TV Program (na šírku)
predchádzajúci
následujúci
pondelok 03.06.
utorok 04.06.
streda 05.06.
štvrtok 06.06.
piatok 07.06.
sobota 08.06.
nedeľa 09.06.
pondelok 10.06.
utorok 11.06.
streda 12.06.
štvrtok 13.06.
piatok 14.06.
sobota 15.06.
nedeľa 16.06.
pondelok 17.06.
utorok 18.06.
streda 19.06.
štvrtok 20.06.
piatok 21.06.
sobota 22.06.
nedeľa 23.06.
Môj TV program – piatok 19.07.
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.
Poradie riadkov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice smerom hore alebo dole. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.
Tu si môžeš zostaviť výber ľubovoľného počtu televíznych staníc, z ktorých ti bude ČSFD pre každý deň odporúčať najlepšie "TV Tipy" s hodnotením nad 60 %.
Poradie riadkov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice smerom hore alebo dole. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.
Poradie riadkov s TV stanicami môžeš meniť jednoduchým pretiahnutím za šípku vedľa loga stanice smerom hore alebo dole. Kliknutím na logo TV stanice túto stanicu zmeníš za inú.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
05:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
06:00
Teleráno (2002) (relácia)
Publicistický / Rodinný
08:25
Varte s nami (2015) (relácia)
Reality-TV
08:45
Zámena manželiek (2004) (relácia)
Reality-TV
09:55
Pán profesor - Anorexia (2021) (epizóda) (S02E04)
Komédia / Rodinný
10:55
Dobre vedieť! (2016) (relácia)
Súťažný
12:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
12:10
Mentalista - Byzantium (2015) (epizóda) (S07E11)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
13:00
Mentalista - Brown Shag Carpet (2015) (epizóda) (S07E12)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
13:55
Mentalista - White Orchids (2015) (epizóda) (S07E13)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
14:50
Susedské prípady (2015) (seriál)
Reality-TV / Dráma
16:00
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
17:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
17:25
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
17:30
Reflex (2008) (relácia)
Publicistický / Rodinný
18:00
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
19:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
20:30
Babovřesky 2 (2014)
Komédia
23:00
Kameňák 2 (2004)
Komédia
01:05
Mentalista - Byzantium (2015) (epizóda) (S07E11)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
02:00
Mentalista - Brown Shag Carpet (2015) (epizóda) (S07E12)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
02:40
Mentalista - White Orchids (2015) (epizóda) (S07E13)
Dráma / Krimi / Mysteriózny
03:20
Kriminálka Anděl V
04:55
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
05:45
Krimi (2009) (relácia)
Publicistický
06:15
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
08:35
Mama, ožeň ma! (2011) (relácia)
Reality-TV
10:10
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
12:00
Noviny o 12:00 (2011) (relácia)
Publicistický
12:30
Ochrancovia (2014) (seriál)
Dráma
13:30
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Akčný / Krimi / Dráma
14:30
Áno, šéfe USA (2007) (relácia)
Reality-TV
15:30
Česko Slovensko má talent 11 (2023) (relácia)
Súťažný / Reality-TV / Zábavný
17:15
Riskuj! (2022) (relácia)
Súťažný
17:50
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
19:00
Krimi (2009) (relácia)
Publicistický
19:30
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Waldo (2021)
Akčný / Thriller
23:00
Šéfka (2016)
Komédia
01:00
Myšlienky vraha - Replikátor (2013) (epizóda) (S08E24)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
02:00
Noviny TV JOJ (2002) (relácia)
Publicistický
02:40
Česko Slovensko má talent 11 (2023) (relácia)
Súťažný / Reality-TV / Zábavný
04:15
Adela show (2010) (relácia)
Talk-show
05:00
Oteckovia
05:50
Druhý dych (2011) (seriál)
Romantický
06:40
Vôňa vášne (2021) (seriál)
Romantický / Dráma
07:20
Vôňa vášne (2021) (seriál)
Romantický / Dráma
08:25
Frasier II
09:10
Frasier II
09:55
Chicago Fire VIII
10:55
Láska, rozum, pomsta (2021) (seriál)
Komédia / Romantický
11:45
Láska, rozum, pomsta (2021) (seriál)
Komédia / Romantický
12:45
Oteckovia
13:55
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
15:05
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
16:05
Vôňa vášne (2021) (seriál)
Romantický / Dráma
17:05
Vôňa vášne (2021) (seriál)
Romantický / Dráma
18:05
Chicago Fire VIII
19:00
