Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiálny text distribútora)

Dever

Soundtrack: 1. Why are you leaving ,2. Hockey bitch ,3. I am the one ,4. The birds and the bees ,5. Rebecca ,6. I was made for loving you ,7. Joey lost his mind ,8. Betawave ,9. Burning up ,10. Every day ,11. So what ,12. Maja's love ,13. Hello mister Waller ,14. Ladies night ,15. Strip & swing ()

messiah odpad!

Bože muj...co jsem komu udělal? Ten nejhorší možnej pokus o film typu Prcičky, bohužel ještě do extremní trapnosti dovedenej příšerným německým "humorem". Kamera a režie jak vystřižená ze seriálu Stefanie - prostě němci v tom nejhorším světle. Ééééé, děkuji, již nikdy více prosím. Doporučuji pouze silným náturám které dokážou zkousnout brak největšího kalibru bez újmy šavlí na koberci. ()

Bobik9

Jasně, je to strašná sra*ka, ale 16% je opravdu nehorázně málo. V podstatě se jedná o méně vtipné, hůře obsazené a německo Prcičky. Oškliví kluci, ucházející holky a mluvící penis. Ve třinácti nebo čtrnácti by se mi to asi líbilo a ten film je směřován jen pro tuto skupiny, takže si myslím, že hodnotit ho jako odpad ve třiceti je v pořádku, ale proč teda na to koukáe, když víte, že to nebude pro vás? ()

MM11

Upřímně nevím, co si o tom mám vůbec myslet. Ve filmu je napěchováno tolik možných i nemožných prasáren, že leží na dně kulturního seznamu. Je proto velmi překvapivé, že snímek má dobré tempo a vůbec je natočen minimálně stejně zručně jako jeho "skoro" předchůdce. Nenechte se však zmást, až na pár vtipů (dobrý byl vtip v nemocnici, kde doktor říkal Florianovi stav pacientky) je to sranda tak maximálně pro jakousi jinou skupinu. Nepříjemnou pálkou jsou herecké výkony, ty se bohužel Americkým vzorům nevyrovnají. Ten film si zkrátka nebere servítky, za což se od kritiky nikdy pochvaly nedočká, ale svůj účel splnil. Neříkám, že je to vždy dobře. Prostě v případě chorobné zvědavosti se obrňte trpělivostí a radši nesedejte v zasmušivé náladě. Všechno má totiž své meze ... za co dávám tu jednu hvězdu vlastně? ()

AngiS odpad!

Jsem fascinována... Opravdu.. Obdivuju člověka, co takovou nechutnou, dementně stupidní, trapnou, hnusnou a ubohou parodii na komedii dokázal stvořit, Skládám poklonu těm "nehercům" co tam "vystupujou" já osobně být zavlečená to takovýho paskvilu, tak po pěti minutách zvracím. kdyby ti Němci aspoň vzhledově stáli za to, tak možná s vypnutym zvukem by se to dalo překnousnout.. ale takhle.. Ano.. lituju se, že sem něco tak nechutnýho vůbec viděla. Budu dloooouze pátrat v paměti, zda jsem vubec někdy viděla něco horšího. ()

• Film obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)