Grindhouse: Machete

Celý film 2

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

Celý film 2

kingik odpad!

Robert Rodriguez a brak. To je spojení, které už unavuje. Umí ten chlap něco jiného?! Pak má ještě pitominky pro děti. Třeba romanci bych si od něj dal, cokoliv, v čem nebude hrát stejná sorta herců-oblíbenců, třeba klidně remake české Popelky, spinoff Instiktů Jaromíra Soukupa, reboot Života na zámku, prostě něco odlišného od kolovrátkových a jednostrunných výtvorů. Danny Trejo, super cool, to už víme, že je, akorát na něj přijde do kina rodinka myší, co v tom kině přebývá, a netopýři, kteří sem přišli přečkat zimní období. Ne, už nestojím o tenhle pitomý škvár. Chce to změnu tvorby. Takhle se zaseknout nemá smysl. Nezbývá mně než to poslat do kytek. 0/10 ()

Greg25

Tak tenhle trailer tomu se říká akce, akce a zase akce, bez děje, bez dialogů, ale s akcí a to ve velkém. Ono jestli podle toho natočí nakonec Rodriguez opravdu film (grindhouse jak dělaný), tak už to možná zratí to kouzlo, poněvadž když je celý film odvyprávěn v kostce, tak dokonale jako v tomto traileru, co zatraceně pak dáte do filmu? No nevím, počkám si na film a uvidíme, mně tenhle trailer dost pobavil, teda hlavně jsem se u něj dost nasmála, mně totiž grindhousey přijdou k smíchu skoro vždycky, i když to režiséři obvykle mysleli zcela vážně, obvykle jsou jejich výsledné grindhousey dosti legrační. Ale co se týče natočení tohoto traileru, tak to klobouk dolů, Rodriguez prostě akční scény umí. "Mějte slitování, otče. Bůh má slitování, já ne." 80% ()

Maki89

absoutely fun-fuckin-tastic... ked som to prvy krat videl smial som sa na plne hrdlo a plakal zaroven... macety velke ako pol chlapa, potoky krvi, "spravna zapletka" - co viac si clovek moze priat? jedine aby to malo viac ako 3 minuty.... bol by to uplne super oddychovy film pri ktorom clovek moze kludne vypnut ()

MM_Ramone

Natočiť trailer na neexistujúci film je umelecky zaujímavý počin. Malo by sa jednať o starý retro horror o nasratom, podvedenom Mexičanovi, túžiacom po spravodlivej pomste. Chlapík, známy pod menom "Machete", rozpúta krvavé jatky. V hlavnej úlohe mrzký Danny Trejo. Škoda, že je to len mystifikácia a celovečerná verzia tohto snímku zrejme nikdy nevznikne. Ale ako súčasť projektu, režisérov R.Rodrigueza a Q.Tarantina - "Grindhouse" je táto fiktívna upútavka povšimnutiahodný tvorivý úlet. *** ()

jonyyy

Jelikož film nejspíš nikdy nevznikne a tento profil připadá traileru tak hodnotim jej..Na první zhlédnuti na mě zapůsobil a je velká škoda, že nedostane celovečerní podobu. Kdyby si film zanechal jen poloviční kvalitu traileru, rozhodně by sklidil velký úspěch a určitě zaujal široké pole diváků. "They call him machete" "They just fuck with wrong Mexican!" " God has merci I don´t"------------o tři roky později. Hodnotil jsem film 5ti. Díky Rodriguezi! ()

• Jedná se o trailer ke stejnojmennému fiktivnímu filmu, který bylo možno vidět před dvojicí filmů "Grindhouse". (TomikZlesa)
  • Postava Machete se už objevila v komediální sérii Spy Kids, kde postavu taktéž ztvárnil Danny Trejo. (tyzmrde)