Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

666teen

Když se v kostele Arnold se Sylvestrem špičkujou (No jo, ty si rád hraješ v džungli vs. On chce bejt prezidentem), je to takřka za pět. Takřka. Dostal jsem JEN, přesně to co jsem očekával a překvapil pouze Dolphiho vysmaženej berserker Gunar, od kterého jsem nečekal zhola nic. ()

GilEstel

Inu sešlo se jednou pár staroušů kolem Stalloneho. Stará parta, která nezestárne. Tolik slavných herců dnes již klasických akčních filmečků. Stará rivalita budiž zapomenuta a společně zavzpopmínejme. Na dobu, kdy ještě lidé dokázali ocenit zelené barety, svalnatý mlátičky, neporazitelné hrdiny schopné to pořádně vykropit ať už v LA, v džungli, na poušti nebo na jiné planetě. Kde jen jsou ty naše osmdesátky devadesátky, kdy se ještě nosily samopaly proklatě nízko. Ach ta nostalgie. Inu natočíme společně ještě jeden film jako za starých časů. Člověk by nevěřil, ale stalo se. Vrásky se trochu zakryly, svaly se znovu namasírovaly. Bouchalo, hořelo a kropilo se zase pěkně. Schematická jednoduchost děje zachována. Drsný řeči a hecování taktéž. Bohužel, už to nebylo jako za starých časů. Krom těch let ve tvářích hrdinů je zde cítit podivná nadsázka. Vše je zlehčováno, což není účel, ale výsledek atmosféry. Tenhle film vznikl primárně pro pobavení herců, sekundárně pro zisk. Divák je až na 3. místě. Pokud jste odkojeni starými akčními snímky stejně jako já, určitě stojí za to se na film podívat. Fyzická náročnost některých scén, které naši šedesátníci zvládají, je obdivuhodná. Pro mě to ale není film, který bych chtěl sledovat znovu. 46% ()

Ruut

Už první scéna, kdy po střele zůstanou z nepřítele jen boty dá najevo že bude něco mimořádného ... První hláška "To určitě", která je reakcí na povel "Odhoďte zbraně", to jen potvrdí ... :-). Stallone je víc cool než zamlada v Kobře, Stathamovi jde skvěle i role sidekicka, Jet Li redefinuje význam slova směšný Asiat, Ludgren si střihl svou nejlepší roli od Rockyho čtverky, Rourke je téměř mentorovitější než ve Wrestlerovi. A TA scéna v kostele? Ještě vtipnější než se čekalo. Kdyby tohle komando Postradatelných mělo jít před pár týdny na Predátory ... nebylo by pak možné udělat pokračování, protože na ukňučené příšerky by se nikdo už nechtěl dívat. Chlapáčtější film těžko pohledat, včetně nejnovějšího Ramba. Tady totiž je těch drsňáků čtyři a půl ... :-) ----------- Objektivně by se asi mělo jít na 80%. Přeci jen ty digitální plameny a krvavé cákance docela vadí. I maximálně klišovitý scénář není nic moc. Jenže jakápak objektivita .. tohle je prostě božííí! ()

Allien.9

Sylvester je prostě a jednoduše borec, kterému se podařilo něco, o čem sní snad každý milovník akčních filmů - spojit všechny hvězdy tohoto žánru do jednoho filmu. Sice se to nepodařilo úplně, neboť ne všichni se sešli (správňácký Jean-Claude, brutální Steven a patriotistický Chuck) a ne všichni se chopili samopalu a vyrazili do boje (ano, narážím především na Arnieho a Bruce), ale i tak se jedná o něco zcela jedinečného... A jelikož se řadím mezi ten druh lidí, kteří milují filmy directed by Sylvester Stallone, tak se mi "The Expendables" vlastně ani nemohli nelíbit. I zde se totiž zřetelně projevuje Stalloneův osobitý režisérský (popřípadě scénáristický) styl, pro který jsou typické především tři věci. 1) Sladění kamery a rychlých střihů během akčních scén. Pro někoho chaotické, rozptylující, zkrátka nestravitelné, pro mě (a spoustu dalších) přímo ukázkové vtáhnutí do děje. 2) Syrový naturalismus. V poslední době se - k mému hlubokému zklamání - stalo trendem pomalé odstraňování krve, a to i u těch žánrů, které bez ní ztrácejí smysl. Stallone však díky bohu krví nešetří a jako bonus přihazuje početné (a často velmi detailní) záběry amputovaných končetin či zlomenin všeho druhu. 3) Pojetí filmu. Nevím, čím to je, ale Slyovy snímky působí mnohem reálněji a upřímněji, díky čemuž máte pocit, že nefandíte pouze filmovým postavám, ale obyčejným lidem jako jste vy nebo já. No nic... Ze začátku jsem měla trochu problém s přizpůsobením, ale od scény v kostele (tolik uzemňujících narážek na předchozí S+S filmy jsem nezažila) už jsem jen seděla a co chvíli pronesla něco jako "ty krááávo". První střet před generálovým palácem, Smrtící nálet, Statham na baseballovém hřišti, automobilová honička a vpodstatě celá druhá polovina = VELKOLEPÉ!!! "Postradatelní" mají zkrátka vše, co má film v daném žánru mít. Verdikt? Po prvním zhlédnutí je to něco mezi čtyřmi a pěti hvězdami (zaokrouhleno nahoru), ale dovoluji si směle poznamenat, že po zhlédnutí dabing-verze (kde budu plně stíhat jak akci, tak hlášky do ní přimíchané), to bude plný počet... BOYS ARE BACK IN TOWN - AND I LOVE THEM!!!:-)) ()

