Ve vězení s maximální ostrahou vypukne nákaza a infikuje většinu vězňů, návštěvníků a stráží. Z těch se stávají masožravé bestie, které zabíjejí a žerou vše, co jim příjde do cesty. Se zbytkem ještě žijících vězňů se spojí silně vyzbrojená jednotka a snaží se bojovat z hordou hladových stvůr všemi dostupnými prostředky. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Tak tohle je kokotina na entou. Já osobně moc zombie žánr nemusím, ale občas se přece jenom podívám i na něj. Do Romera má tenhle snímek mrtě daleko. Spíše než horor mi to přišlo jako parodie, kterou snad nemohli myslet autoři ani vážně. Ty zvratky, litry krve a otřesné masky bych jim neuvěřil ani kdybych byl totálně nasračky. Podíval jsem se a už asi nikdy více. jednou to bohatě stačí. ()

RomeroIsGod

Nejlepší film od Asylum, kterej jsem viděl. A to je co říct. Sice tu máme dohromady asi osm herců, rozpočet cca dvanáct dolarů a jednání hlavních postav se rovná stařecký demenci proložený alzhaimerem, ale taky tady jsou docela ucházející zombíci, pár dobrejch scén a místama něco jako atmosféra. 50% ()

MickeyStuma

Asylum se pustilo i do zombie žánru a vizuálně to dopadlo docela dobře. Je vidět, že se všichni při natáčení bavili a ztvárnili tyto hladové ohavnosti s náležitým respektem k žánru. Jenomže jak už to u této společnosti bývá, s plnou otevřenost zklame naprosto příšerný scénář a v hraných scénách mimo zombie občas viditelné amatérské herecké výkony. Zkrátka a dobře, dobrý námět ale špatné zpracování. Na tomhle mělo dělat studio, který lpí už na dobrém scénáři a dokáže dát výrobě pořádný rozpočet. Mohl to být lepší biják. Jediné co snad překvapí je zakončení příběhu. Mění typicky zaběhnuté happy endy, ale na celkovou celistvost je to hodně málo. ()

tron

Čakal som pohromu už pri pohľade na hnusný DVD obal v požičovni. Napriek tomu som to riskol. Dodnes neviem, prečo. A zrejme sa to už ani nikdy nedozviem. Každopádne som si túto brečku požičal – a výsledok bol len o čosi vydarenejší/lepší, ako INTERMEDIO s Edwardom Furlongom. Čo hovorí samo za seba. Odporná, chatrná výprava (zopár miestností, ak v zábere stojí stolička, je to veľkolepý záber á la celý PÁN PRSTEŇOV), slabí herci, ktorí nemajú budúcnosť (dúfam!), amatérske masky/gore a scenár, ktorý nemá ani štipku logicky/zdravého sedliackeho rozumu (väzenského doktora pacient OSTRIEKA dvoma litrami krvi a on ho pošle naspäť do cely)... no neviem, len krvavý dravý prológ s „masovou vraždou v dome“ ma bavil, inak sa na tieto „väzenské horory“ (ďalej napr. podobne nevydarený NÁVRAT RE-ANIMÁTORA) môžem vykašľať. ()

habertek

No tak zdejší hodnocení je trochu drsnější. Neřekl bych, že to bylo zase tak hrozný a řekl bych, že to bylo rozhodně lepší než Experiment zombie, kterej má mimochodem o 5% lepší hodnocení...námět je vcelku dost dobrý, ale režisér zklamal a udělal z toho béčkovej hororek...ale koukat se na to určitě dá!!! ()