Šesť rokov po udalostiach z filmu Deadpool 2 žije Wade Wilson pokojným životom, pretože časy žoldniera Deadpoola nechal za sebou, až kým ho TVA – byrokratická organizácia, ktorá existuje mimo času a priestoru a monitoruje časovú os – nevtiahne do novej misie. Keďže jeho domovský vesmír čelí existenčnej hrozbe, Wilson sa neochotne pridá k ešte neochotnejšiemu Wolverinovi na misii, ktorá zmení dejiny Marvel MCU. (Cinemart SK)

Jaroslaf

Deadpool versus Wolverine - překvapilo mě, že ke mně se vůbec nedostalo, že už je ta sranda v kinech, žádný reklamy ani trailery jsem nezaznamenal. Jinak Hodně vtipná a zábavná jízda, která ale trpí na absolutní překombinovanost, ono totiž nestačilo, že je tam Wolvik, pro jistotu tam narvali Bladea, u kterýho jsem do poslední chvíle váhal jestli je to fakt Wesley Snipes - vyžilej starej pán bez svalů, kterej ale do kamery s bazukou neváhal říct, že "Blade je jen jeden," čimž krásně flusnul do tváře chystaným Blade remakům. Dále je tam i Chris Evans, X-23 z (Old man) Logan a dokonce i zplastikovaná Elektra. Všem, co si zajdou na tenhle film si doporučuju si komiks "Old Man Logan" Přečíst, protože tohle pokračování z něho už čerpá na maximum, a proto je tam spoustu věcí jak je. Škoda toho překombinování, jinak jsme se s Karolína Horáčkova bavili hlavně u zvládnutých Reynoldsovo dance moves na klasické hity devadesátek, který jsou i v tomhle díle přítomnější víc než je zdrávo. Návštěvou kina se ale rozhodně neprohloupí. ()

Flopik

Tomuto sa nedá povedať nič iné, len funservice ako prasa. Ten film je tak perfektný, že som zvlhol, zažil orgazmus a dokonca aj análnu penetráciu v jednom. To, že Ryan a Hugh majú medzi sebou chémiu na výbornú sme vedeli už dávno ale keď sa do toho spojí ešte Deadpool a Wolverine tak to je proste niečo neskutočné. Jedna epická scéna za druhou, do toho úžasné cameá no a čerešnička ? Team odpadlíkov, stratených hrdinov ktorých nikto nechce... tento nápad si zaslúži potlesk. Nechýba epická hudba, vtipné hlášky a jedna skvelá hitovka za druhou. Súboj Dead vs Wolv či už prvý alebo masaker v aute boli na nezaplatenie. No a finále s Deadpoolami, masaker a epické zakončenie našich hrdinov držiacich sa za ruky, kde do toho všetkého hrá Madonna mi spravilo také emócie ako už dlho nič. Husina, úsmev , chlpy sa mi ježili nádhera. Mohol by som písať ešte veľa vecí, ale poviem len jedno. Choďte do kina, tento návrat sa podaril ja som sa famózne nasmial a bavil a splnil sa mi sen. ()

TomasKotlant

Totálně zazděný potenciál. Povedená narážka na MAD MAX, cool plešatá záporačka, pár povedených scének a jinak je to Deadpoolovo žvanění při dlouhodobé zácpě na záchodě. A občas dají záběr zevnitř záchoda a mají tak pocit, že z té přístupnosti tahají maximum. * BioCentrál HK ()

Dispenz

Celkové hodnocení: 8/10    Art: 7/10    Akce: 8/10    Vtip: 8/10    Napětí: 6/10    Láska: 7/10    Soundtrack: 8/10        08/2024  &  8/2024 ()

B.Wilde

LFG! U mě je to občas s hodnocením fakt jednoduché, když se mi něco líbí, když se u něčeho dobře bavím, prostě tom dám hodnocení podle toho. Mělo to dech beroucí příběh, který dával naprostý smysl a urovnal v Marvelu všechen ten nepořádek? Vůbec ne! A co má být. Je to Deadpool a od toho jsem čekala přestřelenou akci, hláškování, bourání všech stěn a sem tam nějakou bizarnost kolem. A víte co? Přesně to jsem i dostala. Reynolds a Jackman jsou mý dva oblíbenci a já si jejich hereckou chemii náramně užila + všechny ty odkazy i camea kolem. Jedna věc mě tam sice trochu zamrzela, no na druhou stranu, dějově tam seděla, takže to nemůžu ani tak úplně vytknout. ()