HAL

Není to stylem zdaleka tak moc osmdesátkové jak jsem doufal - Sly je zjevně mnohem míň nostalgický než většina jeho fanoušků a tak se nové Komando nekoná ani omylem. Expendables jsou spíš jeho průnikem s postmodernou a kulturou uvyklou na videklipy. To první je jasně vidět na zbytečně složitém příběhu a charakterech postav, které mají daleko ke kýžené černobílosti - jak na straně klaďáků, smutně hloubajících ve svém prohnilém a osamělém nitru místo aby šli rovnou všechny vymasit "protože je to dobrá věc", tak i na straně záporáků, kdy není jasné jak moc velká svině ten generál vlastně je a tedy jestli vůbec jeho pohůnci opravdu jsou vhodní jen jako tupé maso na porážku. Díky bohu aspoň za Robertse :) Naštěstí je ale tohle všechno stejně jen detail navíc, jako v pornu je to jen podpora samotné akce a předehry před ní v podobě dokonalé souhry pár lidí, kteří jsou v tomhle žánru základními stavebními kameny a moc dobře to o sobě vědí. A funguje jim to dokonale, chemie mezi nimi je ukázková a fandovská "vymodlenost" filmu ji jen prohlubuje - ostatně tady jsou scény o kterých jsme někteří snili od předškolního věku, takže kultovní status by měl film zajištěný i kdyby jejich hlášky a vzájemné špičkování na tak brilantní úrovni nebylo. Což je na filmu oldschool asi nejvíc - parta sehraných lidí s jasně určenými rolemi a když jsou spolu, tak i jasným cílem - tak jak se na správně béčkový akční film sluší a patří. Oldschool naopak není samotná akce - resp. JE oldschool obsahem (krev, oheň, mrtvoly, tuny munice, macho postavy, vybuchne všechno), ale NENÍ stylem, protože střih je videoklipově zběsilý ještě víc než většina moderních akčních filmů a záběrování při boji je zásadně jen mezi polocelky a detaily. Velké celky jen v případě že mají (celé) vyletět do vzduchu a menší celky neexistují. Pozitivní u toho sice je, že je to hodně dynamické a jednotlivé akce se pořád drží na přijatelně přehledné úrovni ve vztahu dvou hlavních akterů, ale tahle přehlednost brutálně klesá při několika souběžných akcích více postav a pokusu si je zasadit do vzájemného kontextu. Je to sice pořád hodně cool, ale klasicky natočené a "pomalé" akční scény bych tu měl trochu radši. __Nicméně ano - i přes to všechno je to super a chci víc :) 8/10 ()

misterz

Celkom som sa bavil. Kopec akcie, krvi a srandy. Aj dej celkom ušiel, žiadna nuda. Škoda niektorých nereálnych a prehnaných akcií, mohol to byť plný počet hviezd. Takto to je za 4. ()

