Grindhouse: Thanksgiving

všetky plagáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Celý film

Petrus1

Tak tohle byla zase ta správná úchylárna. Pro mě jak dělaná! To bylo prostě tak krásně perverzního, že jsem se u toho nasmála jak dlouho ne. Úderné, jednoduché, výborné. Zkrátka kraťas jak má být. Nevím, jestli by se z toho dal vyrobit tak kvalitní celovečerák, ale tohle je prostě bomba! Malkina je děsivá sama o sobě, ani nemusí řvát. Chudák prsatá hopsanda, au, to muselo bolet. No a v tom autě, to bych nikdy nechtěla zažít! To radši dlouhý polibek jen s hlavou! A ten závěrečnej krocan? To byla aspoň správně prostřená tabule ke dni díkuvzdání! Veselé svátky, Ameriko! "It's a Blood. - Son of a Bitch." ()

Kryton

Eli zkus toto natocit , mozná ty Hostely muzes pustít k vode (plne krve). Ja v tom citím velkou nadsázku :-D ! Dvojice policatjů nad mrtvolou konstatujicí , že ona tekutina vytekla na zemi je krev, no to je komedie :D . Jo toto bych rád viděl spolu s SS kočkama od Roba Zombieho. P.S.: Ti co ho nemusíte , tak nebojte sám Eli v traileru umre :-) :-D ! ()

Niktorius

Genialní? Obyčejná a prachstprostá napodobovačka slasherových braků...Vždyť to by mohl mohl natičit i člověk, který jinak ke tvorbě filmů ani nepřičuchnul...Nicméně tento trailer dovede zaujmout a strhnout, sice ne tak jako Machete, ale lépe než ty zbývající..Proto za tři krvavé hvězdy...A neděkuj, Eli... ;-) ()

Greg25

Tohle připomíná mnohem víc grindhouse než tomu bylo u Don´t, který by byl žánrem nejspíše také horor. Musí se nechat, že Eli Roth (osobně ho mám mnohem radši jako herce v Tarantinových snímcích - Hanební pancharti, Auto zabiják - než jako režiséra) předvedl nápady i efektivnost, takže možná přivodil fandům hororů nebo grindhouseů pravý filmový orgasmus, jenže já nejsem příznivce ani grindhouseů ani hororů, ale celkově vzato velice solidní trailer, ale do kina bych na to asi nešla, přijde mi, že to nejefektivnější a podle tvůrců nejlepší bylo vypovězeno už právě v tom traileru, jako u většiny současných filmů. Navíc žánr horor to není nic pro mě. 55% ()

choze

Jako velký odpůrce Rotha musím skřípaje zuby konstatovat, že jeho trajler je v pohodě, ale to se dalo čekat, že si Quentin a Robert tohohle nýmanda, se kterým rádi chodí na pivo a kecají o filmech, ohlídají, aby jim to neposral. Až na to opakované sekání hlav (chtělo by to větší rozmanitost) a ochutnání krve policajtem, které není nablblé, ale vysloveně parodické, ale to je obávám se dost málo nato, abych kvůli tomu celý trajler odstřelil. S ohledem na závěrečnou parafrázi večeře z TCM by se možná dalo spekulovat nad splácáváním dvou odlišných žánrů dohromady (slasherů a exploitation), ale vzal to čert. Má to atmosféru, ty dodané škrábance jsou cool a voiceover geniální. Nicméně si neodpustím jedovatě poznamenat, že Roth by měl do budoucna točit jen fiktivní trajlery:) ()

• Horror byl natočen v Kladně během filmování snímku Hostel II (2007). (Red John)