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
19:55
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
20:55
Frasier II
21:25
Frasier II
21:55
Priatelia - The One Where Joey Tells Rachel (2002) (epizóda) (S08E16)
Komédia / Romantický
22:25
Priatelia - The One with the Tea Leaves (2002) (epizóda) (S08E17)
Komédia / Romantický
22:55
Chicago Med VIII
23:50
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
00:50
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
01:45
Klinika Hope - Parent Trap (2015) (epizóda) (S03E11)
Dráma / Fantasy
02:25
Klinika Hope - Hearts of Glass (2015) (epizóda) (S03E12)
Dráma / Fantasy
03:10
Smotánka (1996) (relácia)
Publicistický
04:40
Diaľnica peklom (2012) (seriál)
Dokumentárny
05:30
Bez servítky (2021) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
06:40
Záchranári (2019) (seriál)
Dráma / Reality-TV
07:35
Letecké katastrofy (2003) (seriál)
Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
08:55
Ochrana svedkov III
10:00
Ochrana svedkov III
11:15
Bizarné búračky (2015) (relácia)
Dokumentárny
11:45
Psia hliadka (2012) (relácia)
Dokumentárny / Reality-TV
12:15
Kontroly na hraniciach (2004) (seriál)
Dokumentárny / Reality-TV
12:50
Grand Tour
13:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)
Reality-TV
14:55
Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)
Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
15:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja (2015) (relácia)
Súťažný / Reality-TV
17:00
Letecké katastrofy (2003) (seriál)
Dokumentárny / Dráma / Katastrofický
18:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov (2011) (relácia)
Reality-TV
19:05
Naši - Zvádzanie je umenie (2019) (epizóda) (S04E19)
Komédia
19:40
Profesionáli - Štrajk policajtov (2012) (epizóda) (S07E06)
Komédia / Krimi
20:30
Černobyľ (2020)
Dráma
23:20
Štvaná zver (2010)
Akčný
01:15
Všetko je to o peniazoch (2017)
Akčný / Dobrodružný / Komédia
02:55
Miláčikovo (2019) (relácia)
Publicistický
03:25
Prírodné katastrofy (2019) (seriál)
Dokumentárny
03:45
Zachytené kamerou (2020) (seriál)
Dokumentárny
04:35
Postav dom, zasaď strom (2008) (relácia)
Dokumentárny
05:15
Capri (2006) (seriál)
Komédia / Dráma / Romantický
07:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
08:30
Bez batožiny (2006) (seriál)
Dokumentárny
09:00
Detektívi zo severu - Mladší brat (2023) (epizóda) (S09E06)
Komédia / Krimi
10:05
Candice Renoirová - Kto mlčí, ten svedčí (2014) (epizóda) (S02E10)
Krimi / Komédia / Dráma
10:55
Duel (2006) (relácia)
Súťažný
11:25
Všade dobre, doma naj (2023) (relácia)
Súťažný
12:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
12:25
Capri (2006) (seriál)
Komédia / Dráma / Romantický
14:15
Tajomstvo mojej kuchyne (2009) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
15:05
Don Matteo - Nákaza (2016) (epizóda) (S10E23)
Komédia / Krimi / Dráma
16:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
16:25
Bez batožiny (2006) (seriál)
Dokumentárny
16:45
Destinácie (2020) (seriál)
Dokumentárny
17:05
Detektívi zo severu - V napätí (2023) (epizóda) (S09E07)
Komédia / Krimi
17:50
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
17:55
Duel (2006) (relácia)
Súťažný
18:25
Všade dobre, doma naj (2023) (relácia)
Súťažný
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
19:55
Góly - body - sekundy (1993) (relácia)
Publicistický / Športový
20:15
Počasie
20:30
Milujem Slovensko (2013) (relácia)
Súťažný
22:00
Cestou necestou (2015) (relácia)
Dokumentárny
22:30
Bozk draka (2001)
Akčný / Krimi / Dráma
00:05
Ordinácia s výhľadom na more - Rodinné putá (2020) (epizóda) (E09)
Dráma / Komédia
01:35
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
02:30
Góly - body - sekundy (1993) (relácia)
Publicistický / Športový
02:45
Počasie
02:55
Don Matteo - Nákaza (2016) (epizóda) (S10E23)
Komédia / Krimi / Dráma
03:50
Candice Renoirová - Kto mlčí, ten svedčí (2014) (epizóda) (S02E10)
Krimi / Komédia / Dráma
06:05
Zázračný ateliér (2013) (relácia)
Rodinný
06:10
Zbojník Jurošík (1991) (seriál)
Animovaný / Rozprávka
06:20
Zbojník Jurošík (1991) (seriál)
Animovaný / Rozprávka
06:25
Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)
Animovaný / Komédia / Rodinný
06:35
Bob a Bobek na cestách (2003) (seriál)
Animovaný / Komédia / Rodinný
06:40
Medvedík Pompon (2020) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:50
Poštár Pat (1981) (seriál)
Animovaný / Rodinný
07:05
Lexi a Lottie (2016) (seriál)
