Los Angeles se probouzí do nového dne. Svítání však přichází o dvě hodiny dříve. Nepochází ze Slunce, ale ze zvláštních zdrojů vznášejících se nad městem… Jarrod a Elaine přijeli na víkend k přátelům Terrymu a Candice. Z okna s hrůzou sledují strašlivý výjev. Lidé se vznášejí k obloze a jsou vtahováni do vesmírných lodí, které zakrývají oblohu Los Angeles. Kamarádi se zoufale snaží utéct a zachránit. Zdá se, že vesmírní narušitelé nemají slabé místo. Lidská populace je vysávána z povrchu Země. Život, jak ho známe, nenávratně končí… (oficiálny text distribútora)

Nessos

Upřímně, nechápu hodnocení většiny lidí zde na csfd. Neříkám, že je Skyline trhák, ale rozhodně to není na 1 nebo 2*. Už jsem viděl horší, mnohem horší filmy. Vlastně pokaždé, když zapnu TV, tak tam běží horší film než Skyline. Úplně s klidným svědomím mohu říct, že je to na stejné úrovni jako třeba Den nezávislosti. Toporní, nepřesvědčivý herci? Pche, prakticky všechny současné filmy jsou takové. Ale zpět k filmu. Má to spád, je to akční, mě to nenudilo. A ten konec? Bravo, ten opravdu stál za to. ()

pajapal

Pár lidí zmateně pobíhá po baráku a sem tam se objeví nějaká potvora,.. no ono je to častěji než sem tam, ale pořád ne dost na to, aby si postavy nestihly o něčem povídat a to už je problém. Na solidní vyprávění režiséři prostě nemají a smrdí to amatérismem na pár dobře udělaných trikových scén už jo, ale jen tak se dobrý film udělat nedá. Ale jestli máte chuť na solidní béčko, tak vás to rozhodně zklamat nemůže, vzhledem k tomu co dneska béčko znamená. ()

wlk1

Tak nevím, ale oproti Válce světů je tohle super. Konečně jednou (asi) vyhráli emzáci . Demence postav mi k Američanům (a bohužel nejen k nim) přijde příznačná. Řekl bych, že se někdo hodně inspiroval Crysis a tak mi snad i proto přišli příšerky známé a rád jsem je znovu potkal. Hodnotím za 4*. Bylo to napínavé, triky kule-rvoucí a baby správně dementní, aby nás, statečné muže, pořád tahaly do průserů :-D. ()

dragosta

Toto byl opravdu hodně nízkorozpočtový snímek. Ikdyž se asi dá za málo peněz natočit hodně muziky, u sci-fi to jde pravděpodobně horko těžko..Na druhou stranu mě ale zas tak nenudily efekty co vypadaly jak vystřihnuté z nějaké počítačové hry, jako spíš dialogy a logika chování postav... Jediné co se mi líbilo a za co dávam ty dvě hvězdy je závěr filmu, který jde jakoby dál než musel a dělá za filmem hlubší tečku. Škoda toho materiálu.. ()

koudi

Vykrádačka spousty emzáckých sci-fi předchozích let s výbornými vizuálními efekty. Myslím, že film měl daleko větší potenciál. Scénář společně s herci tento snímek dostal do podprůměru. Celou dobu si říkám, že to na ty tři hvězdy je, ale ten konec to zabil. Tak stupidní jsem ho opravdu nečekal. ()

Arccos

Jak tak pozoruji, tak jde o naprosto podhodnocovaný film. Neshledal jsem na něm (až na pár wtf momentů) nic stupidního. Rozhodně je mnohem (mnohem!) realističtější a fungující než Den nezávislosti, se kterým ho tu někteří srovnávají. U většiny zdejších komentářů mám tak akorát dojem, že se mstí Strauseovým za jakýsi zmršený AvP. Tak to jste jim to nandali! Tohle je první a doufám i poslední můj komentář na čsfd, který hodnotí spíš uživatele než film, ale sorry, jinak to prostě nešlo. ()

Kaszos

Fajn, ale toto všetko sme už predsa videli. Ukrývanie sa za pultmi pred chápadlovitými človekohľadačmi, čo zbierajú ľudí a potom ich nejakým spôsobom poľnohospodársky využívajú toto je predsa Vojna svetov. Letecké bitky - ktorým tu ani nie je venovaný tak široký priestor ako v Dni nezávislosti, tiež neočarili. Po dlhej dobe som opäť videl Rancora, modré svetlo a ešte modré svetlo s modrým svetlom a aj modré svetlo s modrým svetlom. A samozrejme bandu nelogicky zmýšľajúcich debilkov z ktorých sa jeden mení na mimozemšťana - no, ktorý film to je? Ak ste odpovedali District 9 tak ste odpovedali správne! Nič moc herecké výkony, nič moc postavy, nič moc príbeh - pardon, žiaden príbeh! Ale moooooc modrého svetla! (35%) ()