ROCK,THE

A zde již konečně má RECENZE! Film jsem již viděl v tuto chvíli třikrát tak už bych o něm měl něco vědět. Začnu netradičně CAMEO rolemi BEZ SPOILERU, ale camea zde v tomto filmu fungují na 190% a jsou zatraceně velkým možná i obřím MEGA překvapením takže už jen tohle by byl za mě sakra velký DŮVOD proč navštívit kina ihned! Příběh je jednoduchý Wade se vzdal Poolovství a snaží se začlenit jako “obyčejný” prodavač aut jenže v jeho světě, jenže se v jeho vesmíru stala velká událost kdy zemřel Logan a díky tomu se jeho svět chýlí ke konci a on musí v širokém multiversu najít jiného Logana aby svůj svět a přátele spasil. Příběh i zápletka jak říkám je mírně jednodušší ale přiznejme si že o to přeci nejde. Všichni totiž čekáme obří akci s Poolem a Loganem a té se nám dostává víc než moc! Akce je tu naprosto bombastická obzvláště pak ta kdy bojují Logan proti Poolovi ale i ta závěrečná která je naprosto luxusní. Dále audio-vizuál který je naprosto unikátní a každá scéna je tudíž luxusní jako obrázek. Hudba skvělá jak instrumentální od Roba Simonsena kde nám připomněl spousty motivů z různých Marvel filmů obzvláště mě pak potěšil Loganem a Avengery ale tak i hudba zpívaná která doslova zapadá jak víko na hrnec zejména mi udělala radost hudba z Back to The future. Ale to hlavní a snad i nejdůležitější je chemie mezi hlavními dvěma postavami Deadpool a Wolverine kde tzv. “BroMance” funguje úplně snad nejvíc co jsem kdy v jakémkoliv filmu viděl a myslím že z velké části za to může i fakt že Hugh a Ryan jsou ve skutečném životě nejlepšími přáteli. Vidět film plný luxusní a nadupaný akce, plný enormním množstvím těch nejvíc Cool hlášek, plným krve a skvěle našlapaným Poolovským i Wolverinovým humorem se už jen tak nevidí! Nebudu lhát a řeknu narovinu že tohle je opravdu jeden z těch nejlepších filmů co jsem kdy viděl a zaručeně FILM ROKU! Takže okamžitě sypejte do KINA!! na legendární DUO … DEADPOOL & WOLVERINE … Mé hodnocení: 10/10 ()

warrenur

Po rekapitulacii predoslych filmov som si spomenul na mnohe charaktery a kontext ich "fungovania" vo svete komixu, a tak som v deji tohto filmu netapal. Reynolds opat hlaskuje a Hugh je spravne napumpovany a podrazdeny. Musim priznat, ze pri uvodnych titulkoch som mal taky neuveritelny cringe, ze som zacal lutovat prachy za kino. Nastastie to pominulo. Kratke camea, ktore su jednym z pilierov filmu ma nechali, az na Wesley-ho a jeden-dva dalsie charaktery, chladnym. Pobavili vsak niektore napadite brutalitky a wtf-scenky, a tiez horda XXXXPoolov. Uchadzajuci nadpriemer, ale kvoli "hajpu" som cakal viac. 60% ()

Jenda.SG-1

Po systematickém woke klystýru, kdy nám Disney pod vedením pomatených ženštin, které nabyly dojmu, že nám vnutí svůj jediný správný názor na svět a současně tím i zakryjí své selhání při výchově potomstva, které je na tom tak zle, že ani neví, co má mezi nohama, a proto si musí vymýšlet dalších 100 druhů pohlaví, je to příjemná vzpruha. Ano, příběh je maličko slabší, ale je to zábava a za ten obrovský vztyčený prostředníček, který za fanoušky ukázali tvůrci těm ženštinám přímo do jejich obličejů, si tu jednu hvězdičku navíc, zaslouží. Je to prostě film pro fanoušky, ne pro nějaké hloupé aktivisty s krizí identity. ()