Animovaný / Rodinný
07:30
Živá panoráma (1998) (relácia)
Dokumentárny / Hudobný
08:00
Správy - Hírek (2011) (relácia)
Publicistický
08:05
Fórum (2021) (relácia)
Publicistický
08:55
Otthonunk - Náš domov (2023) (relácia)
Dokumentárny
09:20
Slečna z Maxima (1992) (TV film)
Komédia
11:00
Kúzelné mestečko - Episode 1 (1982) (epizóda) (E01)
Rodinný
11:30
Tresky plesky (2017) (seriál)
Animovaný / Rodinný / Dokumentárny
11:35
Rusty (2016) (seriál)
Animovaný / Rodinný
11:40
Pa a Pi (1986) (seriál)
Bábkový / Rozprávka
11:50
Trpaslíci (2014) (relácia)
Rodinný
12:00
Živá panoráma (1998) (relácia)
Dokumentárny / Hudobný
12:30
Herbárium - Ihličie (2024) (epizóda) (E14)
Dokumentárny
12:40
Na zelenej adrese (2023) (relácia)
Publicistický
13:00
Senior klub (2011) (relácia)
Publicistický / Rodinný
13:30
Família (2001) (relácia)
Rodinný / Talk-show
14:10
Hana Zelinová (1995) (TV film)
Dokumentárny / Životopisný / Krátkometrážny
14:40
Hurikán (2015)
Dokumentárny
16:00
Sirotinec pre zvieratá (2011) (seriál)
Dokumentárny
16:30
Fetiše... - Život s ochranou (2015) (epizóda) (S02E08)
Dokumentárny
17:05
Anjeli strážni (2004) (relácia)
Talk-show
17:30
Lov slov (2023) (relácia)
Súťažný
18:00
Duel Junior (2021) (relácia)
Rodinný / Súťažný
18:30
Tresky plesky (2017) (seriál)
Animovaný / Rodinný / Dokumentárny
18:35
Rusty (2016) (seriál)
Animovaný / Rodinný
18:40
Medvedík Pompon (2020) (seriál)
Animovaný / Rodinný
18:50
Fidlibum (2008) (relácia)
Rodinný
18:55
Poštár Pat (1981) (seriál)
Animovaný / Rodinný
19:10
Lexi a Lottie (2016) (seriál)
Animovaný / Rodinný
19:35
Počúvaj moju hudbu (1998) (seriál)
Dokumentárny / Rodinný
19:40
Počúvaj moju hudbu (1998) (seriál)
Dokumentárny / Rodinný
19:45
Zázračný ateliér (2013) (relácia)
Rodinný
20:00
Správy RTVS pre nepočujúcich (2013) (relácia)
Publicistický
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Zvony pre bosých (1965)
Dráma / Vojnový
21:50
Trochu inak s Adelou (2017) (relácia)
Talk-show
22:50
Noc v archíve (2009) (relácia)
Dokumentárny / Komédia / Hudobný
23:55
Trochu inak - hudobný špeciál (2019) (relácia)
Hudobný
00:00
Správy RTVS (1993) (relácia)
Publicistický
00:50
Správy - Hírek (2011) (relácia)
Publicistický
04:20
Zig a Sharko (2010) (seriál)
Animovaný / Fantasy / Akčný
05:05
Bernieho dobrodružstvá (2021) (seriál)
Animovaný / Komédia / Rodinný
05:15
Oggy a šváby (2022) (seriál)
Animovaný / Dobrodružný / Komédia
06:00
Je to možné? (2000) (relácia)
Reality-TV
06:55
Susedia - Alarm (2007) (epizóda) (S02E15)
Komédia
07:30
Susedia - Cestovná horúčka (2007) (epizóda) (S02E16)
Komédia
08:00
Kredenc (2014) (relácia)
Komédia
08:50
Partička (2009) (relácia)
Komédia / Reality-TV
09:25
Kredenc (2014) (relácia)
Komédia
10:05
Dva a pol chlapa - Glamping in a Yurt (2014) (epizóda) (S12E03)
Komédia / Romantický
10:25
Dva a pol chlapa - Thirty-Eight, Sixty-Two, Thirty-Eight (2014) (epizóda) (S12E04)
Komédia / Romantický
11:00
M.A.S.H. - Potter's Retirement (1978) (epizóda) (S06E23)
Komédia / Dráma / Vojnový
11:20
M.A.S.H. - Dr. Winchester and Mr. Hyde (1978) (epizóda) (S06E24)
Komédia / Dráma / Vojnový
12:00
Dva a pol chlapa - Oontz. Oontz. Oontz. (2014) (epizóda) (S12E05)
Komédia / Romantický
12:20
Dva a pol chlapa - Alan Shot a Little Girl (2014) (epizóda) (S12E06)
Komédia / Romantický
13:00
Teória veľkého tresku - The Misinterpretation Agitation (2014) (epizóda) (S08E07)
Komédia / Romantický
13:45
Teória veľkého tresku - The Prom Equivalency (2014) (epizóda) (S08E08)
Komédia / Romantický
14:10
Teória veľkého tresku - The Septum Deviation (2014) (epizóda) (S08E09)
Komédia / Romantický
14:35
Teória veľkého tresku - The Champagne Reflection (2014) (epizóda) (S08E10)
Komédia / Romantický
15:05
Teória veľkého tresku - The Clean Room Infiltration (2014) (epizóda) (S08E11)
Komédia / Romantický
15:30
Teória veľkého tresku - The Space Probe Disintegration (2015) (epizóda) (S08E12)
Komédia / Romantický
15:55
Priatelia - The One with the Secret Closet (2002) (epizóda) (S08E14)
Komédia / Romantický
16:25
Priatelia - The One with the Birthing Video (2002) (epizóda) (S08E15)
Komédia / Romantický
16:55
Dva a pol chlapa - Sex with an Animated Ed Asner (2014) (epizóda) (S12E07)
Komédia / Romantický
17:25
Dva a pol chlapa - Family, Bublé, Deep-Fried Turkey (2014) (epizóda) (S12E08)
Komédia / Romantický
17:50
M.A.S.H. - Major Topper (1978) (epizóda) (S06E25)
Komédia / Dráma / Vojnový
18:20
M.A.S.H. - Commander Pierce (1978) (epizóda) (S07E01)
