Fanouškovský počin s názvem The Joker Blogs se odehrává po událostech ve filmu Temný rytíř (2008). Joker (Scott McClure) byl umístěn do Arkhamské psychiatrické léčebny, kde se poprvé setkává s doktorkou Harleen Quinzelovou (Kira Westberg). Naštěstí pro nás doktorka (a znalci komiksu jistě uhodli, že nejde o nikoho jiného než budoucí Harley Quinn, kterou její obsese Jokerem v budoucnosti přivede na stranu zla) vše zaznamenává videokamerou.
Seriál je koncipován jako série Jokerových terapeutických sezení v léčebně – zkouší na něj kde co, můžeme se těšit například na arte nebo hypnoterapii. Jde o záznam rozhovorů s Jokerem, v nichž nechybí ani občasné rýpnutí do Batmana nebo Harveyho Denta. Ačkoliv jde zpočátku v podstatě výhradně o záznam samotného Jokera (a klobouk dolů před hereckým výkonem), postupně se seznamujeme s jednotlivými členy léčebny. Joker si užívá manipulaci a hrátky se svým okolím a tak věřte, že některé z nich potká nehezký (a poněkud předčasný) konec. Jednotlivé díly na sebe navazují a Joker si pro nás připravil dokonce i několik speciálů, např. velikonoční nebo valentýnský. (oficiálny text distribútora)

Redi

Hodně to ubíjí pokusy o hraní ve vedlejších postavách (pro některé postavy jsou ještě ktomu jejich představitelé dost mladí, a to kazí taky dojem), ale dá se to vydžet a tolerovat, když vezmu v úvahu, že je to výtvor party kamarádů/fanoušků, tak klobouk dolů. A možná příjde i Batman. Ke shlédnutí zde: http://www.videacesky.cz/serialy/the-joker-blogs ()

Flussmaister

Není to Heath Ledger, ale svou roli hraje na amatérský počin pacient s označením AAC1 4479 fantasticky. Na první pohled jistě nepoznáte rozdíl Jokera od Jokera. Až po delším zkoumání a nechápání kdy vstal z mrtvých(R.I.P) si všimnete jistých nesrovnalostí. Hlas, pohyby, mimika(i když jsou nebezpečně přesné),. Hlas je asi největší mínus, protože to prostě není Heath Ledger. Ale to je samozřejmě úplná kravina! Tím chci říct, že je The Joker Blogs parádní záležitost a hlavně pro fandy Batmana nebo právě Jokera. I když seriál postupně ztrácí nápady a takovou tu rozmanitost, dialogy které nejsou vždy na úrovni a tak dále,. ale jako celek všech dílů první řady, dobrý. 75% "The Terror" ()

Uberlord

Přemýšlel jsem, jestli 3 nebo 4 hvězdy. Tu čtvrtou jsem chtěl věnovat geniálnímu herci, ztvárňujícího Jokera. Ovšem v průběhu jednotlivých dílů, se podoba chování vzhledem k Temnému rytíři, ztrácí. Avšak né úplně vymizí. Joker ze zahrán skutečně svěle, ale bohužel je to asi jediná silná zbraň této minisérie. Ovšem jakožto "fanouškovský počin", musím říct, že je to skvělé! ()

Luk Skywalker

Joker má sice masku, ale hrát každý ho nemůže, ale pokud dokážete napodobit hlas a ďábelský smích, tak nemám výhrad, tady se to povedlo. Seriál má sice nedostatky (např. Joker je téměř nepřemožitelný poté, co uteče z léčebny) a logické kopance (ale ty jsou ve filmech často a komiksech asi schválně), ale přesto se jedná o zdařilý počin, navíc od fanoušků. ()

sgt.paper

První co si musíme uvědomit je to že to udělali fanoušci. A teď hodnocení McClure to zahrál úžasně, vystihuje temnou atmosféru Jokera, kterou přinesl Temný rytíř, první část ve které vystupuje jenom on je na 5* i kdyby to udělali profesionálové. Ale bohužel přišla druhá část a s ní víc herců... absolutní nedomyšlení toho že režie zapomněla to že je to natáčeno na kameru. Takže v některých situacích nedává smysl přítomnost kameramana. Herecké výkony ostatních jsou špatné až trapné, z nich jediný vyčnívá řiditel, na kterého se dá trochu koukat. Ovšem Joker je perfektně zahraný a je to zábavné i strašidelné. Takže (až na druhou část) velký úspěch. ()

• V 7. epizodě první série se objevuje i Scarecrow, který se mimo jiné objevil v Nolanově snímku Batman začíná (2005). (TwoFace)
  • Policejní vozidla pro natáčení poskytla Los Angelská policie. (TwoFace)
  • Scott McClure kromě toho, že hrál hlavní roli, film režíroval, napsal scénář, sestříhal a osvětlil. (TwoFace)