkami v latexu a s vlkodlaky ozbrojenými samopaly, ta se mé zvrácené mysli moc zamlouvá. :-) ()

Greg25

Začátek ve kterém mž v nacistické uniformě jede na prostitutce mi spíše připomněl skandál, který měl v Německu šéf Mezinárodní automobilové federace Max Mosley, než grindhouse z let sedmdesátých či osmdesátých... Nu, ale dobrá, tenhle trailer nehýří zase až tak ojedinělými nebo aspoň efektivními nápady jako Machete od Rodrigueze nebo Thanksgiving od Eliho Rotha. Přesto trailer, který by byl (kdyby existoval film), jen průměrně sestříhaný, takhle šokuje hlavně tím, že jde o grindhouse. Přesto potěší Nicolas Cage, který si svou miniroli evidentně užil a použít hymnu Evropské unie v konci traileru nebyl vůbec špatný nápad. 55% ()

Deimos

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +plakát, obsazení, Nicolas Cage rulezz -horší kvalita/// Tak tohle jsem chtěl dlouho vidět. Po počátečních rozpacích mě to celkem zaujalo. Jako "trailer" to funguje a jeho námět je zatím málo zfilmovaný, takže bych si dal klidně i celovečerák./// Celkem 62%/// ()

Easykk

Pro mě jednoznačně nejslabší z trojky trailerů. Střílející psi (a propo prý vlkodlaci-zajímavé :))? Sakra tohle bylo divný už v prvním Medal of Honor na playstationu, pamatujete, jak u konce po vás šli pesani s kulometama :-) a tady to působí ještě divněji, spíš trapně. Mimochodem, ta třetí hvězda je za šílenej výraz N.Cage ;) ()

• Vlkodlak má ve filmu zbraň MG42 ráže 7.92x57mm Mauser. Tato zbraň byla za druhé světové války nejrychlejší na světě, dokáže vypálit 1200 ran za minutu. (dc125)