John-117 vedie Sparťanov na samovražednú misiu s cieľom nájsť Halo a zachrániť ľudstvo. (SkyShowtime)

kenkaku

Co mě vyloženě naštvalo je ignorace závěru první řady. Prakticky veškerá snaha první řady (artefakty) jsou najednou nepodstatné. I celý boj dvou ras o nadvládu na “hejlou” taky vyšuměl. Navíc ten schizofrenní styl vyprávění (jaký byl smysl první scény epizody a pak střih do akce než jakékoliv návaznosti?). Kdo a proč likviduje planety? Naprostá nula smysluplných informací. Samozřejmě že stále mě pije krev křečovitě idiotský tabulkový casting a úplně to nejhorší na konec: protivná ropucha je zpět! ()

dO_od

// První řada byla sice blbá a mírně papundeklová, ale dalo se na ni koukat jako na mírný guilty pleasure. Druhá série vykopla taky blbě, ale ještě navíc nudně, a nejsem si jistý, že to špinavější vizuál vynahrazuje. Po změně showrunnera a parádních trailerech jsem čekal větší bomby na rozjezd. ()

Martrix

První řada se mi vcelku líbila. I když hry nehraju, tak jsem si v Halo našel pár slušných sci-fi momentů. Takže jsem se na pokračování těšil. O to je pro mě ale zklamání silnější. Nepamatuju si, že konec vyšuměl do ztracena. Takže mě překvapilo, že tvůrci po takové době nenabídli rekapitulaci. A i když jsem nepatřil k těm, kdo si stěžovali na málo akce, tak bych přece jen čekal víc, než jen těch úvodních pár minut. Halo nemá tak zajímavý příběh, aby mohlo být sci-fi okecávkou. Zatím je to málo i jako fanservice pro gamery. Nicméně není to jen přešlapování na místě, závěr epy v sobě má příslib, že se pohneme dál. ()

molcan2 odpad!

Veľmi som to chcel vidieť. Veď je to Halo! Toto je bez problémov jeden z najhoršie natočených seriálov, aké som za poslednú dobu videl. Ak nemáte radi roztrasenú kameru, tento seriál rozhodne nie je pre vás. Je neuveriteľné, ako je možné, že máte takýto rozpočet a väčšina záberov vyzerá, akoby ich na ručnú kameru natočilo 12-ročné dieťa, ktoré práve vypilo dva Red Bully. Viackrát som sa pokúsil pozrieť si túto epizódu, ale vydržal som len 5 - 10 minút, kým sa mi z tej príšernej kamery začalo robiť zle a dvíhať sa mi žalúdok. Čakal som od toho naozaj oveľa viac. Ale tento seriál je pre mňa ťažká prehra. ()

Axident

Zůstávám opatrný a v obavách. Je to znatelně níž a jinde, než povedená první série, která se nemusela zavděčit všem, ale měla sebejistý a výrazný ksicht. Úvod druhé série působí mnohem tuctověji a vyprázdněněji, ač šance, že to nebude úplně blbé, je. ()

DJMaroko

Tak po dvou letech tady máme druhou sérii a za mě je to zatím zklamaní po skvělé první. Hodilo by se nejdříve malé připomenutí a nějaká ta rekapitulace ať víme vocogo. Je už to přeci v záplavě dnešních seriálu doba. Vlastně asi budu muset kouknout na dva poslední díly první série abych byl vůbec v obraze. Takže je to rozpačitý a nudný rozjezd. ()

jjjerry

A máme tu drouhou serii. Soboj, a těch 5 minut v mlze bylo fajn. Toť asi vše. Někdo kritizuje, že chybí rekapitalace. Doporučuji googl, neofiko rekapitulace jsou snad někdy i lepší. Linka s asiatkou (jméno jsem té zbytečné postavy) už zapomněl. Je stále stejně nudná a nezapadající.  Scénáře horší než v první serii. John stále bez brnění. Absolutně ztratil punc Master Chera z herní serie. ()

Branique

Prvá séria sa mi páčila aj keď hru nepoznám a ani ma neláka. Ale táto prvá časť druhej série bola strašná nuda. Neustále som sa pozeral na hodinky a ledva som sa pri tom udržal do konca. ()