Satan

Výbuchy, automobilové honičky, přestřelky, bitky, namakaní týpci solící za sebou hlášky jako silničáři nadávky na zimu. Sly ví, jak potěšit staré chlapácké pudy, takže do nás pumpuje testosteron po litrech a dělá to s ansámblem tak pestrým a zajímavým, že i nad tím dementním Rourkovým monologem mávnete rukou. Lundgren vs. Li, Sly vs. Austin, Crewsova bouchačka, Slyova kadence, Stathamovy nože a spousta výborných osobních soubojů a přestřelek (hlavně ke konci) a ani ten zběsilý střih nijak zvlášť nepřekáží. Scéna v kostele jedno velké memento a snad ta nejvtipnější minuta a půl v historii akčních filmů. Proto přimhouřené očko a plná palba. Zatím jsem se letos v kině tak nepobavil. [Přesná stopáž: 103 min] ()

mchnk

Sly: Ahoj Arny, jak je? Hele, včera jsem trošku přebral při cvičení a napadla mě skvělá myšlenka. Arny: Jaká? Sly: Což takhle natočit klasickou střílečku jako za starých časů? Arny: Co? Vždyť s Rambem jsi to už zkoušel ne? Sly: To mi ani nepřipomínej. Já myslel klasická bezduchá záchranná akce, někde v Jižní Americe třeba. Arny: Počkej, počkej. Do toho chceš investovat? Vždyť takových krávovin jsem už natočili, myslíš, že se z toho dá ještě něco vymáčknout? Sly: Neboj, mam to vymyšlený, obsadíme co možná nejvíc známých akčních hrdinů, volal jsem Dolphovi a ten je nadšenej. Myslim, že to bude jeho životní role. Arny No, to by možná lidi přilákalo, ale to bude fucking drahý. Sly: To už je taky zařízený, klasická velkolepá propaganda jako vždy a hlavně mam samozřejmě další dva díly, je to zaručeně návratná investice až do roku 2014. Arny: No to nezní špatně. Ale víš co, já teď už nemůžu moc v TV střílet a dělat to co dřív, z těch věčných úsměvů do kamer mam už křeč. Sly: To víš já věděl proč nejít do politiky. Tak co jdeš do toho? Arny Já fakt nevim, možná do tý dvojky, uvidim jak dopadne jednička, máš to doufám po dvou letech natáčení? Sly: Jasně každej druhej rok další, přece nejsem žádnej amatér. Tak Arny, alespoň 5 min. Arny: Tak jo, ale musí to být těch 5 nejvtipnějších minut ve filmu. Sly: Neboj, scénář mam pod dohledem, takže humor tam bude. Arny: Tak OK číslo účtu máš? Zbytek napiš manažerovi. Bye. Za nostalgické a vrásčité obličeje dávám dvě hvězdičky, ale jinak je to pro mě jen a jen výrobek, který se musí prodat. Investice, která musí vynášet. Bezduchost a jednoduchost scénáře mě v tom utvrdila. Sory všem co jsou z toho nadšený, ale já si raději tyhle "hrdiny" pouštím za mlada. ()

DJ Obelix

Sly si splnil sen a divákům naservíroval to, po čem všichni fanoušci "80's" vlny volali celá desetiletí. Pár chyb by se našlo a mnozí je zde již vypíchli - zmatečná kamera, patos a děravý příběh - nicméně poslední dvě věci už holt k žánru patří, a proto na ně v hodnocení moc nekoukám. Naopak oceňuji poměrně vyvážený prostor pro celý Expendables tým, pár nezapomenutelných scén a hlášek a příjemné tempo. Ovšem pro mě zůstává osmdesátkový návrat v podobě 4. Ramba stále nepřekonaný. Do dvojky této týmovky by to chtělo hlavně uklidnit roztřesenou ruku kameramana, přidat pár denních akčních scén, víc prostoru pro Dolpha, možná i někoho přibrat a hlavně - neztratit to klukovské nadšení. čistých 80%. ()

mzss1

Takže , film dopadl výborně ! Nečekal jsem ohromnou slávu. Ale nakonec to dopadlo jako skvělý solidní a dobře propracovaný akční film s vynikajícím hereckým obsazením. Příběh byl celkem jednoduchej , ale o to tu vůbec nešlo. Šlo a akční scény,které byly výborně natočené a o herce hlavně. Willis s Schwarzeneggerem se chvíli objevili v kostele,nebyla to důležitá scéna,ale aspon jsem se pobavil jejich hláškama. Film si udržoval svoje tempo a konec byl opravdu hodně přeakčnělej avůbec mi to nevadilo. Co se týče Lundgrena tak mě docela překvapil. Roli nečestného člana Slyho týmu zvládl na výbornou. Jason Statham rovněž podal skvělý výkon. Stallone a Statham byla skvělá dvojka. Jet li byl taky dobrej. A tak dále .... takže mé hodnocení : 90% = ***** ()

