Noc oživených mŕtvol 3D

• Česko Noc oživlých mrtvol 3D (viac)

Barbara a její bratr Johnny přijíždějí se zpožděním na pohřeb svojí milované tety a ocitnou se přímo v noční můře. Smuteční rodinný obřad je hned po začátku přerušen, když z několika okolních hrobů začnou vylézat oživlé masožravé mrtvoly, které jsou na první pohled velmi vyhladovělé. Několik z nich se rozhodne pronásledovat i Barbaru, která se ze hřbitova snaží marně utéct. Nakonec ji zachrání místní vysokoškolák Ben, který ji odveze na nedalekou farmu. Její obyvatelé, Cooperovi, však odmítají historce mladé dvojice uvěřit. Když však celou farmu obklíčí oživlé mrtvoly, které by si rády daly něco lidského k večeři, rozhodnou se pro útěk. Barbara si však brzo uvědomí, že oživlá monstra nebudou tím nejhorším, co jí mohlo potkat, zjistí totiž, že šílený majitel pohřebního ústavu skrývá mnohem děsivější tajemství, před kterým není úniku... (oficiálny text distribútora)

Skejpr

Film je samozřejmě především naprosto do nebe volající sračka, její guilty pleasure potenciál je ale neuvěřitelný, imbecilita skutečně zábavná a Sig Haig je... Vincent Price naší generace :) BTW záběr na obřího jointa je pravděpodobně nejlépe využité 3D, jaké jsem zatím viděl ;) Objektivně? Jedna hvězda... Ale užil jsem si to opravdu maximálně!!! Takže.. Proč ne těch 5 hvězd, hodnocení filmu to stejně nijak výrazně nepomůže... ()

kaylin

„Noc oživlých mrtvol 3D“ je film, který se tváří jako 3D, ale těch 3D efektů je zde stejně málo, nakonec na ně hodně rychle zapomenete a ten zážitek je celkem o ničem. Příběh sám je pak velmi hloupý a nevytěžil z originálu vůbec nic. Ale opravdu lautr nic. Je to jen snaha se předvést, snaha ukázat, že tohle dokáže natočit i někdo jiný. Jen si asi neuvědomil, že nemá talent ani cit pro film. ()

Rodriguez

Marně přemýšlím, jestli tohle má být pocta nebo šílené pokračování výtečného snímku "Night of the Living Dead" (1968)?! Celý film se snaží "věrně kopírovat" původní verzi "G.A.Romera" a tím si u mě udělal velký zářez k mínusu. To od nového milénia neumí Hollywood točit lepší filmy? To je to samej prequel, sequel, remake a nevím co dalšího, ale vlastní nápad na originální film nikdo nesplodí! Je mi z toho na nic, takže začnu bejt v hodnocení přísnější než kdy jindy (nemůžu si pomoct)! Proč film vůbec sledovat? Možná pro milovníky zombie filmů je to povinnost jako pro mne, ale jinak to z paměti vyprchá už při závěrečných titulkách! 15% ()

cariada

Další z verzí slavného filmu, tentokrát víc dělané do komedie a ještě k tomu ve 3D. No proč né. Výsledek je sice průměrný, ale koukatelný hlavně díky 3D, rovněž i stopáž je přijatelná bez titulků něco kolem 73 minut, je tak akorát. Určitě je plus , že tvůrci se nesnažili kopírovat originál, ale po úvodní pasáži s příjezdem na pohřeb, to pojali jinak a to je jen dobře. ()

SOLOM.

Tak nevím jestli se mám smát a nebo brečet. Tohle mi přijde jako docela slušné zprznění původního snímku. Ani ten slavný 3D formát tomu moc nepomohl. Určitě se zde našlo několik světlejších chvilek (viz. scénka s rýčem), ale jinak jsem se dost nudil. Zhruba v půlce se to celé začalo zvrtávat v jakousi černou komedii, která kromě keců o hulení a erotické scénky nabídla už jen nulové gore efekty a průměrné zombie masky. No teda žádný zázrak to rozhodně nebyl, odpad sice taky ne, ale na víc jak 40% to nemá. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)