Zbrusu nový a čerstvý kousek ze série Prci, prci, prcičky je tu! Čeká vás sexy dovádění, žhavé dívky a nespoutaná zábava, s jakou jste se dosud nesetkali! Rob, Nathan a Lube jsou kamarádi ze střední školy odhodlaní užít si s dívkami svých snů. Ve školní knihovně náhodně objevují legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou napsali bývalí studenti, ale několik chybějících stran způsobuje, že si každý z nich užije zábavu, kterou opravdu nečekal! (oficiálny text distribútora)

(mOnkey)

Prachsprostá nálepka, která má zase jenom trademarkového "Jimbovo tátu" a už asi pátého z klanu Stifflerů, a která je tak tupá a nudná, že jsem ji musel koukat načtyřikrát a s maximálním sebezapřením a nevolí. Do desiny to už určitě dotáhnou. PS: Ta bloncka je dobrá. A ta druhá taky. No a pár dalších. ()

Ryuuhei

Po několikátém zhlédnutí a hlavně zkušenosti s nejnovější (a nejtragičtější) inkarnací Girls' Rules musím o hvězdu zvýšit hodnocení. Děj se alespoň točí okolo bájné Bible, která se do té doby jen mihla v prvním dílu série, každý z úhlavní trojice dostává aspoň trochu prostoru, nechybí zde nechutnosti, nahotiny, ujetý humor a zkrátka celý film je v únosné míře zábavný. Plus zde alespoň v malé míře figuruje charismatický pan Levenstein, bez něhož si nedokážu sérii Prciček ani představit (pomrkávám na Girls' Rules). Zpracování taky není úplně zlé, film nepůsobí až tak amatérsky. Mezi kazy patří např. zdejší inkarnace Stiflera, Dwight, který je jako postava absolutně nepřesvědčivý a vůbec zde ve výsledku nemusel být. Stejně tak mě zklamala holka, která se snažila během filmu neustále Stiflerovi něco říct. Že by těhotenství? Ani náhodou, pravda je trapnější, než by si jeden mohl myslet. ()

necisty

Tohle je vážně strašný film. Už mě ti pitomci co se snaží zasunout nebaví, ale popravdě o tom vždy Prcičky byly. Jenže diváka to možná bavilo do třetího dílu, tohle je pořád dokola a už jsem si v některých naprosto stejných situací vybavoval Ozze, Jima a Kevina. Souhlasím s kolegou co tu psal, že ten buřtík, aby sbalil hezkou holku je nesmysl na Ntou. Stiffler je strašný! Někdo už by jim měl tu licenci na Prcičky sebrat. Na druhou stranu je film plný opravdu krásných žen, na které je radost se podívat. Pořád jsem teenager a alespoň nadpoloviční většině vtípků jsem se zasmál. Ke všemu ten konec s biblí byl dobře promyšlený. Stydím se za to,ale *** ()

Ruuzha

Autoři už těžce vaří z vody, s původními díly to už nemá v podstatě téměř nic společného. V tomto díle snad jen knihu lásky, okolo které se točí celý film a Eugena Levyho, který si zahrál ve všech sedmi pokračováních. Děj je stejný jako u dalších X teenegerovských komedií. Parta kluků se snaží celý film zbavit panictví, aby se jim to nakonec povedlo a ještě k tomu s jejich vysněnými dívkami. Film je točen přímo do prodeje, takže nemůžeme čekat nějakou extra kvalitu, přesto se ale během filmu nudit nebudete a dostane i celkem slušnou porci více či méně kvalitního humoru a velkou dávku obnažených děvčat. ()

demented

Rok sa zišiel s rokom a ďalší American Pie je na svete. Ako už býva dobrým zvykom, ak chcete týchto 90 minút prežiť bez ujmy, treba sa oprostiť od akýchkoľvek ilúzií a pripraviť sa na dávku pokleslej "zábavy". O deji (točiacom sa okolo biblie, s ktorou sme mali dočinenia už aj v pôvodnej trilógií) sa nemá cenu baviť (stále fičíme o tom istom, len vtipov akosi ubudlo). Ako celok "Book of Love" nefunguje ani za mak, ale opäť sa tu nájde pár svetlých stránok, resp. vtípkov, ktoré človeku vylúdia na tvári aspoň pobavený úškrn. Prekvapila ma Rosanna Arquette, z ktorej sa vykľul viac než dôstojný nástupca Eugena Levyho, ktorý pre zmenu zase degradoval na prcičkovský trademark a okrem jeho účasti sa od neho vlastne ani nič iné neočakáva. Z podarených scén treba ešte vypichnúť epizódku v kanadskom bordeli so "zrelou" (alebo lepšie povedané prezretou) prostitútkou Monique, či záver epizódky v butiku s dámskym spodným prádlom, kedy častovanie predavačky nášho hlavného hrdinu obligátnym a nevinným pozdravom "Cum again" dostáva nový rozmer :). Redukciu vtipov a krok späť smerom k umiernenosti vnímam ako veľké negatívum, zvlášť pre podobný druh filmov. Palec dolu. ()

• Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech sedmi dílech série Prci,prci, prcičky. (Pumiiix)
  • Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)
  • Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)