Hrajú
Alwara Höfels
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Cudzinka (2010)
Fakjú pán profesor (2013)
Bolest bez příčiny (2009)
Imogen Kogge
Najlepšie filmy:
Nočné stretnutia (1999)
Naboso (2005)
Zóna záujmu (2023)
Katharina Marie Schubert
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Shoppen (2006)
Dárek bohů (2014)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Karsten Antonio Mielke
Brazília
Christoph Bach
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Carlos (2010) (TV film)
Shirley: vízie reality (2013)
Finsterworld (2013)
Johanna Gastdorf
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Náš vodca (2008)
Nikdy neodvracaj zrak (2018)
Martin Brambach
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Comedian Harmonists (1997)
Predčítač (2008)
Tabea Willemsen
Najlepšie filmy:
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Marie Burchard
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zlodejka kníh (2013)
Stretávka (2018)
Miesto činu (1970) (seriál)
Gitta Schweighöfer
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Krakonošov poklad (2017) (TV film)
Robert Schupp
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Les pro stromy (2003)
Poď sem (2006)
Wolfgang Pregler
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Posledné dni Sophie Schollovej (2005)
Rosenstrasse (2003)
Nicholas Bodeux
Najlepšie filmy:
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)
Môj otec (2003) (TV film)
Ten kluk potřebuje na vzduch (2018)
Jesse Albert
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Adidas versus Puma (2016) (TV film)
Zlato Rýna (2022)
Mackie Messer - Žebrácký film Bertolda Brechta (2018)
Rainer Furch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dárek bohů (2014)
Aenne Burdová - vzory sily (2018) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Christoph Jungmann
Najlepšie filmy:
Lotta a vysněná cesta (2010) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tichý les (2022)
Vico Magno
Najlepšie filmy:
Len kosť a koža (2019) (TV film)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Nikita Vasilchenko
Uzbekistan
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Autobahn (2016)