Nezabudnuteľná cesta

• Česko Dlouhá cesta (viac)

Pokaždé, když do malého přístavního města Beaufort v Severní Karolině zavítá jaro a vítr zavoní piniemi a mořem, vzpomene si Landon Carter na svůj poslední rok na střední škole a na dívku, která změnila celý jeho život. Na Jamie Sullivanovou. Byla vážná a konzervativní, její otec, reverend baptistické církve, ji vychovával přísně a bohabojně a Jamie jako by vůbec nezajímalo, že se jí ostatní spolužáci po straně posmívají. Zato Landon byl tehdy bezstarostný větroplach, který se potloukal s kamarády, vymýšlel klukoviny, nedělal si žádné plány do budoucna a upřímně řečeno si příliš nevěřil. Přesto se jednoho dne život těchto dvou mladých lidí osudově protnul a mezi Jamie a Londonem se zrodila láska. (oficiálny text distribútora)

Jacinda

Možná že mám trošku zkreslený názor, protože to byl první film, který jsem viděla s mým expřítelem, ale stejně dávám 5 hvězdiček. Velmi citlivě podaný film s klasickou tématikou: Hoch - Frajer a gauner -> transformace-> zamilování do puťky... Přesto je v lecčem lepší než ostatní filmy tohoto typu. Měla jsem strach, že na konci budu brečet a jsem ráda, že mě ušetřili dlouhého a pomalého a smutného odchodu... ()

GILLWANDER

No dobre, bolo to miestami dojemné, niekto by povedal, že mu to až srdce trhalo (v mojom prípade nie) no stále je to len láskou ovenčaná tínedžerská zlátanina, ktorá vábi diváka akousi vierou do života, vierou, že sa napraviť charakterovo dá hocikto aj najväčší hulvát na škole. A to už nevravím o deji, ktorý bol tak strašne presladený, že by ste z neho mohli vyrobiť hektolitre sirupu. Hlavný aktéri boli celkom slušný, no občas zo seba robili debilov. Na štyri plné hviezdy to nie je, tri a pol už len kvôli tomu, že to bolo pozerateľné a len sem tam ma nuda škrtila. Na druhú projekciu to žiaľ nevidím. 65% ()

castor

Bad Boy s tváří podobné té Timothy Olyphanta a Boha milující nicka Mandy Moore v přeslazené a nedopečené story ohraného tématu. Klišé na klišé.. Obujeme červené střevíčky, otevřeme Bibli a něco od Shakespeara, pustíme popový soundtrack, popláčeme si a budeme dumat, zda-li si to ty *** zaslouží!! Asi nezaslouží.. ()

aluna

Limonádkovitej pičus s nejhorší poslední dvacetiminutovkou pod Plutem a trošku originality a realistična abys teleskopem pohledal. Takový extrémní příklady zastupitelů jako vody a oleje nemísitelných sort mládeže jsou fakt k popukání a Mandy Moore se celou dobu tvářila, jako když má v zadince zaraženej růženec. Ale možná jí ho přinesl Christopher Walken a ona ho jen ukryla na to jediné místo, kam mohla. Nejdřív jsem myslela, že to bude vyvražďovačka typu Tajemství loňského léta, kde budou rukou nakrknutýho vozíčkáře postupně právem masakrováni všichni zúčastnění. Dávalo by to větší smysl. ()

T2

Rozpočet $11,8miliónaTržby USA $41,281,092Tržby Celosvetovo $47,494,916║ nakoniec moc chytilo, dojemné, silné, na prekvapenie Shankman to zvládol nad mieru a neotrávil "vyumelkovaným" príbehom ako som spočiatku čakal, Mandy Moore je zlatá /80%/ ()

• Píseň, kterou pouští Jamie v rádiu při jízdě autem „If You Believe“ zpěvačky Rachael Lampové můžete slyšet na soundtracku. (HellFire)