liskam

Ano viděl jsem (prozatím všechny tři díly Postradatelnych) a komentář k prvnímu dílu píši až dnes. No výhodu to má, že komentář můžu psát s nadhledem :) Přestože má tenhle snímek mnoho much, nebojím se mu napálit jasných 5*.Důvodů je mnoho, akce, humor,nostalgie, varovný výstřel, dialog s Rourkem, režisér, scénárista, minimum digitalu, nostalgie, osmdesátá a devadesátá léta a znovu nostalgie. Prostě parádní film pro dospělé. Za mě 90% ()

kingik

Za trochu akce šel bych světa kraj. A to že je tento akční výmaz o glorifikaci chlapáctví, mě taky bavilo. Po vzoru sedmi statečných se Stallone a spol. chopili zbraní, napumpovali si svaly a vyrazili na ostrov, který už potřeboval vyčistit od neřádu nesoucího podobu tvrdé diktatury, drog a odporného Erica Robertse a jeho gorily Austina a maniakálního Danielse. A ono se to rozjelo a akce byla podle Stalloneho scénáře poctivě dávkována. Stallone se strojovou přesností zakomponoval do filmu. kdy má co bouchnout, kdy má vzduchem svištět nůž a zabodnout se protivníkovi do krku, kdy má dojít na setkání "svaté trojice" Stallone, Willis a Schwarzenegger v kostele, kdy má skvěle rozpolcená postava Dolpha Lundgrena vyzvat na souboj gumového Jet Li až po explozivní finále, kdy už vybuchuje opravdu všechno a střílí se po všem, co se pohne. Zápory se však přece jen objevují. Předně film měl být delší, aby všechny obsazené charaktery dostaly přiměřený prostor, protože Crews s Couturem sice vnesli zajímavé prvky do dění, ale tak nějak moc na plátně nebyli často k vidění a Mickey Rourke se akce nezúčastnil a jen si hověl ve svém tetovacím salonu, a i to mělo něco do sebe. Stallone si svou vůdčí roli naprosto uvolněně užíval a s chutí hláškoval, Statham se svým poměrně největším prostorem naložil střídmě a čekal jsem od něj víc, Jet Li sice neumí moc hrát, ale hýbe se a kope zatraceně dobře, Lundgren by možná zasloužil i celý film jen o něm. Malý prostor věnovaný ženám Giselle Itié v roli generálovy dcery a Charisme Carpenter v roli Stathamové (snad) bývalé lásky se podařilo využít obstojně. Triviálnost zápletky je odsunuta bokem, protože každý stejně jen čekal a pak následně hltal akci. Stallone se režijně nepoložil. Jsem pro, aby se natočila dvojka, a aby byla delší a ještě explozivnější, protože akce není nikdy dost. Tohle ale bylo málo nápadité a zastaralé. 60% ()

sochoking

Zaujímavosti : Števko Sígal si tam nezahral , pretože nemá tehličky na bruchu a údajne odmietol i spoluprácu na skupinovom chodení do solárka . Mikimu Rúrkovi robil melír jeho boyfriend u nich doma v karaváne . Arnold Čiernyneger sa v jeho kratučkej scénke poplietol trochu a pri odchode z kostola zjavne zabudol , že už nedrepuje vo Weiderovom gyme , pretože odchádzal , akoby práve docvičil nohy a lýtka za starých slávnych čias Mr. Olympia . Následujúca zaujímavosť pravdepodobne spôsobí šok u mnohých užívateľov , ale Sly potvrdil , že v tomto filme mal učinkovať i Bruslí , pretože nezomrel v 73ťom , ako sa všade doposiaľ uvádzalo , ale odišiel v utajení meditovať a kultivovať energiu chi na Srí Lanku a Slájovi povedal , že svetské veci ho už nezaujímajú a že na filmy už sere ! V záverečných scénach , kedˇ Sláj rozmiestňoval výbušniny , tak tie balíky kokainu , ktoré ste tam videli , boli skutočné . Cˇasť dostali herci , aby vydržali točiť vo svojich 50 tich a niektorí 60ich rokoch pričom scénka , kedy Sláj uteká za lietadlom , bola postrihaná a využitá do tohoto záberu . V skutočnosti upaľoval na hajzel , jak sa z toho koksu šiel zosrať ! ( Samotný Sláj hral iba v minimum scénach , pretože ho z toho celoživotného bušenia bolia klby a tak sa nechal dablovať Rambom . ) Erik Roberts v záverečnej scéne skutočne postrieľal ostrými hercov , bo Sláj ho ojebal o sľúbený honorár . Ten keš v tej taške bolo iba kapesné ! No a na záver by som chcel dodať , že asi by ste si mali počkať na zaujímavosti od profíka dona corleoneho pretože tieto informácie mi smskoval z Bruselu môj kámoš JCVD , ktorý bol nasraný , že tam nemohol hrať a teda neviem , do akej miery sú pravdivé a do akej prikrášlené jeho hnevom . ()

