Po přestěhování do nového domu začne mladá dívka projevovat podivné a rušivé chování, dokud jednoho dne nezmizí za skříní. Zatímco zdevastovaný otec nemá ponětí o zmizení své dcery, objeví se exorcista, který mu pomůže. (Flekoun58)

JASON_X

Další "dětský" horror, tentokrát z Koreje. To sice znamená, že atmosféra je o něco temnější než obvykle, že dětští bubáci jsou víc strašidelní, že hlavní holčička s dospělým obličejem je málo roztomilá a o to víc přesvědčivá (skvělý výkon), ale pořád je to jen dětský horror, nic víc. Ponurou atmosféru nejdřív zařízne příchod žoviálního užvaněného "exorcisty", aby její zbytek dovymrvil sluníčkový happyend, ve kterém se z velitelky vražedných dětských démonů opět stane politováníhodná uplakaná dívenka stýskající si po mamince, tedy happyend jdoucí přímo střemhlav proti korejské tradici krvavých a neradostných filmových konců. ()

Morholt

Nový dům, táta, dcera, užvaněný lovec duchů, holčičkový démon ve skříni a poučení o tom, že dětem musíme věnovat péči a lásku. Zoufale neoriginální, naivní a zábavné. Budu se opakovat, když napíšu, že děti patří k nejstrašidelnějším monstrům, ale prostě je to tak. No a asijské děti často nepotřebují ani maskovat, aby dokázaly postrašit. Ty z místní skříně masky měly a byly výborné, takže potud dobré. Líbila se mi temná atmosféra, které chybělo snad jen trochu víc napětí, ale to se dalo celkem v pohodě přejít i díky několika povedeným lekačkám. A konečně bavili i herci a to tak že všichni. Konec byl tak trochu úsměvný, ale do daného konceptu zapadal. Spokojenost. 80% ()

EvilPhoEniX

Solidní duchařina z Jížní Koree. Film má celkem zajímavý námět o tajemné skříňi, kde se skrývá cosi nadpřirozeného. Otec s dcerou se přestěhují do nového domu a brzy dcera záhadně zmizí. Otec s pomocí exorcisty udělá cokoliv, aby svou dceru dostal zpět. Vizuál je solidní, kamera je fajn, lekačky jsou povedené ( Jedna je naprosto infarktového rázu, myslel jsem, že se mi zastavilo srdce a málem jsem zhodil TV) a scéna s mrtvými dětmi bez oči je vyloženě hororovou lahůdkou. Zaujme i atmosférické finále. Je škoda, že se film nese ve velmi pomalém tempu a toho strašení byť je efektní zde až tak moc není. Fanoušek duchařin a divák bážící se po lekačkách zklamaný nebude. Plusy: Povedené lekačky. Solidní vizuál. Zajímavý námět. Mrtvé děti jsou samo o sobě poměrně nepříjemné. Mínusy: Pomalé tempo. Když se zrovna nestraší, je to trochu nuda. 6/10. ()

AffectedFace

Ta jedna posraná lekačka, co tam byla mi málem zastavila srdce. Amerika by se mohla učit, leč jejich hororů jsem se ani jednou nelekl. Celkově příjemně natočená oddechovka s parádním vizuálem a kamerou. Takhle znetvořené děti jsem snad v žádném snímku neviděl a na někoho to může působit až moc odporně. Nechybí ani emocionální téma, které celkem funguje, ale celej scénář se mohl přece jenom rozvíjet lépe. Pomalejší tempo mi ani nevadilo, protože budovalo temně hnusnou atmosféru, která je tam cítit víc než je zdrávo. Silnější tři hvězdy si zaslouží. ()

*CARNIFEX*

Priemerná, Juho Kórejská ducharina, pripomínajúca tuctové, ázijské variácie na atmosférické "nefunkčno". Ťažko sa hodnotí niečo, čo miestami pôsobí tak nevýrazne, no zároveň tak snaživo. Najväčším problémom je tak pre tieto snímky schopnosť udržať pozornosť diváka. Bohužiaľ, tu mi pomerne húfne unikala, a to je špatná vizitka .. ()