Cermbo

Já Vám nevím. Za mě bohužel další (dříve skvělá) komiksová značka, která trpí syndromem Marvelu/Disney, tedy klišé, plytkost a filmy bez duše. Budu lehce spoilerovat. Jestli jsem se na nějaký film od Marvelu mega těšil, tak to byl právě Deadpool and Wolverine. Očekával jsem, že mi film přinese to, co Dr. Strange 2 nebo Spiderman No Way Home nezvládl. Návrat legendárního Hugh Jackmana jsem opěvoval jako dar z nebes a rovnou musím vyzdvihnout tvůrcům skvělou návaznost bez pošlapání jeho odkazu. Nejen, že zakončení Logana z roku 2017 autoři nezkazili, ale také Wolverinovi sympatickým způsobem znovu vyjadřují obrovský respekt. Neberte mě za slovo, samotný Deadpool úctu k mrtvému Loganovi zrovna neměl, ale to už je součást humorně úchvatného úvodu, který patří k tomu nejlepšímu co snímek nabízí. Intro totiž hned definuje styl celého snímku a s obrovským úsměvem na tváři musí vtáhnout hned každého. Deadpoolovi pod střechou Marvelu velmi prospělo ponechání ratingu R, bez něj si to absolutně neumím představit. Rozhodně musím pochválit styl, který Deadpool  i přes zařazení pod Marvel univerzu po těch letech neztrácí. Je až neuvěřitelný, jaké hlášky a humor Disney povolil, protože způsob jakým si film dělá srandu ze sebe, Marvelu a komiksových postav je něco skvělého. Dokonce se z Deadpool trilogie nebojím označit tento film za nejlepší. Hugh Jackman jako Wolverine prostě nemůže zklamat, ačkoliv bych tento snímek neoznačil za jeho vrchol. Naopak zde postava Wolverina paradoxně nedostává ani tolik prostoru, kolik by si zasloužil a funguje spíš jako taková kulisa Deadpoolovo putování. Ačkoliv vidět Wolvieho v kostýmu i s maskou, nebo jeho varianty (včetně jedné nečekané) také velice potěšilo. Humor, hlášky, úchvatná camea, nějaké souboje, chemie Deadpoola s Wolverinem, to vše funguje na jedničku a táhne film nahoru. Kecal bych, kdybych tvrdil, že jsem se během filmu nesmál.  S chválou bohužel musím končit, protože po skončení se opět dostavuje pocit prázdnoty. Okolo Deadpool and Wolverine se vytvořila až fanatická a nezdravá očekávání - hlasitá kampaň, označení nejlepšího Marvel filmu od Endgame, velkým milníkem pro X-Meny, hromada tajemství okolo a po tom všem přichází hořká pachuť. Na můj vkus málo návratů a ještě méně X-menů, protože jestli si někde původní X-meni zasloužili poslední jízdu, tak právě tady. K mému zklamání se nedočkáte Magneta, Xaviera, mrazivého Bobbyho, Beasta, Storm, Jean, Scotta, z Deadpoola se neobjeví ani Cable. Rozloučení s Foxem se tedy v tomhle nekoná a ohledně Marvel cameí taky nic moc, vteřinový Hulk nestojí za řeč, o hromadě postav se jen mluví, nebo se na ně naráží (Magneto, Spiderman, Dr. Strange), ale fyzicky je prostě neuvidíte, což je ohromná škoda. No a jak to tak u Marvelu bývá zvykem, největší slabinou filmu je opět příběh. Nastává tedy stejná situace jako u šíleně přeceněného Spiderman No Way Home, kdy marketingově film působí skvěle, hraje se na humor, fan service a nostalgii, ale zbytek stojí za starou bačkoru. Příběh třetího Deadpoola prostě nefunguje, polovinu filmu strávíte v prázdnotě, kde se sice objevuje hromada starých známých, ale v podstatě jen formou jednorázového fan servisu. Story je zkrátka prázdný, tuctový, až moc obalený do humoru, slabý záporák a celé to nefunguje, tak jak by si zasloužilo. Chemie Deadpoola a Wolverina nestačí, ale protože Wolverine ani nedostal tak zasloužený a procítěný prostor, tak celý výsledný dojem opět padá k nostalgické průměrnosti. Film jsem si užil, rád si ho v budoucnu pustím znovu, ale nejedná se o žádný milník, naopak nemohu označit jinak než promarněný potenciál. Nebýt skvělého Hugh Jackmana, některých fakt nečekaných návratů a úžasné rvačky v autě bych hodnotil čistým průměrem. () (menej) (viac)

Batahst8

7/10. Deadpool je zpátky Baby, sice tentokrát pod taktovkou vykastrovaného Disneyho, ale je zpátky v podobě jak ho moc dobře známe. Proto neočekávejte gigantický eventový blockbuster ve stylu posledních dvou Avengers nebo třetích Guardians of the Galaxy, nýbrž velice zábavnou píčovinu, jenž vzdává hold Foxackým komiksovkám. O nějakou záchranu MCU tu nikdy nešlo, kamarádi Reynolds s Jackmanem si zkrátka natočili svůj vysněnej film, kde se jejich postavy potkají, budou se neustále hádat a potkávat přitom odhozené kamarády od Foxů. Kterých tu není tolik, kolik by jsem si asi přál, ale každý z nich dostane na malém prostoru, tolik prostoru kolik si zaslouží. Camea jsou fajn, ale na čem to primárně stojí, tak to je ústřední dvojka. Reynolds je ve své živlu, užívá si každičkou vteřinu na plátně a dokazuje, že pro Deadpoola je jedinou možnou variantou. A Jackman je jako vždy fantastickej, dokonce bych řekl, že po Loganovi (kde je zdaleka nejlepší!!!) tu předvádí nejlepší herecký výkon v roli Wolviho, a ta vzájemná chemie s Deadpoolem je Godlight. Navíc to má moc pěknou vážnou notu, kde ta herecká chemie taktéž funguje na výbornou. A i přesto musím říct, že se jedná o nejslabšího Deadpoola. Proč? Jelikož 1/3 se relativně vleče a nabízí jenom relativně nudnou expozici. Jelikož Shawn Levy je jeden z nejnudnějších režisérů všech dob, jenž oproti Millerovi a Leitchovi do toho nepřidává vůbec nic navíc a radši by se měl starat o catering do zbytku kariéry. Jelikož záporačka je klasicky na marvelovský způsob špatná. A jelikož 80% filmu se odehrává na totálně nezajímavých lokacích, kde i pole u mě za barákem je mnohem zajímavější. Klasické Deadpoolovské dobrodružo s výborným Wolvim a velice fajn vážným mini příběhem, ale taky s pár vcelku výraznými problémy. ()

