Poté co přežila útok Godzilly na San Francisco Cate šokuje další skandální tajemství. Obklopená řadou hrozeb se vydává na dobrodružné pátrání po celém světě za pravdou o své rodině a tajuplné organizaci zvané Monarch. (Apple TV+)

Johny M.

První 2-3 díly mi přišly fajn, super atmosféra a navnazovaly na něco, co nakonec nepřišlo. Zbytek vyjma posledního dílu byla vcelku slabota. Příběh okolo je celkem trapná omáčka, která se navíc samozřejmě neobešla bez nuceně obsazený černošky (ač jinak pěkná holka) a nějakýho toho lesbení. Celkově casting je povedenej (oba Russellové) a titání fight v závěrečný epizodě je sice krátkej, ale na seriál povedenej. Proto bych rád další řadu... ()

E lan

Ani výborný první a především poslední díl série nemůže toto dílko vytáhnout nad průměr. Zoufale málo se toho v příběhu děje, postavy jsou trochu nelogické a giantů/godzil je zde spolu s triky opravdu pomálu. Takže nuda nuda, šeď šeď. Škoda, trailer m dostal… ()

Demonic189

Úvodné dva diely super, ale po nich to išlo hooodňe do hovien. Mladí herci doslova na přesdržku, telenovelová zapletka, kóóóópa kecov a doslova minimum monštier. Samozrejme muselo dojsť aj na povinnú propagandu LGBTI. Ako tak to celé zachraňujú posledné dve časti a vždy charizmatický Kurt (snaď sa ešte uvidime!).... ()

vikino1

Ty vole nuda k posrání. Člověk se těší na Godzillu a ona tam je v první seríi snad 3 minuty. Všichni až na Russela tam furt jen brečí, hledaj tatínka, maminku, brášku, sestru. Do toho musí být ne jedna ale hned dvě důležité postavy LGBT. Tohle má být v seriálu o Godzille ? Stará linka mě baví o jednu hvězdu víc než ta z 2015. Ale i tak dávám 1. ()

BFG2000

Taková v podstatě nepovedená pohádka s místy tak debilním scénářem, že i Dallas je proti tomu skvost. Škoda. Kdyby se toho chytl někdo schopný, dostalo to rating R, nebylo to o rodinných patáliích, mohla to být pecka. Snad druhá série ani nevznikne. ()

Telemachus

Strašně moc chci dát 5*, protože si to s tématem hraje královsky a duo Russell/Russell je casting snů, ale kurvadrát... Proč to museli zabíjet těmi GenZ snowflakes? Protivnější a blbější bandu teenagerů, aby člověk pohledal. ()

Loksian

Ve zkratce - nudný pokus o nalákání na Godzillu, která zde skoro vůbec není.                                                Podrobněji - Seriál by mohl dobře fungovat, kdyby byl o trochu kratší a soustředil se ne tak na společnost Monarch, ale na monstra jako taková. Takhle tu máme 10 dílů, kdy minimálně 3 epizody byli kompletní ztráta času, kdy se děj nikam neposune a zároveň se ani nic zajímavého/nového nedozvíme. Na druhou stranu pár epizod, kdy se zaměřujeme na minulost a první setkávání se s monstry působí dobře. Zároveň vidím i velký rozdíl v generačním (dějově) obsazení. Wyatt Russell, Anders Holm a Mari Jamamoto fungují v padesátkách skvěle a většina jejich scén dávala dobrý pohled na to, jak vlastně Monarch začínal. Naopak obsazení v současné dějové lince mi vůbec nesedlo. Kiersey Clemons na mě po pár dílech nepůsobila už jen nudně, ale dokonce extrémně otravně. Pokud byla vize tvůrců postavit seriál na dialozích, tak jsou postavy klíčové, tady je spíše nezajímavé rodinné drama mezi pohřešovaným otcem a jeho dětmi. Naopak zde chybí téměř jakákoli akce a monstra o kterých se pořád mluví,  zůstávají pouze v tom dialogu a ne v obraze. Pokud si pamatuji správně, tak se Godzilla ukázala z celého 7 a půl hodinového seriálu (uvedeno zde na csfd) pouze 4x a vždy jen na pár minutek, ostatní titáni se také objevili na pár minut a jejich role nepůsobila vůbec důležitě a vlastně o nich nevíme nic jiného, než že vylezou a zase zalezou. A to by se dalo říct i o tomhle seriálu, tak jak vylezl, tak i zalezl.  3,5/10 ()

