Rytmická sekcia

• Česko Rytmická sekce (viac)

Stephanie Patricková (Blake Livelyová) už nemá čo stratiť, pretože už prišla o všetko, čo jej bolo drahé. Jej rodina zahynula pri záhadnej havárii lietadla, na palube ktorého mala byť aj ona. So životnou tragédiou sa ťažko vyrovnáva a prepadá silnej drogovej závislosti, ktorú financuje prostitúciou. O tri roky sa vďaka novinárovi dozvie, že letecké nešťastie nebola nehoda, ale cielený útok. Skontaktuje sa s bývalým agentom MI6 (Jude Law) a požiada ho, aby z nej vycvičil neľútostného zabijaka. Kedysi zlomená Stephanie získa novú identitu a vydá sa na lov všetkých, ktorí sú zodpovední za smrť jej rodiny - bez ohľadu na to, čo ju to bude stáť. (TV JOJ)

Morholt

Tak mohlo to být solidní revenge béčko variující kromě jiného i mou oblíbenou Nikitu, ale bohužel. Reed Morano se totiž snažila z šestákového námětu vytřískat něco víc a tak se soustředila především na vývoj hlavní hrdinky z vysmahlé šlapky na zabijáckou mašinu. A to zrovna moc nevyšlo. Ani po prodělání úmorného a z filmového hlediska nudného tréninku bych tuhle holku nenechal nalíčit ani pastičku na myši, o čemž mě děvče přesvědčilo při každém nasazení. Ale i to by se dalo přežít, kdyby akce měla koule. Jenže neměla. Byla špatná sama o sobě a celkovou mizérii ještě podtrhla příšerná kamera. Ani z herců jsem nebyl paf. Law se tím pronudil a Blake Lively, byť jí normálně žeru, tady příliš nepřesvědčila. Pořád čekám, kdy režisérka naváže na výborný Meadowland. 30% ()

Rathalos

The Rhythm Section je akcny thriller o zene,ktora prisla o celu rodinu kvoli leteckej havarii,ktora bola niekym naplanovana,tym padne az na same dno,no prichadza za nou clovek,ktory v nej vyvola chut na pomstu,Blake Lively vyzera vo filme fakt otrasne,ako stara zenska,dufam,ze je to len kvoli svojej roli v tejto zalezitosti,nie kvoli nejakym problemom v osobnom zivote,ale zase hra to dobre,to musim uznat,hudba je fajn a myslim,ze celkovo to nebolo zle,mam z toho dobry pocit...:-) ()

luka4615

Unylá rádoby akční záležitost, v níž sledujeme zanedbanou Blake Lively jakožto stroj na zabíjení na cestě za pomstou. Námět snímku The Rhytm Section zněl jako další povedená akční jednohubka, nicméně samotné zpracování hodně pokulhává. Je to dáno zejména podivnou kamerou, střihem a scénářem, který prostě nemá na to, aby udržel Vaši pozornost po celých 109 minut. Ve finále zde tedy stojí za zmínku pouze zajímavý výcvik od mentora s mimikrami Jude Lawa a nádherné reálie Skotska. Ale to je na nějaký alespoň průměrný divácký zážitek vážně hodně málo. Škoda. „Kaif was the target... everyone else was collateral damage they needed to show that Reformers could be got to anywhere.“ ()

Hollohlaway

Očividně neáčková produkce s áčkovými herci a vysloveně céčkovým scénářem. Zápletka je sice jednoduchá, ale v průběhu děje to stejně nedává kolikrát smysl. Úvodní rádoby vycvik je těžce neuvěřitelný a přeměna v cvičeného zabijáka, která v podobných filmech bývá i tak urychleně odbavená, tady šla vysloveně turbotempem. Blake Lively mám docela rád a její fyzické hraní se tady celkem hodí, ale jinak to nešlo ani cestou zábavného béčka, ani rafinovaně vystavěného thrilleru, ani civilnější verzí Brutální Nikity. Trochu to dotáhnout a mohlo to být solidní, nevím v čem byl problém, ale skoro to člověka nezaujme. ()

verbal

To si takhle pičinka na chvíli odskočí od dlouholetého závodního kurvení se a fetování, podstoupí čtyřměsíční intenzivní kurz špiónství, přičemž už po měsíci bez zadýchání v mínus pěti přeplave Loch Ness a po těch dalších třech je z ní totální padesátikilový zabiják od plotny, schopný krkolomně nafiletovat jakoukoliv veletupou džihádástickou buňku. Prostě výjimečně hnusná Blejk v přiblblém, nudném a škaredě natočeném šestákovém kroutihlavu o peklotyčně iritující a půl filmu otravně truchlící pomstychtivé vyfetlé štětce od Navy Fowls. ()

• Blake Lively si při natáčení poranila ruku a musela podstoupit dvě operace. Kvůli tomu se muselo natáčení přerušit na téměř půl roku. [Zdroj: Fandimefilmu.cz] (BMW12)