Seriál vypráví o královské rodině Inhumanů, rasy geneticky vylepšených lidí, kteří byli představeni již v seriálu Agenti S.H.I.E.L.D. Královská rodina v čele s králem Black Boltem (Anson Mount) žije na Měsíci ve městě Attilan v utajení před obyvateli Země. Příběh začíná ve chvíli, kdy bratr Black Bolta Maximus (Iwan Rheon) zorganizuje převrat a zbytek královské rodiny je nucen uprchnout na Zemi na Havaj. Zatímco se členové rodiny snaží najít jeden druhého a seznamují se se zcela neznámým prostředím, Maximus za nimi vysílá své spojence. (Adasin)

Adasin

Věděla jsem, že po příběhové stránce nemůžu čekat nic extra (což se bohužel potvrdilo), tak jsem se aspoň těšila na schopnosti Inhumanů, a tam je to zklamání o poznání větší. Následuje SPOILER: Gorgonova kopyta schovali hned, jak to šlo, Triton tam nebyl skoro vůbec, Karnak ničím neoslnil, Crystal schopnosti použila jen v nejnutnějších případech a ještě minimálně, stejně tak např. Mordis nebo Black Bolt, který za celých osm (!) epizod promluvil jen třikrát - ani jeden z nich nedostál své pověsti. Nejvíc mě pak "dostali" s Medusou. Díky ní jsem si celkem oblíbila Serindu Swan, ale oholení jejích vlasů už v první epizodě jim asi neodpustím. Konec SPOILERU: Je tam spoustu zajímavých momentů, které ukazují, jak dobrý příběh to mohl být. Ani celkem slušné finále to nezachrání. Měli zůstat u filmu, nebo to nedělat narychlo a počkat, pokud vím, tak po seriálu nikdo bezmezně netoužil. Uvidíme, jestli se to zlepší, pokud někdo schválí další sérii. Upřímně by mi to ale přišlo dost nefér vůči jiným daleko kvalitnějším seriálům, které se zaslouženého pokračování nedočkají. P.S: Taky bych chtěla mít teleportovacího psa. 5/10 ()

Yancl

Tohle že je z dílny Marvelu ? Hodně velké odbočení. InHumans se kvalitou hodí k nočnímu vysílání na Prima Cool jako seriál k vyplnění vysílací pauzy. Viděl jsem všechny seriály od Marvelu, které mají laťku hodně vysoko. Tento seriál je opakem. Tahle hrůza mi připadla jako na rychlo slátaná rychlokvaška (vždyť i herci mají celou první sérii stejné oblečení). Za mě osobně zklamání. Plusem je určitě samotný námět InHumanů, jejich schopnosti a tak trochu očekávání jak to asi dopadne, díky čemuž jsem se dokázal dívat do poslední dílu. A ten roztomilý přerostlý bulldog se schopností teleportace :) Zbytek je bohužel špatně, místy se na to nedá dívat, jak hloupé to je. Myslím, že druhá řada jen tak nebude a tahle partička upadne v zapomnění. [40%] ()

Dolby.130

Trochu som čakal viac ale celkom sa dalo. Akcia no nič moc, dej ako celkovo dalo sa. Maximus je pekný hajzlik ale Black Bolt sklamal čakal som že bude viac trvať s takým hlasom a on za celu seriu povedal dve slova. Ale chýbala tomu seriálu duša ale nebolo to najhoršie dalo dá. A v podstate je mi jedno či bo bude aj pokračovať ale dávam 4*. ()

kenkaku

Za sebe spíš zklamání... možná je chybou se pokusit seriál srovnat (u mě s Agenti S.H.I.E.L.D.), ale to co předvedli Inhumans je přinejlepším slabota. Celé to působí hrozně lacině a přímočaře. Žádné překvapení (a zvraty typu "kde se vzal, tu se vzal" mě neberou). Co asi zamrzí nejvíc je takové zvláštní pojetí pro děti. Vím, že je to možná jen dojem, ale na mě to tak působí. "Agenti" jsou mnohem víc propracovanější a zajímavější. Co mě až na půdu unavuje je to moralizování (a kecičky) jen aby to bylo dostatečně výchovné. Díky bohu za střídmý počet epizod. Je vidět, že ani produkce sama tomu nevěří a čeká na reakci diváků. ()

Gogo333

Už TRL nevypadaly nijak extra a seriál je na tom stejně. Black Bolt v podání Ansona Mounta je sympoš, čemuž se není co divit, když zářil už jako Cullen Bohannon v HoW. Medusa než ji ostříhaj tak je taky fajn. Příběh docela ujde, ale provedení, kdy postavy pořád běhaj sem a tam a zase zpátky je docela otravné. Určitě šlo ze seriálu vytěžit daleko víc. Ani jako slabá náplast za Heroes to nefunguje, naštěstí o náhradu Heroes se postralo fajnový The Gifted. Pokud se stane zázrak a někoho to napadne prodloužit, tak budu koukat dál, ale zrušení mi vadit nebude. Teď mě zajímá, jak na to budou reagovat Agents of S.H.I.E.L.D., kteří tento seriál vystřídají. Předpokládám nějaký začlenění, když s tím ABC tak hnalo do TV. ()

• Ve filmovém světe Marvelu se rasa Inhumans objevila již ve druhé řadě seriálu Agents of SHIELD (od r. 2013). (Ratemus)
  • Prvotním plánem Kevina Feigeho bylo převést Inhumans na velká plátna, kde by se staly součástí Marvel Cinematic Universe. Avšak po opakovaném přesunutí premiéry se od tohoto plánu upustilo a Inhumans se podívali na televizní obrazovky. (CrypzzXD)
  • Týmové seskupení Inhumans se poprvé objevilo v roce 1965 v komiksovém sešitu "Fantastic Four #45". (Bube1)

Kdo si zahraje Inhumans?

Kdo si zahraje Inhumans?

01.03.2017

Agents of S.H.I.E.L.D. na podzim dostanou vzdáleného bratránka. Stanice ABC totiž vyšle na obrazovky Inhumans, další marvelácké superhrdiny, které lehce nakousnul právě seriál s agentem Coulsonem.… (viac)

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

23.01.2017

Studio 20th Century Fox se práv na X-Meny jen tak nevzdá, takže je Marvel pomalu začal nahrazovat Inhumans. Rasa superlidí, kteří vznikli při experimentech mimozemské rasy Kree, se objevila už v… (viac)

Marvel oznámil své plány do roku 2019

Marvel oznámil své plány do roku 2019

28.10.2014

Dva týdny zpátky jsme se dozvěděli comicsové plány DC a nyní je oznámil i Marvel, který proti Wonder Woman, Flashovi nebo Justice League nasadí řadu nových superhrdinů i události nejvyššího kalibru.… (viac)