Čtyři mládenci, jedna kamera a jejich zábavné líčení dobrodružství, jenž jsou spojená s oním radostným a zároveň strach nahánějícím životním okamžikem - ztrátou panictví.  Will Ferrell a Adam McKay, zakladatelé webové stránky Funny or Die a zároveň producenti těch nejzábavnějších komedií poslední doby, teď přicházejí s dalším, zábavou nabitým filmem - Poslední panic.
Čtyři mládenci, kteří mají videokameru a příliš mnoho volného času budou vyprávět příběh jednoho z nich - o jeho výpravě za ztrátou panictví. Matt je jediným, který zatím svou misi nedokončil - bylo to už skoro nadosah, při příležitosti dvouletého výročí se svou dívkou, pak ale zjistil, že ho jeho drahá podvádí a bylo po všem. Nyní je pro něj ještě důležitější, aby dosáhl cíle. Jeho kamarádi se mu samozřejmě snaží pomoci, a tak ho vedou cestou plnou chtivých kamarádek, známostí přes internet a dokonce i hvězd z filmů pro dospělé! Vše samozřejmě dokumentují a vystavují na internetu... (oficiálny text distribútora)

JohnCZ

Další z nekonečné řady prcičkovských klonů a nutno dodat, že jeden z těch nejslabších, které jsem doposud viděl. Problém by nebyl ani tak v obsazení jako ve scénáři. Tím nejhorším je absence jakýchkoli vtipů a celý film mi tak přišel jako improvizované home video, což prostě a jednoduše moc velká zábava není. Párkrát jsem se pousmál, ale to bylo tak všechno. ()

ab.dul odpad!

Další z mnoha přiblblých amerických komedií, která ještě navíc trápila jak oko, tak i ucho diváka. Nápad, že se film natočí z rukou jednoho z hlavních protagonistů, mě absolutně ničil. Humor a dialogy byly otřesné a celým dějem jsem spíše proplouval s myšlenkou nezájmu a sledoval, kdy už bude konec, kdy už se naplní hlavní idea a já půjdu spát s pocitem parádně promarněného devadesátiminutového zážitku. ()

VvV14

Až moc koukám na teenegerovské komedie a už mi to leze na mozek. Ne, tohle není nic moc, ale rozhodně sem se bavil víc než u trapných prciček 4 - 6. První moje reakce byla "86 minut?! a to si ze mě děláte prdel?!" ale ve finále to uteklo poměrně rychle. Když se během filmu podívám max dvakrát na hodiny je to poměrně "ucházející" zábava. 2* stačí. ()

sigf07

Sympatická a hlavně originální teenagerská komedie. Sice mi trochu trvalo, než jsem si na ruční kameru zvykl, ale pak jsem tento způsob ocenil a svým způsobem se jedná o Prcičky v kabátě Paranormal Activity. Herci jsou sice amatéři, ale k dokumentářnímu stylu, ve kterém je film laděn, to prostě patří - nebo to přinejmenším nebije do očí tak, jak by mohlo. ()

chosan

Přátelé tak to byla hrůza. Je to jako kdyby si nějakej amatér točil pokus o péčko na kameru a vůbec mu to nešlo! Bože kde jsou ty filmy na styl prciček tohle vůbec není komedie! To snad natočil nějakej úchylnej vůl. Dávám 1/10=10% za ty pěkný holky jinak si to nezaslouží možná tak titul kravina roku 2010. ()