The Punisher: Dirty Laundry

Celý film

Krátky film o komiksovej postave Punishera, ktorý sa rozhodne potrestať gangstrov za ohrozovanie prostitútiek a týranie malého chlapca. (toi-toi)

Celý film

Nach

Nádherný krátkometrážní film, kde můj oblíbený Thomas Jane dokazuje, že by měl dostat nějakou podobnou, ale daleko větší roli (v celovečerním filmu). Dirty Laundry je do samotného závěru realistickým (možná až pesimistickým) pohledem na společnost, kde každý si všímá sebe a spravedlnost je jen černé písmo na bílém papíře. Thomasova pomsta šikanujícímu gangu je nádhernou třešničkou na dortu, který už tak drsné atmosféře dodá navíc brutální závěr. A Zimmerovská hudba to jen podtrhuje. 80% ()

JASON_X

Krátká, ale vysoce zábavná a pohledná epizoda z jednoho všedního dne pana Punishera. Účinkují: Thomas Jane, Ron Perlman, lahev Jacka Danielse a parta zfetovaných a zdivočelých negroameričanů. Názorná a roztomile přímočará ukázka řešení rasového... tedy řešení problému s nepřizpůsobivými menšinami... tedy spoluobčany. ()

Gardenboy

Dávam plný kotol. Kedysi som bol mierumilovnejší, ale ako sa tak rozhliadam po svete a vidím, čo sa deje cítim úzkosť a bezmocnosť a túžim po radikalnejších riešeniach. Srať na pravidlá, srať na zákony, žiadna ďalšia šanca. Aspoň vo filmovom svete niekto tým vyjebancom nakope prdel. Pri tých desiatich minútach, som hlavne na konci cítil takú satisfakciu, že sa za to budem tisíc rokov smažiť v pekle.5* ()

Deimos

Net/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Akce 8/10/// PLUS: atmosféra jako prase, Thomas Jane a Ron Perlman rozhodně potěší, pořádně krvavá akce MÍNUS: slabší vizuál, působí levně, tmavší obraz, ale možná účel./// Shrnutí: Neuvěřitelné jak mě desetiminutový snímek dokáže nakopnout do suprové nálady. Už původní film z roku 2004 je pro mě jeden z nejlepší akčňáků posledních let. Novější verze z roku 2008 mu rovněž nedělá ostudu, takže začínám mít dojem že Punisher bude nadlouho moje hodně oblíbená postava. No a na závěr závěrečná scéna s tričkem je úplně super./// Celkem 90%/// ()

Benedygtus

Vyjmecnost vykoupena par zvucnymi jmeny, ale jinak? Pche, podprumerna podivana pro pubertaky, ktery chteji videt poradnou poulicni bitku. Ach ano, malem bych zapomnel, jeste jedna vec je nutna zminit o tomto 10 minutovem snimku. Jedina veta, kterou si z toho clovek odnese je: "Do you know the difference between justice and punishment?". Ne, to mi opravdu nestaci. 60% ()

• Fľaša, ktorú má Frank Castle (Thomas Jane) v ruke je whiskey Jack Daniels. Vo filme môžeme vidieť, že za ňu dáva predavačovi v obchode (Ron Perlman) 40 dolárov, totižto v USA skutočne stojí od 30 do 40 dolárov. (Odpocivadlo)
  • Frank Castle (Thomas Jane) má na nárazníku auta nálepku, na ktorej je nápis – “My Child is an Honor Student“. (ČSFD)

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

27.09.2012

Ten totiž zřejmě vyrazí na lov démonů. Ale popořadě. Studio Warner Bros. se už několikrát pokoušelo rozjet filmovou adaptaci stařičké videohry Spy Hunter. O režii se zajímali třeba John Woo či Paul W… (viac)