Grindhouse: Don't

všetky plagáty
Celý film

Krátka vtipná "inštruktáž" o tom, čo by ste nemali robiť ak sa nechcete ocitnúť v situáciách ako vystrihnutých z hororových filmov. (ethos)

Celý film

Hrobař

U celýho projektu Grindhouse mám rád hlavně to balancování někde u hororu a zesměšnění hororu. Udržet se na tý hranici není jednoduchý protože pokud to člověk přežene zvrhne se to v trapnost nebo to skončí jako obyčejnej oldschool horor. Tohle i v případě fiktivního traileru splňuje bezesporu druhou část, ani náznak něčeho co by celou záležitost trochu odlehčilo. Možná gore, ale to je spekulace k neexistujícímu filmu. Ale což třeba jednou něco přijde a bude pak co hodnotit. Takhle 4 za pro mě lehce vybočující trailer v celém projektu Grindhouse. ()

SOLOM.

Minutový fiktivní trailer a dokázal mě pobavit víc, než některé celovečerní filmy. Edgar Wright a jeho představa o strašidelných domech nebyla vůbec špatná a dokonce i některé použité efekty stály za zvýšenou pozornost. Jeho smysl pro černý humor by mě určitě dokázal upoutat, kdyby z toho vznikl celovečerní kousek – určitě bych se na něho mrkl. Leč takhle můžeme jenom ostrouhat. ()

Divočák

V originále jenom "Don´t". Opravdu geniální fiktivní doprovodný trailer ke Grindhouse. Pokud má Rothův "Thanksgiving" tady na csfd okolo 70%, chtěl bych vidět, jak za chvíli dopadne tohle. Wright se do nás hned od začátku pustil pořádně z husta a napumpoval tenhle trailer neuvěřiteným černým humorem. Už od první chvíle, kdy spustí voiceover, začnete tušit, že tohle nebude jen tak "obyčejný" trailer a asi po dvacátém "Don´t" už se v křečích válíte po zemi smíchy. Vražedný transvestita ve svatebních šatech, naháč s děckem v hubě, vyřezné oči, no prostě úlet. Z grindhousovských fiktivních trailerů rozhodně ten nejlepší. ()

Greg25

Tohle mi přišlo jako normální trailer na horor, takovéhle slátaniny, že někdo přijde do domu a tam ho někdo tím nejnechutěnjším způsobvem začne terorizovat, tak přesně tak vypadá drtivá většina hororů, takže měl-li tohle být grindhouse, tak zase tak nechutný nebyl, protože díky režisérům současných hororů jsme podobnými kousky v nevalné kvalitě (filmové, nikoli obrazové) zásobeni více než dost. Ani nápady nebyly v traileru bůhvíjaké. Průměrný trailer na hodně podprůměrný horor. 50% ()

Frajer42

Je mi záhadou, co může během té minutky člověka tak strašně nadchnout, že se tu potom ohání maximálním hodnocením. První tři DON´T bych ještě vzal, ale jakmile to začne zrychlovat tempo, tak je to sestříháno z celkem bezvýznamných záběrů. Pokud by mě něco takového mělo navnadit ke zhlédnutí celého filmu, tak se přiznám, že bych film rád vynechal. Nic moc. Hvězdu za nápad. ()