Payushka

Expendables musíte brát jako nostalgický film. Zavzpomínáte si na všechny ty Univerzální vojáky a Ramba, uroníte slzičku a pojedete dál. Pokud jste tyhle filmy nikdy neviděli a ani po tom netoužíte, budete naopak těžce otrávení. Rozhodně to není snímek pro každého. ()

Šakal

Stallone si střihl The expendables pro svoje potěšení a nutno podotknout, že i pro to mé. Těch 99min bylo příjemným zavzpomínáním si na staré dobré časy. Snímku nechybí patřičný nadhled, řádná špetka humoru a sebeironie. V těchto pasážích je snímek nejpevnější v kramflecích a já byl na vrcholu blaha. Nejpádnějším důkazem a zároveň bezesporu vrcholem celého snímku budiž špičkování mezi Slyem a Arniem soudcované " kostelníkem " Willisem. Stallone to na diváka rozbalí ihned od začátku a nenechává nikoho na pochybách, že tito hoši ještě do starého železa rozhodně nepatří, ikdyž roky nezastavíš. Všichni do jednoho si to náležitě užívají a snímku by slušelo spíše označení: NEPOSTRADATELNÍ. Po těhle chlápcích ( až jednou definitivně skončí ) bude zíti velké prázdno. Škoda, že v druhé polovině snímek lehce ztrácí na tempu ( i díky chatrnému scénáři a absenci pořádného důstojného záporáka. Nic proti Ericu Robertsovi- koneckonců přijďte se podívat k němu domů, jak řeší " rodinné problémy " :o) , ale "detektiv Angelo Batista" - David Zayas, tak nějak neví, co hrát. Nicméně jak se říká: pokud chcete drama , zajděte si na Macbetha a hlavně....KONEC dobrý,.... všechno dobré. Ta holka zkrátka není Slyho typ :o) Zcela objektivně jsou The Expendables tak na 3+1/2*, ale z nostalgie a přihlédnutí k faktu, jaké akční snímky se v současné době točí, si ty 4* hravě obhájím! Přesto si neodpustím poznámku, že stopáž o 15 min kratší by snímku pouze prospěla. p.s. malá rada pro ženy a dívky.....když vám chlap nechce říci, čím se živí a měsíc se neukáže doma, netlačte na něj. My nejsme bezchybní, ale vyplatí se počkat.. :o) ()

