Nikto jej neverí. Nič ju nezastaví.
Jill jedného dňa zistí, že jej sestra bez stopy zmizla. Sériový vrah, ktorý Jill uniesol pred rokom, sa zrejme vrátil a chce sa jej pomstiť. Aby zachránila sestru, Jill musí celkom sama vypátrať únoscu a znova mu čeliť tvárou v tvár.
Pred rokom uniesol Jill záhadný muž a vrhol ju do hlbokej jamy plnej mŕtvol svojich predchádzajúcich obetí. Ako jedinej sa jej podarilo únos prežiť, pretože spoznala páchateľovo tajomstvo. Rok po tragickej udalosti rovnako záhadne zmizne aj jej sestra Molly. Jill je presvedčená, že únosca sa vrátil. Jej sestru zrejme čaká rovnaký osud a do zajtrajšieho dňa môže byť mŕtva. Polícia jej, tak ako predtým, neverí a Jill nezostáva nič iné, len začať pátrať na vlastnú päsť. Podarí sa jej však do dvanástich hodín nájsť vraha a zachrániť sestrin život? (TV JOJ)

Mortishka

Určite nie som sklamaná, po prečítaní negatívnych komentárov som mala chuť si to pustiť už len preto lebo viem že vždy sa moje názory na film dosť odlišujú..a veru dobre som aj spravila. Je to slušný Thriller, dej šlape ako má, herečka nezaostáva okrem toho že je veľmi krásna sa do tejto postavy naozaj vžila. Len mi tam troška chýbalo vysvetlenie prečo dotyčný pán vrah tieto dievčatá unášal, mučil a zabíjal. No nevadí slečna nebezpečná všetko zvládla aj sama a zlikvidovala vraha , veď načo sa spoliehať na policajtov keď kočka je silná a zmákne to..ehm pravda troška nelogiky ale tak berme to predsa s rezervou, je to len zábava a hlavne film :) ()

Gary

AMANDA má papíry na hlavu a ŘÁDÍ po městě S OSMATŘICÍTKOU na vlastní pěst. Ona ví, že jí UNESL sestru stejný chlapík, který jí před léty trýznil v jámě. Policie zase ví, že ta holka je blázen, nikdo neunesl JEJÍ SESTRU a nikdo neunesl ani jí před léty. Hm. Amanda běhá po ulicích a honí důkazy. Tu ohrožuje pistolí zámečníka, tu domovníka, potom zase prchá před policejní hlídkou. NIKDO JÍ NEZASTAVÍ a ona si chce dát bez jakékoli opatrnosti dostaveníčko s vrahem, který možná ani neexistuje.... Zase jeden průměrný thriller s hromadou nelogických chyb a neuvěřitelného jednání postav, navíc s průměrnými herci (Wes Bentley je konečně tam, kde mu to sedí - na pozici třetích houslí). Kdo však chce vidět tuhle mladou okatou herečku, jak vyšetřuje, rozčiluje se a tahá na každého zbraň, je to film pro něj. Ale pozor: NESVLEČE SE! ()

noelcoward73

Na film Zmizelá jsem se podíval hlavně ze dvou důvodů: prvním byla synopse, druhým Amanda Seyfried, kterou jsem zatím viděl pouze v muzikálu Mamma Mia!. Herecky mě velmi zaujala, proto se těším na další filmy, kde ji opět uvidím. Již po asi 20-ti minutách filmu jsem věděl, že se nebude jednat o nic podprůměrného. Líbilo se mi, jak napětí pozvolna stoupá. Takové filmy vždy rád sleduji. Dále mě zaujalo, že vzpomínky Jill (Seyfried) byly jen lehce naznačené a divák do téměř poslední chvíle netušil, zda se ve všem jedná o skutečnost nebo o částečný výmysl. Pěkné byly i výmluvy Jill v různých situacích a v neposlední řadě povedený závěr. Herecké výkony, námět, kamera a režie byly vynikající. ()

kingik

Nenápadný thriller pod taktovkou jihoamerického režiséra, který si pro svůj americký debut do hlavní role vybral Amandu Seyfried, a dobře udělal. Mladé dívce Jill jednoho dne zmizí její sestra, se kterou bydlela ve společné domácnosti. Domnívá se, že byla unesena neznámým mužem, a domnívá se tak právem, protože to samé ji postihlo před rokem, jenže policie pátrání po maniakovi zastavila, protože neobjevila žádnou stopu vedoucí k němu, a tedy ani vykopanou lesní jámu, do které vyděšenou dívku uvrhl. Zdá se, že maniak a údajný vrah mnoha jiných pohřešovaných žen, existuje jen v představách Jill, která je po lékařské zprávě považována za psychicky labilní. Flashbacky a přesvědčení dívky však hovoří o opaku. Jill se obrací znovu na policii a po jejím nedostatečně projeveném zájmu o pátrání se do něj pouští na vlastní pěst. Vybavena Googlem, množstvím náhod a také zřejmě nevysvětlitelnou ženskou intuicí, nakonec přece jen na nějakého maniaka narazí a dopřeje mu parádní barbeque. Je docela evidentní, že scénář psala žena, protože pátrání policie je opravdu velmi laxní a nepropracované, ale to až tak nevadí, protože je dobré, že vyšetřovatelé nejsou vyobrazeni jako bezchybně načasované stroje. Jill je holka sympatická a Amanda Seyfrided, která nesleze po celou dobu ze scény, ji hraje hodně civilně a současně jsem měl zájem, jakým způsobem získá další indicii ve svém patrání. Režisér Heitor Dalia jí dává k jejímu sólu dostatečný prostor, přitom umí navodit jak napětí, tak i několik odlehčených momentů, které nepůsobí překvapivě nijak rušivě. Nejnapínavější závěrečná třetina filmu je skvěle hororově temná, finální odhalení maniaka slabší, ale film bych označil za téměř originální. Skvělá byla také závěrečná pointa, kdy Jill vyšetřovatele obelstí, a dokonce potvrdí, že žádný maniak vlastně ani neexistoval a jen si ho vymyslela. To jsem v thrilleru zatím viděl jen tady. Film docela solidně odsýpal, ale zase není úplně dobré od něj očekávat nějaké zázraky. Občas spadne do průměru, ze kterého se nějakou neobvyklou finesou zase vrátí do nadprůměru. Amanda Seyfried, kvalitní režie vyvolávající napětí a znepokojení spolu s místy neotřelým scénářem dávají dohromady thriller, při kterém tep rozhodně nezůstane v klidu. 80% ()

Vyrida

Největším zabijákem toho to filmu je jednoznačně jeho přihlouplý scénář. Byl jsem jim dokonce tak moc znechucen, že jsem původně uvažoval i o nižším ohodnocení než právě vidíte. Pořád jsem doufal nějakého zvratu a říkal si že to přeci nemůže být tak viditelně laciné... Bylo a to včetně závěru. Proto raději nic neočekávejte, nešpekulujte dopředu, protože to absolutně nemá smysl. Všechno pomaloučku jede a končí tou úplně nejednoduší a nudnou variantou bez špetku nápadu. ()

• Film před svým uvedením do kin neměl novinářskou projekci. (Hal_Moore)
  • Vůz, ve kterém jezdila Jill (Amanda Seyfried), byl Švédský Saab 900, vyráběný v letech 1979-1984. Vůz, který vlastnila sestra Jill (Emily Wickersham), byl německý Golf V vyráběný v letech 2003-2009. (JARDAHONDA)