Pochtli

Ufouni se řídí heslem "modrá je dobrá" do doby, než slupnou jeden bombónek červený. Konec filmu bych si představoval asi tak o pět minut dřív, abych byl ušetřen jedné fantasmagorické myšlenky = hvězdička dolů. ()

ondey

Vtipné až za hrob :D Bohužel tak nejspíš SKYLINE původně myšlenej nebyl. Banda pitomců běhá nahoru a dolů v jednom domě a kdykoliv vystrčí nos z okna, jednoho z nich si veme fujtajbl obluda. Celou dobu nechápete, proč dělají to, co dělají, proč chtějí udělat to, co plánují a proč proboha právě oni tak DLOUHO přežívají. Ufoni útočí na Zemi, protože lidem vycucávají mozky. Mám ale takovej pocit, že právě tohle se nejdřív stalo autorskému týmu :D ()

lee.loo

Vizuální stránka zajímavá, ale to je bohužel pro Skyline už ve většině současných sci-fi filmů. Po prvních deseti minutách, které ještě jakž takž drží vaši pozornost, celý zbytek filmu s nadšením čekáte, koho všeho vesmírní emzáci "zblajznou". Nejde to jinak, protože postavy se chovají (jako tu psal Isherwood) jak chovanci z diagnostického ústavu a vy se opravdu jen těšíte, až všichni umřou. Odměnou za vydržení celé téhle blbiny je konec, u kterého se začnete hystericky smát a plakat zároveń, protože větší stupiditu jste v životě neviděli... ()

george82

Film dost zvláštní. Na to jaký byl rozpočet, tak musím uznat, že se to docela povedlo, ale v konkurenci jiných Invazovek se na to prostě mělo vynaložit více peněz a nebo to vůbec netočit. Shodnu se s ostatními na tom, že nej akce byla ta s útokem bezpilotních stíháček a stealthů a pak docela otevřený konec. A zajímavý. Za 65%. ()

Ernie_13

No nejde mi celkom do hlavy tunajšia vlna negatívnej kritiky. OK, nie je to film roka, ale zas určite ide o pozeraťeľnú vec. Efekty a napätie, keď sa originálne vyzerajúci mimozemšťan plížil za svojou korisťou nemali chybu! Určite som sa nenudil. To čo môžem vytknúť a aj vytknem je úbohý scenár príbehu, ktorý zabral asi tak jednu A4-ku. A ťažko povedať či vziať ako plus alebo mínus ten "WTF" koniec, lebo na druhú stranu bol nečakateľný, čo je oživením v mori hollywoodskych filmov, ale zas bolo to ako ukončenie filmu useknutím hlavy. Ak by "Skyline" mal byť úvodný film k seriálu, tak to vnesie oveľa viac logiky všetkému a ja neváham dať 4/5. Žiaľ nestalo sa tak. ()

sniperjozef odpad!

Co k tomuto filmu jen napsat... Katastrofa? Vyhozené peníze? 94min přemlouvání se, abych to dokoukal? Postavy s inteligencí zombíka ze Zombielandu? No, asi vlastně všechno dohromady... ()

Jerris008

Asi jsem divná, ale mě se to líbilo a hlavně - celou dobu bavilo. Byla jsem napjatá, efekty také stály za to a i přes ty nelogičnosti - ruku na srdce, vy, co jste dali 2 a menší hodnocení, jsou i horší filmy, kterým ty dvě a míň hvězd patří víc. ()

Swayne odpad!

Vráťte mi späť tých stratených 90min môjho života prosím! What the fuck?! Ale to najväčšie "What the fuck?!" aké som kedy na film povedal! Absolútny prepadák bez štipky gradácie, deja, postáva... v podstate bez ničoho. Tento film nie je ani filmom, to sú iba režisérom za sebou poskladané scény v snahe vytvoriť niečo "cool mimozemské"... ale to čo z toho vzišlo bolo treba rovno v strižni spáliť. ()

MaxForValue

Veľmi slabé scif-i béčko, ktoré od úplného dna zachraňuje len pekná vizuálna zložka a lepšia druhá polovica filmu. Všetko ostatné je strašné. Respektíve, zrecyklované a napodobnené z oveľa lepších a známejších filmov. Situovať dej akčného sci-fi do prostredia jedného paneláku tiež nie je teda bohviečo a skôr to vyznieva ako z núdze cnosť než ako jasný zámer. Záver filmu je už len ďalší veľký joke. ()

Uberlord odpad!

To je tak, když člověk očekává pořádnej rozjezd a nějakou svižnou hudbu k tomu a oni jen tupě kecaj. A ve chvíli, kdy by se hodilo něco říct, je jen ticho a všichni čumí. Kameraman opět ožralej a střih příšernej, Je to nudný až se mi chtělo brečet. Jedna z největších chyb, která mi na filmu dost vadila je, že snad ani nezmínili, kdo dělá jakou práci a proč jsou vlastně v tom luxusním hotelu... Hlavně že tam pobíhaj emzací s modrejma baterkama. Rozhodně se to nedá srovnávat se Dnem nezávislosti. Tohle je špatný béčko, ve kterém se o postavách prakticky nic nedozvíte. Když už takovejhle film, tak to měli natočit jako "Monstrum". V takovém filmu by byla hloupost všechno obkecávat, a tupé, téměř bezmyšlenkovité dialogy by tam nebyly až tak nesnesitelné, (alespoň na začátku ne) ale spíš pochopitelné. Jenže tenhle film si chce hrát na něco víc a k tomu jen dobré efekty nestačí. ()