TheHofi

Deadpool se už v trailerech označil za spasitele Marvelu. A vite co, povedlo! Už dlouho jsem nezažil ze by se cele kino takhle nahlas smálo a ja s ním. Tady je vše na jedničku: akce, humor, dokonalý hlašký, emoce, herci a jejich výkony, hudba ktera je naprotsto dokonalá a ústřední duo ma skvělou chemii. Ja fakt nevím co bych tomu filmu vytkl, snad je to ze to tak rychle uteklo a byl konec. Opravdu velká pecka u ktere se budete bavit. A doufám že se Deadpool a Wolverine opět vratí, aby ukázali, že komiksový filmy furt stojí za to 100%. ()

melloun

Marvel universe pro mě skončil v End game, pak už jsem toho moc neviděl. Naštěstí jsem ještě zkusil seriál Loki, který je pro děj nového Deadpoola klíčový. Ono všeobecně musíte mít něco nakoukáno a znát trošku hollywodského zákoutí, aby všechny ty vtipy a narážky neprosvištěly jen kolem. Je to psina a to doslova. Tolik jsem se dlouho nezasmál. Nejlepší komedie za dlouhá léta. Marvel/Disney to asi nevytrhne z jejich vytyčené cesty, no snad se aspoň někdo chvíli zamyslí, že filmy se mají dělat pro diváky a pro fanoušky. # ČSFD víkend 2024 ()

Erumocio

Reynolds pokračuje v krasojízdě a i napotřetí se mu to podařilo. Tady se totálně urval ze řezězu. Je to větší, nahláškovanější a eRko šťaví do poslední kapky. Aniž bych cokoli spoileroval, tak si cením hned několika věcí. Dobře si pohráli s vrácením Wolverina do univerza. Camea jsou dobře načasované a hlavně potěší. Film ani na minutu nenudí. Chci další. ()

JoSte

Mělo to své momenty, ale stejně tak i hluchá místa. Dobré nápady vyvážila na druhé straně jistá šablonovitost a bezduchost. ()

FeriusParfax

Velké překvapení. Jelikož nejsem fanda Marvelovek a podobných, tak jsem se na první film z ČSFD víkendu moc netěšila. Ale naprosto předčil má očekávání. Celou dobu jsem se usmívala jak blbeček, až mě na konci filmu bolela pusa a břicho. Dostala jsem i několikrát záchvat smíchu, což se mi u komedie nestalo ani nepamatuju. Naprosto nekorektní, černý, cynický humor plný sprostot a narážek. Nejvíc se mi líbila bitka v autě s perfektně zvolenou hudbou a scéna s Deadpooly. Tohle bylo úplně jiné kafe než vychvalovaní The Boys. Úplně se upustila uzda a studio se rozhodlo svézt se pro změnu na vlně úspěchu. Zjistili, že si svým „korektním“ stylem serou do vlastního hnízda a nastal čas uklidit. Chystám se na to jít tento týden znovu do kina a už se nemůžu dočkat. ()

Valeria_D

Asi už nemám co dalšího bych dodala...v recenzích už je tu vlastně vše popsáno. Takže můžu jen přidat za sebe: pokud jsi fanda Marvelovek, bere tě humor Deadpoola a zároveň strohost (v dobrém) Wolverina, máš rád/a překvapivé momenty a wow efekty, tak na tohle dílo koukni, protože to prostě stojí za to :) ()

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

19.08.2024

Dominance na tržebním vrcholu po spanilé krasojízdě končí. Nový hororový snímek Vetřelec: Romulus od Fede Alvareze (Smrt ve tmě), jenž pochválil i otec série Ridley Scott, překonal všechna očekávání… (viac)

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

12.08.2024

Bylo to jen otázkou času. Tržby letošního marvelovského hitu Deadpool & Wolverine režiséra Shawna Levyho (Free Guy: Hra na hrdinu, Projekt Adam) se nabalují jako sněhová koule a už třetí víkend… (viac)