DoubleJack

Vrátit se do světa monster bylo pro fanoušky žánru příjemné, i když místy plitké. Celý tento výlet kazí zejména dvě věci. První jsou velmi slabé motivace postav, což ve finále vyznívá, že se postavy náhodně rozhodují podle toho, co je zrovna za počasí. Druhým negativem jsou pak nekonečné flashbacky, které neuvěřitelně tříští děj a pozornost. O to smutnější byl fakt, že často byly flashbaky podstatně zajímavější než ústřední děj. V úplném závěru nás sice čeká zasloužený payoff, ale nemůžu se ubránit pocitu, že kdyby měl seriál polovinu dílů, mohlo by to vše vyznívat s mnohem větším tahem na branku, aniž by to mělo jaékoli negativní dopady. Takhle je to někde mezi dvě až tři, záleží na tom jestli prší nebo je slunečno. ()

Filmaris

V celku fajn, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že mi to prišlo ako zbytočnosť, ktorá nemusela vzniknúť. Postavy sú celkom dobré, vizuálne spracovanie fantastické, príbeh ma slabé aj silné momenty, ale pokojne sa to dalo spraviť do 7-8 epizód a výsledok by bol rovnaký.  Skákanie z minulosti do súčastnosti a naopak mi miestami liezlo na nervy a nie vždy to bolo v tom správnom momente. Zápletka okolo Monarchu dobrá, ale veľké množstvo informácií mi prišlo nezaujímavých a neraz ma seriál strácal dosť nudnými scénami. Najviac to za mňa ťahalo duo Kurta a Wyatta Russellových v úlohe starého a mladého Lee Shawna. Monštrá tu sú naozaj len na krátky čas a takú Godzillu či Konga si veľmi neužijete, ba až vôbec. Ako doplnenie príbehu obstojné, ale nič podstatné. Obyčajný priemer, ktorý dúfam, že nebude pokračovať. Radšej budem sledovať tento vyvijajúci Monster Verse v podobe ďalších filmov. ()

jack_scott

Mix fajn příběhu, dobrých efektů - a neuvěřitelně protáhlé konverzační sračky, která nic nepřináší. Chápu, že pro dámské publikum to může být fajn, ale keců o pocitech a naprosto nepodstatných věcech je v každém dílu tak minimálně 60% stopáže.  40% - jako fanoušek Godzilly přidávám jednu navíc, ale reálně je to fakt maximálně 50%. Škoda. ()

Kebabkony

Průměrný děj a otravný postavy, který bych chtěl uškrtit. Monstra jsou hodně v pozadí a jsou tu spíše ve flashbacích. Doslova trailer je lepší než celý tento seriál. Hodně velká nuda. 4/10 ()

j.sorensen odpad!

20 letá holka, která se naučila ovládat maximálně tak instagram a tiktok, prolamuje kódy ještě rychleji, než ve své době Neo. Na tohle sem se těšil, čekal, až vyjde poslední díl a nakonec stěží dokoukal první... ()

argo.smile

Dúfam, že ďalšia séria nevznikne. Keby toto bolo pod Netflixom tak by to dávno stopli. Takéto zničenie Univerza som veru nečakal. Sklamanie. ()

Rogamko

Čakal som na tento seriál s veľkým nadšením a ako vždy trailer veľmi navnadil. Kedže mám Godzillu a Konga ako postavy veľmi rád a filmy s nimi boli výborné tak som si myslel že sa tu dozvieme toho ešte o niečo viac či už o Godzille alebo Kongovi. Žiaľ mám zmiešané pocity a ani neviem ako by som opísal celý seriál. Začnem asi tak že prvé dve časti boli veľmi fajn ale potom sa to dostalo niekam kam asi nikto nechcel, monštrá žiadne, postavy nemastné neslané až na mladého a starého Russela tí boli fajn, ako pozitívum beriem to že sa prelínali časové úseky, ale to je asi tak všetko napätia bolo málo, hlavnú hrdinku som čakala že niečo zožerie bohužiaľ nestalo sa, do toho čo sem tvorcovia zas zakomponovali sa vyjadrovať nebudem, kedže je to trend asi modernej doby ( lesbička a  postava tmavej pleti ). Myslel som si že dostaneme viac monštier, viac akcie ale najviac akcie bolo v poslednej časti kde svoje málo dostala Godzilla vs Netopier a ukázal sa aj Kong ale to je asi tak všetko, bolo toho žalostne málo. Seriál si svojim záverom pýta druhú sériu ale ak bude ako táto prvá neviem neviem. 5/10 ()

MartinReno

Najsamprv to vyzeralo celé tajomne a nádejne, no natiahlo sa to do nudnej stopáže a až na tých zopár vydarených efektov to bolo mega o ničom. Otravná superkorektnosť samozrejme nemohla chýbať a hercom som neveril ani nos medzi očami. Pre mňa len ďalšie sklamanie. ()