Sadako vs Kayako

• Japonsko 貞子vs伽椰子

Dve dievčatá sa zhodou okolností dostanú k prekliatej videokazete, v ktorej sa skrýva kliatba k prebudeniu Sadako. V rovnakom čase sa do ich mesta nasťahuje dievča, ktoré prebudí ducha Kayako. A súboj dvoch démonických entít zdá sa nevyhnutný. (Marceloo)

PavelVanekArt

Ty krávo. Jakože chápu, že to mají Japonci v hlavně trochu dost jinak, ale tohle už byl přestřelenej úlet. Příběh o Kayako je fajn, do půlky i o Sadako, ale na konci se to zvrhne v typickej Japan bizzare se špatnýma efektama a afektovaným přehráváním. Několik scén je tam ale hodně cool. Celkově za lepší 2*, nebýt toho konce, tak za 3*. ()

Asia_Power

Kletba sem, kletba tam nám už je to všechno jedno, ale osobně jsem se rozhodla, že se zařadím mezi prokleté asijské čubky a vyprodukuji vlastní kletbu takže - KAŽDÝ KDO DOČETL AŽ SEM, ZEMŘE !!!!! Stejně tak jako by jednou chcípnul i kdyby to nečetl, jelikož nesmrtelnej z vás hádám není nikdo. A jelikož tento koment může číst spousta lidí, na které právě dolehla má kletba, znamená to, že bych měla s mordováním kurevsky hodně práce a dost blbě bych to stíhala. Takže malá pomůcka - Do sta let a do dne u srdce Tě bodne !! Tedy až budete ve stáří chcípat na smrtelné posteli, není to přirozená smrt, jsem to JÁ a se slovy - bu bu bu ty malá pyčo - Vás vcucnu do světa kde nebudete muset koukat jak si to vyříkávaj Sadako s Kayako. ()

Marceloo

Dve dievčatá sa zhodou okolností dostanú k prekliatej videokazete, v ktorej sa skrýva kliatba k prebudeniu Sadako. V rovnakom čase sa do mesta nasťahuje nové dievča, ktoré zase prebudí ducha Kayako, takže súboj dvoch démonických entít začína byť nevyhnutný. - Mňa tento fight medzi dvomi ázijskými hororovými legendami príjemne prekvapil. Je to natočené rovnakým spôsobom, ako všetky novšie časti, ale sú tu príjemné postavy, atmosféra sa tiež občas nájde a celé to podporuje odlahčená postava zvláštneho šamana a jeho pomocníčky. Masky sú spracované výborne a aj keď je tu dosť použitých digitálnych efektov, nepôsobia úplne zle. Keby bol záver trochu intenzívnejší a bolo to trochu strašidelnejšie, išiel by som s hodnotením aj vyššie. ()

hladass

Kruh ani Nenávist diváky už moc netáhnou, takže byla jen otázka času, kdy udělají Japonci crossover... A tento čas nastal... Bohužel se filmu ujal naprostý břídil, který nedokáže vytvořit ani špetku hororové atmosféry, i kdyby na to měl dva dny... Scénář prakticky neexistuje a ani Sadako s Kayako nejsou příliš děsivé... Prostě naprostá nuda a ztráta času... U vzpomínky na první díly kdysi vynikajících hororových sérií zamáčknu nostalgickou slzičku a bod dám... ()

Cappuccino

Pozreté len z čistej zvedavosti, že kto porazí koho. Do finálneho súboju to bolo ale skôr komické než hrôzunaháňajúce, i keď mal film aj svoje svetlé (temné) chvílky a samotný final fight nestál za moc. Ale ak poznáte Kruh a The Grudge, tak tomu kľudne dajte šancu. Predsa len ste si určite pozreli Alien vs Predator a Freddy vs Jason aj keby to mali byť zhovadilosti. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna krátká scéna. (noelcoward73)
  • Snímek byl poprvé oznámen 1. dubna 2015, tedy na Apríla, a proto nikdo jeho vzniku nepřikládal velkou váhu. Výroba snímku byla však nakonec potvrzena 10. prosince 2015. (fiLLthe3DD)
  • Twitterový účet vytvořený pro Sadako jako propagace filmu Sadako 3D (2012) byl znovu použit pro propagační účely u tohoto filmu. (HanzoBureshi)