Mladý fanda wrestlingu s kouzelnou maskou, která mu dává zvláštní schopnosti, se přihlásí do soutěže, kde způsobí naprostý chaos a utká se s děsivým soupeřem. (Netflix)

Stinger78

Kde jsou ty doby, kdy WWE točilo tu horor s Kanem, tady akční filmy se Stevem Austinem, Johnem Cenou, Randy Ortonem, či Deanem Ambrosem. Teď má společnost spolupráci s Mattelem a podle toho vypadají i filmy. Narvané merchem WWE a tupým dějem pro děcka. Jednu hvězdu dávám pouze za wrestlery, hrající ve filmu. ()

soukyd33

Za Soundtrack 👍1 hvězdičku, ale jinak celková blbost. 👎 Poznámka: Český dabing toho táty je děsný, jako by mluvil kluk. Film je o ničem, a je to jen další zbytečnost. Bohužel tyhle filmy se natáčí stále častěji. 👎🙄 Poznámka: Není to akční, ani komedie, ani nic. Poznámka: Ke konci je to už kravina ultra. 🙄👎👎👎 Poznámka: Tento film není ani pro děti. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

BOURQUE odpad!

(„Opäť“) Totálny prešľap Netflixu. Ktorá skupina divákov bola cieľovou? Fakt niekto uverí (a tu myslím aj na tých najmenších), že malý chlapec zdvihne a zahodí veľkých silákov len tak? Nehovorím, že by sa z toho nedalo vyčariť niečo také, čo by nebolelo pre oči (a hlavne pre mozog). Ale rozhodne nie takto, pretože v tejto forme je to Bohužiaľ trapošina na N-tú! Osobné hodnotenie: 24% (odpad!) ()

lykan9

Spojení dětského filmu s prostředím wrestlingu se ukázalo krajně nevhodné. Místy je Zázračný wrestler až trapný (zápas se smraďochem je jedním z příkladů). Velmi nerad dávám hodnocení odpad!, a protože je tento film zaměřen pro jiné publikum než jsem já, tak uděluji aspoň jednu hvězdu. Jsem si však jistý, že se k tomuto filmu už vracet nebudu. ()

Trevor

Dokážete si predstaviť že by v tomto príbehu z produkcie Netflixu bol hrdinom biely blonďák s bielymi rodičmi ktorého šikanujú starší afroameričan, mexičan a aziat??? 😂 Niežeby to bez povinnej korektnosti nebola dostatočná hlúposť. Svojim spôsobom však kvalita filmu zodpovedá mentálnej úrovni fanúšikov WWE. Tak ale nejakym zázrakom som to dopozeral, stihol sa osprchovať, s parťákom zahrať šach a objednať z obľúbenej stránky dobré čaje a o nič som neprišiel, takže spokojnosť. ()