Komédia / Dráma / Vojnový
18:55
Bob miluje Abisholu - Straight Outta Lagos (2020) (epizóda) (S02E03)
Komédia / Romantický
19:20
Bob miluje Abisholu - Camp Bananas (2020) (epizóda) (S02E04)
Komédia / Romantický
19:45
Susedia - Na dovolenke (2007) (epizóda) (S02E17)
Komédia
20:30
V nesprávnom čase na nesprávnom mieste (2022)
Thriller
22:30
Vojak (2006)
Thriller / Akčný / Dráma
00:20
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
00:30
Susedia - Cestovná horúčka (2007) (epizóda) (S02E16)
Komédia
01:00
Susedia - Na dovolenke (2007) (epizóda) (S02E17)
Komédia
01:30
Smiechoty (1997) (relácia)
Komédia
03:35
Susedia - Na dovolenke (2007) (epizóda) (S02E17)
Komédia
04:10
Prvé oddelenie (2009) (seriál)
Krimi
04:30
To je vražda, napísala - The Szechuan Dragon (1990) (epizóda) (S06E21)
Dráma / Komédia / Krimi
05:30
To je vražda, napísala - The Sicilian Encounter (1990) (epizóda) (S06E22)
Dráma / Komédia / Krimi
06:30
Súdna sieň (2008) (relácia)
Reality-TV / Dráma
07:35
Prvé oddelenie (2009) (seriál)
Krimi
09:00
Odsúdené - Rozsudok (2010) (epizóda) (S02E07)
Dráma / Krimi
10:20
Odsúdené - Beznádej (2010) (epizóda) (S02E08)
Dráma / Krimi
11:45
Kojak - Siege of Terror (1973) (epizóda) (S01E01)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
12:55
Kojak - Web of Death (1973) (epizóda) (S01E02)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
14:10
Vtierka Castle - Uzemnenie (2011) (epizóda) (S03E13)
Krimi / Komédia / Dráma
15:05
Vtierka Castle - Smoliarske šťastie (2011) (epizóda) (S03E14)
Krimi / Komédia / Dráma
16:05
Spravodlivosť v krvi - Cold Comfort (2022) (epizóda) (S12E13)
Krimi / Dráma
17:00
Spravodlivosť v krvi - Allegiance (2022) (epizóda) (S12E14)
Krimi / Dráma
18:00
Ochrana svedkov - Death Becomes Her (2010) (epizóda) (S03E09)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
19:05
Ochrana svedkov - Her Days Are Numbered (2010) (epizóda) (S03E10)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
20:10
Šíre nebo
21:00
Šíre nebo
21:55
Kriminálka Miami - Nevidím zlo (2010) (epizóda) (S09E03)
Akčný / Krimi / Dráma
22:55
Doktori V
23:50
RFDS: Lietajúci doktori
00:50
Policajti v akcii - Škandalózne prípady (2016) (seriál)
Dráma / Reality-TV / Dokumentárny
02:40
Myšlienky vraha - Bratia Hotchnerovci (2013) (epizóda) (S08E23)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
03:20
Myšlienky vraha - Replikátor (2013) (epizóda) (S08E24)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
04:05
Volám sa Caillou V
04:30
Fíha tralala
04:40
Malí fidlikanti
04:55
Sníček a Dúhalka
05:10
Fidlivareška
05:30
Knihy od Stonožky
05:40
Mestská farma Lellobee
05:45
Viking Vicky
06:00
Matematické príšerky II
06:25
Tom Gates
06:40
Okido III
06:55
Strážcovia Trstinového mora
07:05
Lloyd a muchy
07:20
100%-ný vlk: Magická kniha II
07:45
Mechamato
08:10
Fíha tralala
08:25
Petronela Jabĺčková
08:40
Odbodkovia
08:50
Bob staviteľ XV - XVIII
09:00
Požiarnik Sam VIII
09:15
Zvierací ochrancovia
09:35
Plamienok a štvorkolky
10:00
Nauč sa s JOJKOM
10:01
Hanička a Murko: Kúzelný kvet
10:05
Ekofaktor
10:15
Knihy od Stonožky
10:25
Angličanina
10:35
Fíha tralala
10:55
Moe a jeho šou
11:10
Idefix
11:25
Sonic Boom 2
11:45
Pirátska akadémia
12:00
Odbodkovia
12:10
Bambuľko a Bulienka II
12:20
Zvieratká
12:35
Máša a medveď V
12:45
Požiarnik Sam VIII
12:55
Mia a čarovné ihrisko
13:05
Fíha tralala
13:15
Deti z farmy
13:35
Volám sa Caillou V
14:00
Ovečka Shaun
14:10
Máša a medveď V
14:25
Pirátska akadémia
14:40
Digley a Dazey
14:45
Naše prasiatko
14:55
MalinyJAMológia
15:15
Chrumka a Čipsík II
15:25
Bambuľko a Bulienka II
15:35
Angličanina
15:55
Máša a medveď V
16:05
Caillouve nové dobrodružstvá V
16:20
Moe a jeho šou
16:30
Ovečka Shaun
16:45
Lloyd a muchy
17:00
100%-ný vlk: Magická kniha II
17:30
Knihy od Stonožky
17:40
Idefix
17:55
Labková patrola III
18:25
Mia a čarovné ihrisko
18:30
Mestská farma Lellobee
18:35
Sonic Boom 2
18:50
Plamienok a štvorkolky
19:20
Deti z farmy
19:30
Zvierací ochrancovia
19:50
Ruby z dúhy
20:05
Strážcovia Trstinového mora
20:10
Zvieratká
20:30
Mechamato
20:55
Chrumka a Čipsík II
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:40
Volám sa Caillou V
22:05
Strážca vesmíru Roger
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
22:45
Viking Vicky
23:00
Kúzlovanie
23:15
Ruby z dúhy
23:30
Tom Gates
23:45
Malí fidlikanti
00:00
Okido III
00:15
Zabi nudu!
00:30
Knihy od Stonožky
00:40
Fidlivareška
01:00
MalinyJAMológia
01:15
Zabi nudu!