InJo

Film, jehož potenciál a ambice (stát se ikonou a pomníkem akčního žánru) by srazili k zemi početné stádo slonů a na který jsem se těšil tak, že snad ani nešlo moje vysoké očekávání plně uspokojit. I přesto jsem ale byl místy nadšením celý rozechvělý. Kameraman a zejména střihač by sice za některé momenty zasloužili dostat přes držku a vůbec většina akce je dost často nehezky uspěchaná (zřejmě kvůli kinetice, jejímž pojetím se tvůrci zjevně chtějí přizpůsobit dnešním trendům, což mi ale přijde trochu nelogické, když se má jednat o poctu a návrat ke staré škole). Vinou toho mi dvě mnou nejočekávanější bitky nebyly dopřány tak (přehledně a choreograficky vypiplaně), jak jsem si je vysnil ve svých představách, což sice neznamená, že jsou špatné, ale prostě to nebylo úplně ono. Kompletní bodycount může směle konkurovat i těm největším žánrovým klasikám (možná dokonce i Žhavým výstřelům 2:), i když osobně bych dal přednost menšímu počtu velkých vybroušených sekvencí před hromadou zběsilých střípků (ke dvojce bych prosil povolat jako pomocného režiséra Isaaca Florentina a jako choreografa Larnella Stovalla). Hlavní zápletka kupovidu není až tak dementní, jak ji prezentují trailery (za to dík), její dílčí aspekty už je ale samozřejmě lepší neřešit. S tim souvisí i scénář, který většinu času šlape velice slušně, občas ale opravdu působí jako šitý horkou jehlou (Stathamova milostná anabáze by určitě šla do děje zapojit ladněji, popřípadě by příliš neškodilo ji zcela vypustit). Je trochu nefér, že prostor dostávají postavy zpravidla dle míry své hvězdnosti (Arnolda a Willise se to pochopitelně netýká), a ne podle své očekávatelné důležitosti (Crews a Couture si sice také užijí svých "15" minut slávy, ale jinak jsou tu vlastně jen do počtu). Trochu nepatřičně působí i jedna přehnaně melancholická pasáž. I tak je ale Stallone (jakožto duchovní otec celého projektu) těžkej frajer (už jen proto, že díky němu bude Lundgren na nějaký čas zase za borce jako v dobách čtvrtého Rockyho), který pro akční žánr očividně dýchá (a snad by pro něj i zemřel, kdyby to bylo zapotřebí) a jemuž 80. léta a s nimi spojená doba ikonických (byť realitě dalece vzdálených) hrdinů chybí stejně jako mnoha (nejenom) jeho fanouškům. 80 % ()

gilmore_girl

Mam dojem, ze nikdy neplatilo vic, ze kdyz se clovek na neco moc tesi, stoji to za starou belu! Jsem straslive zklamana. Vedela jsem, ze pribeh bude o nicem, ale komentare slibovaly vtipne dialogy a hlasky, ktere to vyvazi... a ty se jaksi nedostavily. Vetsina radoby vtipku byla detinsky trapna, utkvel mi jen nejaky o kadernikovi a o tom, jak jsou vsichni mrtvi s akcentem, tot vse, pratele. Abych nebyla uplne nespravedliva, scena v kostele je vazne dobra, hlavne diky Arniemu. Skoda jen, ze je tak kratka. Rada jsem vsechny stare pardy videla (Dolphik potesil), a proto jen z nostalgie davam dve hvezdy. A vlastne jeste za hudbu, protoze ta jakz takz udrzela mou pozornost. Kamera byla priserna (krome asi jedne sekundy, kdy byla vzhuru nohama, to me docela probralo a mile prekvapilo) a o strihu ani nemluvim. Kdyby padousi nemeli namalovane obliceje a la Fantomas, ani bych nezaregistrovala, co se deje. Par strihu se ale povedlo - stacil jen naznak, aby kazdy pochopil, co se stalo. Vsechny nechutarny se prece nemusi servirovat na stribrnem podnose! Netouzim se detailne koukat na rozstrilene cucky lidi, to mi ve starych dobrych akcnacich nechybelo. Jediny usmevny masakr byl ten s cernym "terminatorem" a jediny zajimavy souboj byl mezi Dolphem a Jet Lim. Ale jestli si Sly mysli, ze k dobremu filmu staci par znamych tvari, to se teda plete. Vysvetlete mi nekdo prosim, proc to ma pres 80%, protoze na to moje mozkove bunky nestaci. ()

Webb

Expendables na mě působí trochu nedomrlým dojmem, skoro jako by se jednalo o debut. Týká se to režijní stránky, a i když Stallone za sebou už pár kousků zanechal, pořád je u něj znát nevyspělá zkušenost (rozhodně to není myšleno jako zápor, režijní nevyvinutost se týká většiny tvůrců). Scénář bych mohl označit také nedodělkem, a přesto ani jeden z nich nepostrádá snahu o co nejlepší výtvor. Na co ale snímek hlavně sází je herecké charisma, a proto mám raději Stalloneho jako herce než režiséra. Dokonce i jeho postava mi přišla nejsympatičtější, skoro to vypadá jako by si roli vyrval pro sebe. Na druhou stranu je velice pozitivní skutečnost, že díky dobrému poměru ve scénáři ostatní herce nezastiňuje. Dále se mi tu líbila práce režiséra akčních scén, škoda že mu jí neustále kazil zběsilý a neschopný střihač, či počítačové triky. Lepší dvě hvězdy. [5/10] ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)