Ve filmu Motel smrti 2, který dějově předchází Motelu smrti z roku 2007, se seznámíte s krvavou historií hotelu pana Smithe. V hlavní roli se představí Agnes Bruckner (Vzorek pro vraždu). Caleb, jeho přitažlivá snoubenka Jessica a jejich nejlepší kamarád - sarkastický Tanner neočekávají od motelu Meadow View Inn nic víc, než tvrdé matrace a nevkusnou výzdobu. Nikoho z nich by vůbec nenapadlo, že to ve skutečnosti není žádný obyčejný motel, ale děsivá past. Ubytovaní hosté jsou tu brutálně mučeni a vražděni, zatímco sadistický maniak pan Smith a jeho chtiví kumpáni krvavá jatka za účelem zisku natáčejí. Začíná smrtelná hra kočky s myší, ve které musí tři mladí přátelé bojovat doslova o holé přežití. (oficiálny text distribútora)

MareT.

Pro mě byl první díl překvapení roku (trošku přeháním...) a dvojku jsem si stáhl hned, jak jsem mohl. NO co říct na prequel, který má klasický "virus" v podobě konceptu. Ve filmu totiž není důležité, CO se děje (to totiž ví všichni z prvního dílu), ale JAK se to děje. Což znamená, že před náma je jen nastavovaná kaše, což v rámci žánru mi vůbec nevadí. ALE! Tvůrci na to šli špatnou cestou, trošku zapomněli, že i když se děj odehrává před jedničkou, my už víme, o co tady kráčí a tudíž nám nemusejí vysvětlovat 40 minut, o co vlastně půjde. Ano, veškerá akce začíná po bezmála třičtvrtě hodině, což je vzhledem k stopáži, celkem odstrašující. Suma sumárum, kdyby se objevovaly více scény "jsme v úzkých", bylo by to koukatelnější a tudíž, pokud se vám jednička líbila, tak přesně ze stejných důvodu se vám dvojka líbit nebude. ()

YumiOkami

tenhle dil se mi mozna libil vic, nez predchozi. nejvice me vice zaujala backstory psychopatickeho vraha a majitelu motelu - aneb jak se z prodavani klasickych porno filmu stane prodavani snuff movies. — v prvnim dile se mi nelibil rychly konec, to same se mi nelibilo i v tomto prequelu. nevime, co se nakonec stalo s jessicou, kde skoncil mr. smith (byl porad manazer v motelu, nebo to prenechal masonovi z prvniho dilu?), atd.. proste otazky, na ktere se nikdy nedozvime odpoved. a to je skoda. || ❝𝐈𝐟 𝐲𝐨𝐮 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐚𝐧𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠, 𝐝𝐨𝐧’𝐭 𝐡𝐞𝐬𝐢𝐭𝐚𝐭𝐞 𝐭𝐨 𝐬𝐜𝐫𝐞𝐚𝐦.❞ 📼🩸 ()

cariada

V podstatě se dalo čekat, že než udělat pokračovaní, které stejně nemělo smysl, jelikož tam nikdo nezbyl. Tak že dvojka bude o tom jak to začalo. V podstatě je to stále stejné a jen se dozvíme co a jak. V motelu na samotě šmírovali a natáčeli lidi při sexu a prodávali to na kazetách. Jeden zákazník si tam vezme ženskou sváže jí a ubodá oni to vidí a řeší co udělají. Chlápka zajmou a ten jim řekne, že má smůlu, že zrovna narazil na šmíráky a nabídne jim, že by mohli natáčet vraždy. On že to bude dělat. Jak se rozhodnou je jasný. Přijíždí další pár či spíše trojice, jenže oni nahlásí jen, že jsou dva. Což samozřejmě vyvolá mezi šmíráky poplach, jelikož je nezvaný host vyruší, když už na to chtěli jít. Je jasné kdo přežije. Poměrně se divím, že poldové tam nic moc nenajdou a motel za pár týdnů opět otevírá svojí pohostinou tvář. Průměrná podívaná. Jsem zvědavý jestli tvůrci přijdou z dalším dílem. ()

Petulka88

Další zbytečné pokračování aneb banda debilů pobíhá po lese s pytlama na hlavě a dělají bububu. Je až neuvěřitelné jak je tento film zabydlen neskutečným stádem blbců. Hlavní hrdinka je aspoň pěkná, ale ostatní to je děs a hrůza. Její přítel je trapák, ovšem jeho kamarádovi z dětství nesahá ani po kotníky. V něm je totiž role velkohubého černocha dohnaná do naprostého extrému. Po půl hodině bych byl sám ochotný někomu zaplatit, aby ho už konečně zabil. A záporáci? Majitelé motelu jsou jemně retardovaní a jde z nich děs asi jako z mokrejch banditů ze Sám doma. Jediná postava, která mě dokázala pobavit byl maniakální zabiják Smith. A to tím, jak se úporně snaží být drsňák a vypadat cool. Ve výsledku je to opravdu sranda, když pozorujete jeho snahu se všelijak ďábelsky šklebit a do toho ještě pronášet věty jako: ,,Miluju, když se třesou strachy!", nebo ,,Připomínáš mi jednu holku z Little Rock. Ta táááák krásně křičela..." Ve filmu samotném se toho moc neděje a když přece jen, je to podané naprosto nezajímavě a nudně. Ani první díl mě nijak nenadchnul, ale je to stokrát lepší než tenhle blábol. ()

Matros

Mohlo to být mnohem horší. Celkem sledovatelný prequel, který je o něco málo slabší než jednička.A navíc se mi zdálo, že hlavní hrdinové vzali občas rozum do hrsti, ale žádná sláva to nebyla. Upřímně jsem ale byl překvapený, že zrovna motel smrti nezůstane jen u původní jedničky.. A třeba to nakonec bude trilogie. Kdo ví ?.... ()