01:30
Knihy od Stonožky
01:40
Kikirikí
01:55
Sníček
02:20
Knihy od Stonožky
02:30
Rapotáčik
02:40
Kúzlovanie
02:55
Máša a medveď V
03:05
Sníček
03:25
Rapotáčik
03:35
Knihy od Stonožky
03:45
Tom Gates
05:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
06:00
Teleráno (2002) (relácia)
Publicistický / Rodinný
08:25
Varte s nami (2015) (relácia)
Reality-TV
08:45
Susedia
09:20
Susedia
10:00
Svokra (2014) (relácia)
Reality-TV
11:00
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
12:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
12:10
Búrlivé víno (2012) (seriál)
Dráma / Rodinný
13:00
V mene zákona (2009) (seriál)
Krimi
14:00
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
14:50
Susedské prípady (2015) (seriál)
Reality-TV / Dráma
16:00
Rodinné prípady (2012) (seriál)
Dráma
17:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
17:25
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
17:30
Reflex (2008) (relácia)
Publicistický / Rodinný
18:00
Búrlivé víno (2012) (seriál)
Dráma / Rodinný
19:00
Televízne noviny (1996) (relácia)
Publicistický
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny (1996) (relácia)
Publicistický / Športový
20:30
Susedia
21:10
Susedia
21:45
Susedia
22:20
Susedia
22:55
Farma (2011) (relácia)
Reality-TV
00:55
Aj múdry schybí (1998) (relácia)
Talk-show / Komédia
01:55
Partička (2009) (relácia)
Komédia / Reality-TV
02:25
Adela show (2010) (relácia)
Talk-show
04:50
Hranica v srdci (2018) (seriál)
Dokumentárny
05:20
Etiketa (2004) (seriál)
Dokumentárny
05:30
Události v regionech (2007) (relácia)
Publicistický
06:00
Klenoty naší krajiny - Labské pískovce (2016) (epizóda) (S02E03)
Dokumentárny
06:25
Na cestě - Na ceste po Malých Antilách (2007) (epizóda) (S04E04)
Dokumentárny
06:59
Studio 6 (1993) (relácia)
Publicistický / Rodinný
09:00
Magnum II
09:50
Bakaláři - Alimenty (1977) (epizóda) (S06E11)
Komédia
10:05
Neobyčejné životy - Karel Gott (2012) (epizóda) (S04E11)
Dokumentárny / Životopisný
11:00
Objektiv ČT24 (1987) (relácia)
Publicistický / Dokumentárny
11:30
AZ-kvíz (1997) (relácia)
Súťažný
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:30
Vůně Athén s Miroslavem Donutilem (2017) (seriál)
Dokumentárny
13:00
Tak mi tedy řekněte
14:00
Slovácko sa nesúdí - Parohy (1975) (epizóda) (S01E01)
Komédia
14:40
Slovácko sa nesúdí - Polienko (1975) (epizóda) (S01E02)
Komédia
15:25
Winnetou - Červený gentleman (1964)
Western / Dobrodružný
17:00
Na cestě - Na ceste po ostrove Mauritius (2008) (epizóda) (S04E22)
Dokumentárny
17:30
AZ-kvíz (1997) (relácia)
Súťažný
18:00
Události v regionech (2007) (relácia)
Publicistický
18:25
Kde domov můj? (2016) (relácia)
Súťažný
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Udalosti ČT (1993) (relácia)
Publicistický
19:56
Branky, body, vteřiny (1956) (relácia)
Publicistický / Športový
20:05
Losování Sportky a Šance
20:15
Doktor Martin - Malé tajomstvá (2016) (epizóda) (S02E11)
Komédia / Rodinný / Dráma
21:10
Všechnopárty (2005) (relácia)
Talk-show / Zábavný
22:04
Výsledky losování Šťastných 10
22:05
Agatha Christie's Poirot - Tretie dievča (2008) (epizóda) (S11E03)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
23:40
Toulavá kamera (2003) (relácia)
Dokumentárny
00:10
Objektiv ČT24 (1987) (relácia)
Publicistický / Dokumentárny
00:40
AZ-kvíz (1997) (relácia)
Súťažný
01:05
Na forbíně TM (2012) (relácia)
Talk-show
01:50
Malá farma (2010) (relácia)
Reality-TV
02:10
Dobré ráno (1998) (relácia)
Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:00
Rajské zahrady (2009) (seriál)
Dokumentárny
04:20
Na moll (2002) (seriál)
Hudobný / Publicistický / Dokumentárny
05:00
Televizní klub neslyšících
05:30
Toulky s Ladislavem Smoljakem (2008) (seriál)
Dokumentárny
05:45
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)
Publicistický
06:00
Šílený svět studené války (2015) (seriál)
Dokumentárny / Historický
06:50
Raport o Velké válce (2014) (seriál)
Dokumentárny
07:30
Divoké Tokio (2019) (TV film)
Dokumentárny
08:30
Sousedé z divočiny (2020) (TV film)
Dokumentárny
09:25
Římané za humny!
10:25
Krásy evropského pobřeží (2005) (seriál)
Dokumentárny
10:30
Bedekr (2014) (seriál)
Dokumentárny
11:00
Tajemství divočiny (2004) (seriál)
Dokumentárny
11:25
Čína na jazyku II (2014) (seriál)
Dokumentárny
12:15
Postřehy odjinud (1993) (relácia)
Dokumentárny / Publicistický
12:25
2. světová válka - Bitvy o Evropu - Caen (2019) (epizóda) (E02)
Dokumentárny / Historický
13:15
Ztracená domácí videa nacistického Německa (2019) (seriál)
Dokumentárny / Historický
14:10
LEGIE 100 – Krvavá francouzská pole (2018) (TV film)
Dokumentárny / Historický
15:05
Gigantické přehrady (2020) (TV film)
Dokumentárny
16:00
Tajemství v písku (2023) (seriál)
Dokumentárny / Mysteriózny
16:40
Zázračné studánky (2011) (relácia)
Dokumentárny
17:05
Třetí říše v barvě (2020) (seriál)
Dokumentárny / Historický
17:50
Kouzelný Omán (2017) (TV film)
Dokumentárny
18:45
Bedekr (2014) (seriál)
Dokumentárny
19:15
Žiješ jenom 2x (2013) (relácia)
Publicistický
19:40
Postřehy odjinud (1993) (relácia)
Dokumentárny / Publicistický
19:50
Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (relácia)
Publicistický
20:00
Slnko darebákov (1967)
Krimi / Dráma
21:45
Kasíno (1995)
Dráma / Krimi
00:40
Charley Varrick (1973)
Krimi / Thriller
02:25
Před půlnocí (2006) (relácia)
Talk-show
02:55
Šetlík Jiří, historik umění
03:10
To mě baví (2004) (relácia)
Publicistický
03:35
Ta naša kapela (2006) (relácia)
Hudobný
04:15
Česká loutka - Kouzlo animace (2019) (epizóda) (E04)
Dokumentárny
04:40
Uchem jehly (2011) (relácia)
Talk-show
05:10
Události v kultuře (2013) (relácia)
Publicistický
20:00
Události v kultuře (2013) (relácia)
Publicistický
20:15
Fešáci a Nedvědi v Lucerně
21:05
Uprostřed běhu (2001) (relácia)
Dokumentárny / Hudobný
21:45
Recitál Ivo Jahelky
22:25
Robert Redford - Sundance Kid (2019) (TV film)
Dokumentárny / Životopisný
23:20
Kanadská soda (2011) (relácia)
Komédia
23:45
Elvisovy začátky (2005) (TV film)
Dráma / Životopisný / Hudobný
01:10
Lolita, nepochopená fantazie (2021) (TV film)
Dokumentárny
02:05
Taneční příběhy Darii Klimentové
02:35
Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem (2003) (seriál)
Dokumentárny / Hudobný
02:55
BRAVO! (2011) (relácia)
Hudobný
03:25
Styl (2006) (relácia)
Publicistický
03:50
Divadlo žije! (2002) (relácia)
Publicistický
04:30
Ako sa stavia sen (2007) (relácia)
Reality-TV
05:55
Nový den (2020) (relácia)
Publicistický
06:00
Nový den (2020) (relácia)
Publicistický
07:05
M.A.S.H. - Stars and Stripes (1979) (epizóda) (S08E14)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:25
M.A.S.H. - Yessir, That's Our Baby (1979) (epizóda) (S08E15)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:55
M.A.S.H. - Bottle Fatigue (1980) (epizóda) (S08E16)
Komédia / Dráma / Vojnový
08:30
M.A.S.H. - Heal Thyself (1980) (epizóda) (S08E17)
Komédia / Dráma / Vojnový
09:00
M.A.S.H. - Old Soldiers (1980) (epizóda) (S08E18)
Komédia / Dráma / Vojnový
09:30
Vinári - Sumec (2014) (epizóda) (S01E06)
Komédia
10:45
Polícia Hamburg - Im Abseits (2018) (epizóda) (S13E10)
Krimi / Dráma
11:40
Polícia Hamburg - Die Sex-Party (2018) (epizóda) (S13E11)
Krimi / Dráma
12:40
Oddelenie závažných zločinov - Leap of Faith (2014) (epizóda) (S03E16)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:35
Komisár Rex - V poslednej sekunde (2001) (epizóda) (S07E01)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
14:35
Policie v akci (2017) (relácia)
Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
15:30
Áno, šéfe! (2009) (relácia)
Reality-TV
16:45
Inkognito u susedov (2021) (relácia)
Zábavný
17:55
Prestreté (2010) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
18:52
Počasí
18:55
Hlavní zprávy (1997) (relácia)
Publicistický
19:40
Hlavní zprávy (1997) (relácia)
Publicistický
19:55
Showtime (2020) (relácia)
Publicistický
20:15
Kdo se ptá? (2024) (relácia)
Súťažný / Zábavný
21:20
Máme rádi Česko (2013) (relácia)
Zábavný / Súťažný
23:05
Áno, šéfe! (2009) (relácia)
Reality-TV
00:15
Policie v akci (2017) (relácia)
Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
01:10
Polícia Hamburg - Im Abseits (2018) (epizóda) (S13E10)
Krimi / Dráma
02:10
Polícia Hamburg - Die Sex-Party (2018) (epizóda) (S13E11)
Krimi / Dráma
03:05
Oddelenie závažných zločinov - Leap of Faith (2014) (epizóda) (S03E16)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
04:05
Spartakus - Mors Indecepta (2013) (epizóda) (S03E07)
Akčný / Dráma / Dobrodružný
05:10
Ťažká drina (2011) (relácia)
Reality-TV
05:40
Dobrodružstvá Bolka a Lolka (1972) (seriál)
Animovaný / Rodinný
06:00
Ťažká drina (2011) (relácia)
Reality-TV
06:30
Partička (2011) (relácia)
Komédia
07:00
Autosalon (2005) (relácia)
Publicistický / Športový
08:05
Ťažká drina (2011) (relácia)
Reality-TV
08:30
Top Gear 2010 (2002) (relácia)
Dokumentárny / Športový / Talk-show
09:35
Top Gear 2010 (2002) (relácia)
Dokumentárny / Športový / Talk-show
10:45
Hviezdna brána - Závislosť (1998) (epizóda) (S02E05)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
11:40
Hviezdna brána - Thorov voz (1998) (epizóda) (S02E06)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
12:45
Jmenuju se Earl IV
13:10
Jmenuju se Earl IV
13:40
Simpsonovi XXXV
14:05
Simpsonovi XXXV
14:35
Simpsonovi XXXV
15:05
Simpsonovi XXXV
15:25
Hviezdna brána - Správa vo fľaši (1998) (epizóda) (S02E07)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
16:20
Hviezdna brána - Rodina (1998) (epizóda) (S02E08)
Akčný / Dobrodružný / Dráma
17:25
Jmenuju se Earl IV
17:50
Jmenuju se Earl IV
18:20
Simpsonovci - Two Cars in Every Garage and Three Eyes on Every Fish (1990) (epizóda) (S02E04)
Animovaný / Komédia
18:45
Simpsonovci - Dancin' Homer (1990) (epizóda) (S02E05)
Animovaný / Komédia
19:15
Simpsonovci - Dead Putting Society (1990) (epizóda) (S02E06)
Animovaný / Komédia
19:45
Simpsonovci - Bart vs. Thanksgiving (1990) (epizóda) (S02E07)
Animovaný / Komédia
20:15
Disturbia (2007)
Dráma / Mysteriózny / Thriller
22:25
Vulkán v Los Angeles (2017)
Akčný / Dobrodružný / Katastrofický
00:20
Simpsonovci - Two Cars in Every Garage and Three Eyes on Every Fish (1990) (epizóda) (S02E04)
Animovaný / Komédia
00:45
Simpsonovci - Dancin' Homer (1990) (epizóda) (S02E05)
Animovaný / Komédia
01:15
Simpsonovci - Dead Putting Society (1990) (epizóda) (S02E06)
Animovaný / Komédia
01:45
Simpsonovci - Bart vs. Thanksgiving (1990) (epizóda) (S02E07)
Animovaný / Komédia
02:15
Jmenuju se Earl IV
02:40
Jmenuju se Earl IV
03:00
Escape (2024) (seriál)
Reality-TV / Dráma
03:55
Spartakus - Separate Paths (2013) (epizóda) (S03E08)
Akčný / Dráma / Dobrodružný
04:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Bez kyslíka (2014) (epizóda) (S12E04)
Akčný / Krimi / Dráma
05:15
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
06:00
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
06:20
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
06:45
M.A.S.H. (1972) (seriál)
Komédia / Dráma / Vojnový
07:05
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - San Dominick (2014) (epizóda) (S12E05)
Akčný / Krimi / Dráma
08:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Rodičovská príručka (2014) (epizóda) (S12E06)
Akčný / Krimi / Dráma
08:55
Láska pod olivovníkom (2020) (TV film)
Romantický
10:35
Madagaskar 3 (2012)
Animovaný / Dobrodružný / Komédia
12:15
Príbeh o hľadaní lásky (2010) (TV film)
Komédia / Romantický
14:00
Pozvánka pro pistolníka (1964)
Western
15:50
Perla v ráji (2018) (TV film)
Akčný / Komédia / Romantický
17:40
Kdekoľvek, len nie tu (1999)
Dráma / Komédia
20:00
Šťastie je krásna vec (2020)
Komédia
22:05
Mission: Impossible 3 (2006)
Akčný / Dobrodružný / Thriller
00:35
Fargo (1996)
Dráma / Krimi / Thriller
02:40
Spolujazda (2019)
Akčný / Komédia / Krimi
04:45
Ako sa stavia sen (2007) (relácia)
Reality-TV
05:35
Libovky Pepy Libického (2019) (relácia)
Publicistický
06:00
Na zámku (2020) (relácia)
Dokumentárny
06:05
Teď vaří šéf! (2014) (relácia)
Reality-TV
06:40
Prestreté (2010) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
07:35
1. MISE - Netopýr (2021) (epizóda) (E16)
Dráma
08:55
Svatby v Benátkách - Nechci mu lhát (2015) (epizóda) (S02E02)
Rodinný / Komédia / Romantický
10:15
Prestreté (2010) (relácia)
Reality-TV / Súťažný
10:55
Áno, šéfe! (2009) (relácia)
Reality-TV
12:05
Emilie Richards - Ostrov lásky (2011) (epizóda) (E09)
Dráma / Romantický
14:05
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Dráma
15:00
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Dráma
16:00
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
16:55
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
17:55
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Dráma
18:55
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Dráma
20:00
Katie Fforde - Slávnostný okamih (2010) (epizóda) (E02)
Dráma / Romantický
21:50
1. MISE - Výlet s překvapením (2021) (epizóda) (E17)
Dráma
23:00
Tudorovci: Sex, moc a intrigy - The Death of Wolsey (2007) (epizóda) (S01E10)
Historický / Dráma / Romantický
00:05
Zúfalé manželky - It Wasn't Meant to Happen (2006) (epizóda) (S02E20)
Dráma / Komédia / Mysteriózny
01:00
Zúfalé manželky - I Know Things Now (2006) (epizóda) (S02E21)
Dráma / Komédia / Mysteriózny
01:55
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
02:50
Keď kvitne láska (2014) (seriál)
Komédia / Romantický
03:45
Láska na prenájom (2020) (seriál)
Komédia / Romantický
04:45
Kosti - Metóda v šialenstve (2012) (epizóda) (S08E05)
Komédia / Krimi / Dráma
05:35
Noční Praha (2019) (relácia)
Dokumentárny
06:00
Policie v akci (2017) (relácia)
Dokumentárny / Dráma / Reality-TV
06:40
Oddelenie závažných zločinov - White Lies Part 1 (2016) (epizóda) (S05E11)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
07:20
Komisár Rex - Honba za večným životom (2000) (epizóda) (S06E11)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
08:15
Vtierka Castle - Smrtiaca gastronómia (2010) (epizóda) (S02E22)
Krimi / Komédia / Dráma
09:10
Stíny smrti
11:10
Columbo - V hre je všetko (1993) (epizóda) (S10E07)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
13:05
Případ pro dva V
14:20
Vtierka Castle - Škoda (2010) (epizóda) (S02E23)
Krimi / Komédia / Dráma
15:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Súdny deň (2015) (epizóda) (S13E09)
Akčný / Krimi / Dráma
16:10
Stíny smrti
18:10
Columbo - Motýľ v šedých tieňoch (1993) (epizóda) (S10E08)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
20:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Pokrvní bratia (2015) (epizóda) (S13E10)
Akčný / Krimi / Dráma
21:05
Kosti - Chlapík v tobolke (2012) (epizóda) (S08E07)
Komédia / Krimi / Dráma
22:00
Oddelenie závažných zločinov - White Lies Part 2 (2016) (epizóda) (S05E12)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
22:55
Případ pro dva V
00:05
Kosti - Patriot v očistci (2012) (epizóda) (S08E06)
Komédia / Krimi / Dráma
01:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad - Súdny deň (2015) (epizóda) (S13E09)
Akčný / Krimi / Dráma
01:55
Oddelenie závažných zločinov - White Lies Part 1 (2016) (epizóda) (S05E11)
Krimi / Dráma / Mysteriózny
02:50
Komisár Rex - Honba za večným životom (2000) (epizóda) (S06E11)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
03:50
Vtierka Castle - Smrtiaca gastronómia (2010) (epizóda) (S02E22)
Krimi / Komédia / Dráma
04:40
Vianočné mestečko (2008)
Rodinný / Komédia / Fantasy
06:25
Ztracený poklad delfíní zátoky (2022)
Dobrodružný / Dráma / Rodinný
08:05
Tanec s láskou (2014)
Tanečný / Rodinný / Dráma
09:45
Průvodce pro nezadané (2022) (TV film)
Romantický
11:25
More kúziel (2020)
Animovaný / Komédia / Rodinný
12:55
Bláznivé Vianoce (2011) (TV film)
Komédia / Dráma / Rodinný
14:40
Obsluhoval som anglického kráľa (2006)
Dráma / Komédia / Romantický
16:45
Druhý dych (2022)
Komédia
18:35
Detektív z kuchyne: Zápražka dňa (2020) (TV film)
Dráma
20:15
Nočný recepčný (2020)
Krimi / Dráma
21:55
Rodičia pod parou (2019)
Komédia
23:40
Hypnotic
01:10
Deň vykúpenia (2021)
Akčný / Romantický
02:45
Detektív z kuchyne: Jesť, piť a zomrieť (2017) (TV film)
Dráma
04:40
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
05:35
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
06:50
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
08:35
Klenot.TV (2016) (relácia)
13:30
Šťastná 7 (2024) (relácia)
Súťažný
14:25
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
15:15
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
16:10
Nebezpečné vztahy (2016) (relácia)
Reality-TV / Talk-show
17:10
Šťastná 7 (2024) (relácia)
Súťažný
18:05
Jak to dopadlo!? (2017) (relácia)
Reality-TV
19:00
Cyranov ostrov (2009) (seriál)
Komédia
19:40
Hlavní zprávy (2013) (relácia)
Publicistický
19:50
VIP svět (2021) (relácia)
Publicistický
20:05
Vaše peníze (2024) (relácia)
Publicistický
20:10
Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (relácia)
Hudobný / Reality-TV
21:05
Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (relácia)
Hudobný / Reality-TV
22:00
Kurňa, co to je? (2013) (relácia)
Komédia / Súťažný
23:20
Cyranov ostrov (2009) (seriál)
Komédia
23:55
Intim Night (2012) (relácia)
Talk-show / Erotický
00:35
Hlavní zprávy (2013) (relácia)
Publicistický
00:50
VIP svět (2021) (relácia)
Publicistický
01:00
Exkluziv! (2013) (relácia)
Talk-show
02:20
Na plac! (2013) (relácia)
Komédia / Reality-TV
03:05
Ostříháno (2013) (relácia)
Súťažný
04:30
Na plac! (2013) (relácia)
Komédia / Reality-TV
06:00
Šťastná 7 (2024) (relácia)
Súťažný
06:55
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
13:05
Hvězdy na cestách (2010) (relácia)
Dokumentárny
13:35
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
14:35
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
15:50
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
16:55
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
18:00
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
19:00
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
20:05
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
21:10
Soudce Alexandr (2017) (relácia)
Reality-TV / Dráma
22:10
Soudkyně Barbara (2015) (relácia)
Reality-TV / Dráma
23:20
Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (2016) (relácia)
Talk-show
03:50
Ostříháno (2013) (relácia)
Súťažný
Reklama
Reklama