Zpěvák a zpěvačka z malého města si nenechají ujít příležitost, splní si sen a zúčastní se největší pěvecké soutěže na světě. (Netflix)

ESW

Detinska naivní parodie na Eurovizi, Island a soutěže všeho druhu, která urve naprosto všechno, co se da najít v hrudníku. Pro úsměv McAdams by měla být vikingska křížová výprava! Takový islandsky Heavy trip. Radost! ()

R.O.man

Na tento film som dostal skvele odporucanie. Prvotny sok bol ked som sa dozvedel ze Will Ferrel bude hrat v Eurovision - chlapil ktory zapasuje iba do blaznivych a strelenych komedii - tak ako volakedy Jim Carrey. No druhy sok nastal po prvej polhodine sledovania... ta komedia ma smrnc a je strasne chytlava. Opisuje strastiplnu a podivuhodnu cestu dvoch Islandanov az do zaverecneho grandiozneho finale. Vo filme sa splieta laska, nenavist, tuzba po vitazstve, sutazivost ale aj laska v rodine a domoviny. Mozno by som viacej uvital troch viacej zo zakulisia samotnej Eurovision, no i tak, film ma vobec nesklamal. Naopak, velmi pozitivny dojem aky som mal naposledy pri Mamma Mia. Pesnicky su uzasne, grandiozne a catchy - ci uz prespievane originaly od Abby alebo aj pesnicky od jednotlivych sutaziach. Sranda je, ze som ani Pierca Brosnana nespoznal, haha... Ak by som mohol tak by som dal 6*! ()

Nathaniell odpad!

Will Ferrell nebyl nikdy extra dobrej herec. Má divnej ksicht, není sympatickej, nemá charisma a kdyby se nenarodil, byla by to pro svět menší ztráta než absence pošťáckého poslíčka číslo 924... ... Každopádně jeho spolupráce s Netflusem, kterýžto je ocelovou jistotou zkurvený sračky bez ohledu na jméno, kvalitu, či sebelepší herce a režii, to muselo na 99% dopadnout ZKURVENĚ... No a taky dopadlo... .... Will Ferrell si psal scénář sám a, kurva, tyhle sračky nebyly vtipný NIKDY. Jo, ten rusák celkem ušel, ale u filmu kterej má 2 hodiny, to nestačí. A poslední písnička na konci to taky nezachránila. Chápu, proč s tím Netflus nechodí do kina, MOOOC dobře to chápu. ODPAD. ()

Mkartaylas56

Ve své podstatě dost obyčejná a místy dost bizarní rom-com říznutá muzikálem, která si mě ale díky své nápaditosti, úžasné hlavní dvojici, překvapivě zábavnými a místy i silnými hudebními čísly a ohromně příjemným vibem neskutečně získala a já jen děkuji tvůrcům, že mám díky nim nové guilty-pleasure! 75% ()

mikhail

Ferrelov humor... on točí také kraviny a napriek tomu to pozerám :) . Aj za úžasnú Rachel McAddams (My Mariane) , "ruského leva'" a za božskú grékyňu dávam 4*. ()

Joe16210

Film sice neukazuje Eurovizi v reálné situaci, ale jako komedie je to dost dobré. Navíc je zde plno originálních písní napsaných přímo pro film, což dodává filmu trochu té autenticity. Je třeba to brát jako komedii, pak se budete dobře bavit. Dvojice Will Ferrell a Rachel McAdams spolu funguje velmi dobře. Takže takhle za mě klidně ano. ()

PAVLIS

Film natočený z mého pohledu v „paralelní realitě“, kde je Eurovize uctívanou soutěží, přitom ji ale ani neadoruje ani vyloženě neparoduje. Jen si jede svou ohranou šablonu plnou záměrných klišé o dvojici přiblblých Islanďanů, toužících po úspěchu, která ale dokáže na konci odměnit a párkrát dobře pobavit. Škoda jen, že není vtipnější, a zároveň pár trapnovtipů nebylo vyškrtnuto. A že Rachel k sobě nedostala místo Ferrela nějakého uvěřitelnějšího herce. ()

Arkagas1989

Film, který jsem viděla už před delší dobou, ale jelikož jsem se skvělě bavila, pustila jsem si ho dnes znovu, i když jen do pozadí. Tahle komedie nejen zahřeje u srdce díky obsazení, zmíňce ČR a hudbě, ale konečně je to po dlouhých letech komedie, která má spád, není úplně stupidní a přesto pobaví. Navíc většina songů co zde zazní jsou vážně super a vraždící elfové nakonec? Bomba. Komedie, kterou jsem si užila a kterou si klidně pustím ještě několikrát. ()

Ivoman

Rozporuplné. Opět film, kterému by slušela buď verze na vážno nebo opravdová komedie. Takovýmu "mišmaši" prostě něco chybělo a něco přebývalo. ************************** Tak jo, dostali jste mě, za ty perfektní písničky nakonec dávám plný počet. To když prostě vynecháte půlku filmu a budete se dívat jen na sekvence, kde se chystá ke zpěvu a následně zpívá, to je prostě nakonec bomba. ()

Oxyuranus

Přiznám se, že Eurovizi nesleduji, protože trpím předsudkem toho, že se jedná o lacinou show, ale díky tomuto filmu se na ni podívám. Zpět k filmu. Filmy Willa Ferrella mám moc rád a tohle se mu teda opravdu povedlo. Opět zde hraje takového naivního troubu a v téhle rovině ho mám asi nejraději. Film je nabitý skvělou hudbou a vystoupeními, jak tady někdo poznamenal, v podstatě bez záporáka. Tenhle film prostě hladí po duši. A titulní píseň Husavik (My Hometown) je teda neuvěřitelná. ()

cernakus

Z Eurovize si nikdo srandu dělat nemusí. Ta je tak trapná, že si ze sebe udělá srandu sama. Takže tohle je jen další mírně romantická Ferrellovka, která se vcelku dobře kouká a která má možná trochu přepálenou stopáž. Více od toho nečekejte. Na odpolední nebo večerní nudu je to dobré. 60% ()

Mišísek

Od tohoto filmu jsem moc neočekávala. Ale nějak jsem předpokládala, že bude o Eurovizi. Ale to vůbec nebyl. Byla to ztřeštěná komedie (které moc nemusím) zasazená do světa "Eurovize", až na to, že takhle prostě Eurovize nefunguje (hlasování, zkoušky, finále)... Co bylo pozitivní, bylo herecké obsazení a i písničky (ač některé byly na Eurovizi moc "americké"). Tím to ale tak končí. Ten příběh byl prostě... no blbost, řekněme si to takhle. Nebyl dost propracovaný na to, aby mě nějak dojal, nebyl dost vtipný, aby mě rozesmál. A ty zvraty? Prostě ne. Tohle za mě bylo obrovské zklamání, neboť mě napadá spoustu způsobů, jak to šlo udělat lépe. Bohužel. ()

maniacxl

Na to,že Ferrella jako herce k smrti nesnáším,tak film jako celek jsem ustál na velkou pohodu.Skvěle mi to totiž vyvážila Rachel.Eurovizi sleduju pravidelně,tak i možná proto mi nevadily některý chybky.Třeba českej moderátor vypadal jak turek namíchanej s arabem.Obrovský plus a vlastně hlavní prim filmu jsou fakt výborný písničky.Bravo!Pozadu není ani vizuál,opravdu si dali záležet na tom,aby to vypadalo tak jako ve skutečné Eurovision Song Contest.Netřeba dál co rozmazávat,tak sluchátka na uši,nebo osolit domácí kino a a a přeji příjemnou zábavu.80%. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů